image/png;;;foto5_v2.png

 

Nasıl işliyor

Amway’de her zaman gelişmek için yer vardır: sadece ürünleri satarak yaklaşık %30 perakende kar marjı kazanmaktan başka Serbest Girişimcilerden oluşan bir gruba liderlik ederek %21’e kadar primler ve harikulade yerlere özel geziler kazanmaya kadar başarılar elde edebilirsiniz. İşiniz büyüdükçe ödülleriniz de büyüyecektir!

  • image/jpeg;;;1.jpgNasıl işliyor
  • image/jpeg;;;2.jpgDoğu Avrupa Gelir Açıklaması
  • image/jpeg;;;4.jpgAmway Serbest Girişimcisi olarak kaydolun

Nasıl işliyor


Only ABOs, who have sufficient registration of business activity with the local  state and tax authorities, are eligible to receive profit.

** Primler satış hacmine dayalıdır. Sadece Amway işlerini bulundukları ülkenin kanunlarına ve vergi yükümlülüklerine uygun olarak yürütenler prim alabilir ve satıştan kaynaklanan gelirlere sahip olabilir.

! Fact:

Amway 2011 yılında, Serbest Girişimcilerine dünya genelindeki diğer doğrudan satış fi rmalarının hepsinden daha fazla prim ve nakit ödül ödemesi yapmıştır.*

* Kaynak: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims.

Doğu Avrupa Gelir Açıklaması

image/png;;;foto2.png

Doğu Avrupa Gelir Açıklaması

Mevcut ve potansiyel Amway Serbest Girişimcileri’nin Amway İş Fırsatı’nı daha iyi değerlendirebilmesi için “Doğu Avrupa Gelir Açıklaması” dokümanı düzenli aralıklarla yayınlanmaktadır.

İlgili verilerde, Doğu Avrupa pazarında Eylül 2010 ile Ağustos 2011 dönemi arasında, bazı yüksek ASG başarı düzeylerinde kazanılan prim rakamları yer almaktadır ve kullanılan metodolojinin istatistiksel doğrulaması yapılmıştır.

Detaylar için burayı tıklayınız

Amway Serbest Girişimcisi olarak kaydolun

image/png;;;business_owner.png

 

Click here to register as Business Owner