Adet:

  Adet:

   Tüm vücut için tasarlanan bu gece bakım rutini ile, cildinizi temizleyin, besleyin ve hayalinizdeki cilde keyifle kavuşun.

    

   Sizin için ne yapar?

   Artistry™ Güzellik Uykusu Çözümü, siz uyurken cildinizin güzelleşmesi, beslenmesi ve hücre yenilenme sürecinin desteklenmesi için Artistry ve g&h cilt bakımı koleksiyonlarımızdan özel olarak seçilen ürünlerden oluşturulan bir koleksiyondur.

   • Artistry Skin Nutrition™ Micellar Makyaj Temizleyici, toz, makyaj ve hava kirliliği kalıntıları gibi gün içinde cilt üzerinde biriken kirleri temizleyerek gözenekleri açar ve cildi uygulayacağınız bakım ürünlerinin içeriğindeki bileşenlere hazır hale getirir.
     
   • Artistry Skin Nutrition Gece Maskesi, cildi sekiz saate kadar rahatlatır, cildin nem bariyerini destekler ve NutriCert™ sertifikalı çiftliklerimizde yetiştirilen lavanta ve ayrıca bergamut içeren hoş kokulu esansiyel yağlı parfümüyle size keyifli bir deneyim sunar.
     
   • g&h™ Nourish Vücut Losyonu, içeriğindeki Bambu Kompleks Suyu, Zeytinyağından Elde Edilen Seramid ve Nutriway™ çiftliklerimizde yetiştirilen Beyaz Chia Tohumu Yağı ile cildi besler ve nem bariyerini destekler.
     
   • g&h Nourish Ayak Kremi, yoğun, yağsız formülüyle kurumuş ayak derisini besleyip yumuşatırken, cildin nem bariyerini onarır ve korur.
     
   • g&h Nourish El Kremi, içeriğindeki Bambu Kompleks Suyu, Zeytinyağından Elde Edilen Seramid, Beyaz Chia Yağı ve Shea Yağı ile kurumuş ve sertleşmiş elleri besler ve rahatlatır.
     
   • SINIRLI SÜRELİ HEDİYE* - Artistry Uyku Gözlüğü, uykunuzun kalitesinin artmasına yardımcı olabilecek yumuşak ve nefes alabilen bir kumaştan yapılmıştır. Stoklarla sınırlıdır.

   Artistry Güzellik Uykusu Çözümü, aşağıdaki ürünleri içerir:

   1 x Artistry Skin Nutrition Micellar Makyaj Temizleyici (200 ml)
   1 x Artistry Skin Nutrition Gece Maskesi (80 ml)
   1 x g&h Nourish Vücut Losyonu (400 ml)
   1 x g&h Nourish Ayak Kremi (100 ml)
   1 x g&h Nourish El Kremi (75 ml)
   1 x Artistry Uyku Gözlüğü – HEDİYE*

   *HEDİYE. Sadece Artistry Güzellik Uykusu Çözümü kapsamında ve stoklar tükeninceye kadar sunulmaktadır. Ayrı satılmaz. 

   Neden seveceksiniz?

   Cildinizin gece boyunca kendi kendini yenileme sürecini, yüzünüz ve vücudunuz için titizlikle seçilmiş cilt bakım ürünleriyle desteklerken, keyifli bir deneyim yaşayacaksınız.

   Modern yaşamdaki stres ve gerginlikler cildimizin görünümünde olumsuz etkiler yaratarak, solgun ve yorgun görünmesine neden olabilmektedir. Gece, cilt ve cildin görünümü için önemli bir zamandır, çünkü cildimiz biz uyurken kendini, uyanık olduğumuz zamana kıyasla 3 kat daha hızlı yeniler.

   Artistry Güzellik Uykusu Çözümü, dermatoloji ve alerji testlerinden geçirilmiş, temiz, vegan formülleriyle, siz uyurken cildinizi destekler, cildinize doğal bileşenlerin faydalarıyla bakım sağlandığını bilmenin iç rahatlığını hissettirir.

   Sağlıklı güzelliğe uyanın!

   Faydalı Bilgiler

   Temiz formüller
   Artistry ve g&h koleksiyonlarında kullanılan formüller, ürünlerin saf, güvenli ve etkili olmasını sağlayan Artistry Temiz Güzellik ve g&h Temiz Kişisel Bakım felsefesini temsil eden, titizlikle belirlenmiş ilkelere uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Bunun anlamı şudur:

   • The Vegan Society tescillidir.
   • Mineral yağ, paraben, fitalat içermez.
   • Hayvansal kaynaklı bileşenler ve hayvanlar üzerinde yapılan testler söz konusu değildir.

   Bitkisel bileşenler
   Artistry Güzellik Uykusu Çözümü dahilindeki tüm cilt bakım ve vücut bakım ürünleri, Nutriway™ çiftliklerimizde ya da NutriCert™ sertifikalı ortak çiftliklerimizde yetiştirilen bir veya daha fazla bitkisel besin ögesi içermektedir. Bu sayede nitelikli ürün olmasının yanı sıra, güvenebileceğiniz bir tohumdan cilde veya tohumdan takviye edici gıdaya uzanan izlenebilirlik sağlanır.

