Amway İşi’nin avantajlarını keşfedin

Amway’in desteğiyle, yaşam tarzınıza uyan bir iş kurabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve istediğiniz kadar çalışın. Kendi işinizi şekillendirme esnekliğine sahipsiniz.
Amway’in desteğiyle, yaşam tarzınıza uyan bir iş kurabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve istediğiniz kadar çalışın. Kendi işinizi şekillendirme esnekliğine sahipsiniz.

Amway İş Fırsatı

İş kurmak Amway ile çok kolaydır

Amway iş konsepti son derece basittir. Amway Serbest Girişimcisi olarak Amway’in yüksek kaliteli ürünlerini zevkle kullanacak, başkalarına satacak ve insanlarla ilişki kurarak onların da kendi işlerini başlatmalarına yardımcı olacaksınız. 

Para ve ödüller üç şekilde kazanılır:

Perakende kar marjı

Size kayıtlı bir müşterinin yaptığı her satın alma işlemi için bir perakende marjı kazanacaksınız.

Teşvikler

İşiniz ne kadar iyi yürürse o kadar çok ödül kazanırsınız. Önemli başarılar için teşvikler veriyoruz. Olağanüstü büyüme veya başarmak için başkalarına yardım bunlardan birkaçıdır. Ödüller, dünyanın her yerinde çok özel iş gezilerinden bir defaya mahsus para ödemelerine kadar değişmektedir.

Primler

Sattığınız ürünlerden performans primi kazanın ve işiniz büyüdükçe sponsoru olduğunuz diğer serbest girişimcilerinin sattığı ürünler üzerinden puan kazanın.


Denenmiş ve test edilmiş bir fırsat

Zirvede olan doğrudan satış şirketlerinden birine katılmanın pek çok avantajı vardır

Kendi işinizi kurmak göz korkutucu olabilir. Birçok yeni girişim kayda değer para ve zaman yatırımı gerektirir. Amway’de ise durum böyle değildir. Burada, iş başarısı için düşük maliyetli, düşük riskli bir fırsatı kullanan üç milyon kişinin arasına katılırsınız. Bizim rakamlarımız durumu açıkça göstermektedir. Sadece 2016’da dünya satışlarımız 8.8 milyar ABD doları tutarında açıklanmıştır. Amway 1959’dan bu yana dünya çapındaki serbest girişimcilerine prim ve teşvik olarak 53 milyar ABD dolarının üzerinde ödeme yapmıştır.

Her Amway Serbest Girişimcisine aynı avantajlar sunulmaktadır:

Düşük riskli

Amway'de kendi işinizi kurarken herhangi bir kayıt ücreti ödemezsiniz.  


Düşük maliyetlidir

İşinizi kurmak için büyük bir yatırım yapmanıza ihtiyaç yoktur. Ürünlerin sipariş edilmesi sizin kontrolünüzdedir; ne zaman, ne kadar satın alacağınıza siz karar verirsiniz.

Özgün premium ürünler

Amway dört temel alanda insanların her gün kullandığı 450’nin üzerinde çok özel ürün sunmaktadır: Ev, Kişisel Bakım, Güzellik ve Zinde Yaşam. İşimizin temelini ürünlerimizin kalitesi oluşturmaktadır. Son dört yılda €315 milyonu imalat ve araştırma tesislerine olmak üzere araştırma ve geliştirmeye yatırım yapma nedenimiz budur. Müşteri tatmin garantisi ile ürünlerimizin arkasında dururuz*.
Garanti koşullarını incelemek için *buraya tıklayın

Herkese açık

Profesyonel geçmişiniz, hayat tecrübeniz veya eğitiminize bakılmaksızın; tutkunuzla ve çok çalışarak Amway İşi’nizi başarıyla yürütebilirsiniz. 

Başarıya adım adım ulaşıyoruz

Amway Serbest Girişimcisi olarak hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Sizin için uygun seviyede rehberlik sağlayarak, sizi her adımınızda destekliyoruz. 

Bu süreç kişisel danışmanınız ve sponsorunuzla, yani sizi Amway ile tanıştıran kişiyle başlar. Bu kişi işinizin büyümesine yardım için öneri ve tavsiyelerde bulunur. 

Deneyimli profesyonellerden oluşan ağımızın da bir parçası olacaksınız. Dünya çapında üç milyonun üzerinde serbest girişimciyi kapsayan ağımız geniş kapsamlı uzmanlık ve destek sunmaktadır. 

Eğitim

Amway Academy online eğitim materyalleri ve kurslar sunar. Eğitimleri kendi evinizin konforunda veya mobil cihazınıza indirerek dışarıda tamamlayabilirsiniz. Eğitmen desteğiyle canlı olarak programlanmış online eğitimlere de katılabilirsiniz.

Pazarlama

Amway ürünlerini müşterilerinize tanıtmanıza yardımcı olmak üzere çeşitli pazarlama materyallerine erişebilirsiniz. Materyaller ürün kataloglarını, sunumları, videoları, uygulamaları ve dijital araçları kapsar.

İşinizin kontrolü sizde

İşinizi yürütmenize yardımcı olmak üzere bir dizi araç ve uygulama geliştirdik.

Ofisim ile işinizi kolayca yönetebilirsiniz: siparişlerinizi ve satışlarınızı izlemek ve kontrol etmek için oturum açmanız yeterli. Gelirinizi ve gelir tahminlerinizi bile hesaplayabilirsiniz. Hareket halindeyseniz, mobil iş uygulamamız size her yerden çalışma ve işinizi yönetme esnekliği sağlar.

Dünyanın zirvedeki doğrudan satış şirketlerinden birinin parçası olun

Online kayıt formunu doldurun ve kendi işinizin patronu olmak üzere yolculuğunuza başlayın.

Daha fazla bilgi

Amway ile kendi işinizi başlatmak hakkındaki her türlü sorunuzu yanıtlamak için buradayız.