İş Fırsatı

Amway İşi’nin avantajlarını keşfedin

1.3 Milyon
çocuğa
gıda desteği sağlandı (2011 - 2023)
1 Numara
Amway
Dünyanın bir numaralı doğrudan satış şirketi
800+
bilim insanı, teknik uzman kadrosu
(ürün geliştirme)

Gerçek başarıya ulaşan gerçek insanlar

Siparişler

Amway ne tür bir iş?

Amway müşterilerimizin yaşam kalitesine özen gösteren çok özel Ev, Kişisel Bakım, Güzellik ve Zinde Yaşam ürünleri sunar. Amway Serbest Girişimcileri ürünlerin tanıtımı ve satışına teşvik için diğer kişilerle bağlantılar kurar. 

Neden Amway’i seçmeliyim?
Amway, iş modeli yarım yüzyılı aşkın bir süredir kendini kanıtlamış, küresel, aile mülkiyetinde, mali yönden istikrarlı bir şirkettir. Bugün itibariyle dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biriyiz.
Serbest girişimcilerimizden biri olarak, ücretsiz iş eğitimleri ve danışmanlıktan faydalanacaksınız. Desteğimizi alarak ve çok çalışarak kendi işinizi şekillendirebilirsiniz.
Bir Amway Serbest Girişimcisi tam olarak ne yapar?

Her Amway İşi üç alanı kapsar:
1) Yeni müşterilerle ürün bilgilerinin paylaşılması, tanıtılması ve ürünlerin satışına teşvik
2) Mevcut müşterilerinize hizmet sunulması
3) Eğer isterseniz, kendi Amway işlerini başlatmaları ve kurmaları için başkalarına yardımcı olunması.
Gününüzü planlamaya gelince, yaşam tarzınıza uygun olacak şekilde kendi programınızı yapma esnekliğine sahip olacaksınız!

Ne kadar zaman alır?
Bu size bağlıdır. İşinize ne kadar zaman ayıracağınıza siz karar vereceksiniz. Elbette, işinize ne kadar çok zaman ayırırsanız, o kadar iyi sonuçlar alabilirsiniz. Fakat sonuçta bu sizin işiniz; yani istediğiniz kadar esnek olabilir ve size uygun olduğu zaman çalışabilirsiniz. Birçok kişi yarı zamanlı çalışma ile başlar ve daha sonra işleri büyürken tam zamanlı çalışmaya geçer.
İş kurmak ne kadara mal olur? Fikrimi değiştirebilir miyim?

Amway ile kendi işinizi başlatmak düşük maliyetli ve düşük risklidir. İş kayıt ücreti yoktur.
Gizli ücretler veya zorunlu ürün yatırımları yoktur. Kaydolduktan sonra, gelecekte işiniz için ne kadar para harcayacağınıza (ya da harcayıp harcamayacağınıza) siz karar verirsiniz.

İşi öğrenmeye yardım için ne gibi destekler var?

Ürün tanıtımı yaptıkları, satışını teşvik ettikleri ve aynısını yapmaları için başkalarına yardım ettiklerinden dolayı ödüllendirilir. Ulaşmanız gereken aylık hedefler yoktur; hedeflerinize kendiniz karar verirsiniz. Fakat ne kadar çok satarsanız, o kadar çok kazanırsınız.
Amway kişisel amaçlarınızı desteklemek üzere danışmanlık, çeşitli araçlar ve destekler sağlar. Deneyim düzeyiniz ne olursa olsun, sizin için doğru olan düzeyde destek sağlıyoruz. Üst sıra sponsordan bir dizi online eğitime, çağrı merkezinden ürünler hakkında bilgilere kadar, yolunuzun her adımında sizinle beraberiz.