   Güvenebileceğiniz markalar
   Güzellik Uykusu Çözümü, Artistry markasının geniş kapsamlı cilt bilimi uzmanlığını, dünyanın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda markası** olan Nutriway’in çiftliklerinde sürdürülebilir yöntemlerle yetiştirilen bitkilerden elde edilen bileşenlerle ve g&h ürünlerinin sunduğu zindelik ve sağlık özellikleriyle birleştirir.

   Topluluğumuz tarafından sizin için özel olarak tasarlanmıştır
   Artistry Güzellik Uykusu Çözümü, tüm yaşlardan ve tüm cilt tiplerine sahip kadınların cilt bakımı ve güzellik ihtiyaçlarını anlayan, temsil eden ve karşılamaya yardımcı olan ASG topluluğumuz ile iş birliği içinde geliştirilmiştir.

   **Kaynak: http://gdretail.net/amway-claims/

   Kullanım Şekli

   Artistry™ Güzellik Uykusu Çözümü kapsamındaki ürünler, gece bakım rutininin bir parçası olarak birlikte etki ederler. Bu ürünleri, Artistry ya da g&h koleksiyonlarımızdan favori temizleyici, tonik, serum ve nemlendirici ürünlerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

   Kullanım talimatları için lütfen her bir ürünün paketine bakınız.

   *HEDİYE. Sadece Artistry Güzellik Uykusu Çözümü kapsamında ve stoklar tükeninceye kadar sunulmaktadır. Ayrı satılmaz. 

   Bileşenler

   Temelbileşenler
   Artistry Güzellik Uykusu Çözümü dahilindeki tüm cilt bakım ve vücut bakım ürünleri, Nutriway™ çiftliklerimizde ya da NutriCert™ sertifikalı ortak çiftliklerimizde yetiştirilen bir veya daha fazla bitkisel besin ögesi içermektedir.

   • Beyaz Chia Tohumu
    Cildi destekleyici etkilerini yüzeyden derinlere doğru taşıyarak, cildin sağlıklı görünümünü beslenmesine ve korumasına yardımcı olur. Beyaz Chia, organik sertifikalı Nutriway çiftliklerinde ve ortak çiftliklerde yetiştirilir ve bu sayede “tohumdan cilde” benzersiz izlenebilirliği mümkün kılar.
    Hangi ürünlerde? Artistry Skin Nutrition Gece Maskesi ve Artistry Skin Nutrition Micellar Makyaj Temizleyici
     
   • Fermente Cica ekstresi
    Tohumlu bir bitkiden elde edilen bu bitkisel besin ögesi, cildin rahatlatılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Fermente formda, nemlendirici etkisi yedi kat ve rahatlatıcı etkisi de iki kat daha fazladır (fermente edilmemiş ica ile kıyaslandığında).
    Hangi ürünlerde? Artistry Skin Nutrition Gece Maskesi
     
   • Bitkisel Kompleks
    Gece Maskesinin yedi bileşenli bitkisel kompleksi (biberiye, papatya, takke çiçeği, Japon düğümotu, centella, meyan kökü ve çay içerir) cilde rahatlama ve enerji sağlamaya yardımcı olur ve nem bariyerini destekler.
    Hangi ürünlerde? Artistry Skin Nutrition Gece Maskesi
     
   • Tan Hua Çiçeği
    “Aqualuna” ya da “Gece Kraliçesi” olarak da bilinen Tan Hua çiçeği, cilt bariyeri ve epidermis olmak üzere iki seviyede etki ederek nemlendirme sağlar. Cildin nem bariyerinin işlevlerinin ve su dengesinin iyileştirilmesine yardımcı olarak, cildin pürüzsüz ve sağlıklı görünümünü destekler.
    Hangi ürünlerde? Artistry Skin Nutrition Gece Maskesi
     
   • Bambu Kompleks Suyu
    Bambudan üretilen bitki temelli bir su ve bitkisel kaynaklı gliserin içeriğiyle, cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.
    g&h Nourish Vücut Losyonu, g&h Nourish Ayak Kremi ve g&h Nourish El Kremi ürünlerimizin formülünde yer alır.
     
   • Zeytinyağından Elde Edilen Seramid
    Cildin nem bariyerinin korunmasına yardımcı olan özel bir lipit tipidir.
    g&h Nourish Vücut Losyonu, g&h Nourish Ayak Kremi ve g&h Nourish El Kremi ürünlerimizin formülünde yer alır.

   Bu bileşenler, bilimin ve doğanın en iyisini cildinize sağlamak üzere bilimsel olarak geliştirilmiş formüller kapsamında etki ederler.

   Her ürünün bileşenlerinin tam listesine ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz: