Seyahat Teşvikleri

Amway İşi’niz sizi farklı yerlere götürebilir!

Amway İşi’niz sizi farklı yerlere götürebilir!

Heyecan verici destinasyonlar, unutulmaz deneyimler ve önemli öğrenim fırsatları

Nakit olmayan ödüllerden olan Seyahat Teşvikleri, size heyecan verici ve anlamlı tecrübeler sunar. Diğer ASG'lerle tanışma ve fikir alışverişinde bulunma imkanı sağlar. Liderlik özelliklerinizi daha ileri seviyeye taşımanıza olanak tanır.

YENİ PLATİN SEMİNERİ (YPS)

Yeni Platin Semineri YPS, Yeni Platin Liderler için Performans Yılı boyunca olağanüstü başarıları için tanınmaları, yeni deneyimler kazanmaları ve yolculuklarında büyüme ve başarıya yönelik benzer bir bağlılık gösteren ASG'lerle ağ kurmaları için harika bir fırsattır.

Liderlik Eğitimi Semineri (LES)

Kutlamak, bağlantı kurmak ve grubuna olağanüstü değerler katmak için bir araya gelen Lider ASG'lere katılın. İlham veren iş toplantılarına katılıp değerli iş yapılandırma araçlarını keşfederken eğlenceli zamanların da tadını çıkarın!

Elmas Konferansı

Elmas Konferansı, liderlerin, dünyanın en muhteşem yerlerinden birinde, iş stratejileri konusunda diğer liderlerle iş birliği yaparken unutulmaz anlar yaşayabilecekleri olağanüstü bir deneyimdir.

Tüm etkinlikler, hükümetlerin DSÖ'den tavsiye alarak belirledikleri sağlık ve güvenlik alanlarındaki seyahat uygulamalarına bağlıdır.