Adet:

  Adet:

   Bebeğinizin hassas cildini zengin bir köpük tabakasıyla saran, nemli ve yumuşacık hissettiren saç ve vücut şampuanıyla temizleyin. Nazikçe köpüren saç ve vücut yıkama şampuanıyla bebeğinizi yıkayın ve rahatlatın.

    

   Size Faydası Nedir?

   • 2'si 1 arada formülle bebeğin saç derisini ve cildini nazikçe temizler.
   • Ultra hafif formülü sayesinde durulamadan sonra bebeğin cildinde yumuşak ve nemli bir his bırakır.
   • Pompalı ambalajı ve yoğun köpüğüyle banyo zamanını hızlandırır, kolaylaştırır ve daha keyifli kılar.
   • Üçlü Bariyer Koruması sağlayarak cildin hyaluronik asit (HA) bariyerini, koruyucu nem bariyerini ve lipit bariyerini güçlendirip destekler.
   • Aynısefa Çiçeği Kompleks Suyu, Zeytinyağından Elde Edilen Seramid Kompleksi ve Papatya Özü Yağı gibi bitki bazlı yararlı bileşenler içerir.

   Neden Seveceksiniz?

   g&h Baby Bebekler İçin Saç ve Vücut Şampuanı, bebeğinizin cildini zengin bir köpük tabakasıyla sararak banyo sonrasında nemli ve yumuşacık hissettiren, nazikçe köpüren bir saç ve vücut şampuanıdır. Temiz ve güvenli bir formüle sahip 2'si 1 Arada Saç ve Vücut Şampuanı, bebeğinizin hassas cildini temizlemede ve yatıştırmada etkilidir ve bebekler (yenidoğanlar ve daha büyük bebekler) için mükemmel bir seçenektir.

   Aynısefa Çiçeği, Zeytinyağından Elde Edilen Seramid ve Papatya gibi izlenebilir, bitki bazlı bileşenler sayesinde bebeğinizin cildini temizlemek için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vegan formül g&h Temiz Kişisel Bakım standartlarına uygundur, yalnızca güvenli bileşenler kullanır, dermatolojik olarak test edilmiştir, kokusuzdur, göz yakmaz ve sert kimyasallar içermez.

   Banyo saatlerini hem kendiniz hem de bebeğiniz için eğlenceli ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürün.

   Faydalı Bilgiler

   Doğal Bileşenler
   g&h Baby Bebekler İçin Saç ve Vücut Şampuanı, Nutriway çiftliklerinde yetiştirilen Papatyanın yanı sıra bitki bazlı Aynısefa Çiçeği ve Zeytinyağı ile formüle edilmiştir. Her formülün etkisini en üst düzeye çıkarmak için bitkisel kompleksle zenginleştirilmiştir.

   Temiz formül
   g&h Baby Bebekler İçin Saç ve Vücut Şampuanında kullanılan formül; ürünlerin saf, güvenli ve etkili olmasını sağlayan bir dizi zorlu yönergeden oluşan Temiz Kişisel Bakım standartlarına uygundur. Bunun anlamı şudur:

   • The Vegan Society tescillidir
   • Mineral yağ, paraben, fitalat içermez
   • Parfümsüzdür
   • Alerji riskini en düşük seviyeye indirmek üzere dermatoloji ve alerji testlerinden geçirilmiştir
   • Hayvansal kaynaklı bileşenler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

   Sürdürülebilirlik

   • Doğada kolayca çözünen formül.
   • Şişesi %30 geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır.
   • Lütfen geri dönüştürün: g&h şişeler geri dönüştürülebilir (pompalar hariç).*

   *Uygun geri dönüşüm tesislerinin bulunduğu konumlarda yerel durumu kontrol edebilirsiniz.

   Başlıca Özellikleri

   Üçlü Bariyer Koruması
   g&h Baby Bebekler İçin Saç ve Vücut Şampuanı, bebeğin cildine hassas bir şekilde bakım yapmak için cildin 3 bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur:

   1. HA Bariyeri
    Bu hafif temizleyici, bebeğin cildinde nem koruması sağlamak için HA Bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.
     
   2. Seramid Bariyeri
    Her banyoda saçları, saç derisini ve cildi temizlerken, cildin koruyucu nem bariyerini desteklemeye ve dengeli bir nem seviyesini korumaya yardımcı olur.
     
   3. Lipit Bariyeri
    Yumuşak formül, dış etkenlere karşı doğal koruma sağlayan önemli bir cilt unsuru olan lipit bariyeri desteklemeye yardımcı olur.

   Formülü, özel g&h Bitkisel Kompleksi ile zenginleştirilmiştir.

   Kullanım Şekli

   • Bebeğin saçını ve vücudunu ılık suyla ıslatın
   • Bebek şampuanını elinizle veya duş lifiyle uygulayın
   • Cilt üzerinde nazikçe köpürterek bebeğinizi yıkayın
   • Yavaşça durulayın ancak tüm köpüğü gidermeye özen gösterin.

   İçindekiler

   Bu formül, bebeğinizin hassas cildini temizlemek ve rahatlatmak için özenle seçilmiş bitkilerden elde edilen bileşenlerden oluşan bir karışım içerir:

   BİTKİ BAZLI SU
   Aynısefa Çiçeği Kompleks Suyu
   Hyaluronik asit (HA) bariyerini güçlendirerek cildin üst kısmında nem koruması sağlar, ciltte nem kaybını yavaşlatır ve cildi nem kaybına karşı korur.

   BİTKİ BAZLI ÖZLER
   Zeytinyağından Elde Edilen Seramid
   Cildin koruyucu nem bariyerini güçlendirerek bebek cildinin nem seviyesini destekler ve daha istikrarlı bir seviyede kalmasına yardımcı olur.

   BİTKİ BAZLI BİLEŞENLER
   Papatya Özü Yağı
   NutriCert sertifikalı ortak çiftliğimizde yetiştirilen bitkilerden elde edilen yağ ile cildi dış stres faktörlerine karşı korur.

   ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ
   Bitkisel Kompleks
   Yeşil Yaprak Ekstresi Kompleksi ile harmanlanmış Taze Filiz Ekstresi Kompleksi içerir.


   Ingredients: Water/Aqua/Eau, Decyl Glucoside, Glycerin, Coco-Betaine, Propanediol, Sodium Chloride, Citric Acid, Potassium Cocoyl Glycinate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Glechoma Hederacea Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Ceramide NP, Phytosphingosine, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrogenated Lecithin, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Sprout Extract, Mentha Suaveolens Leaf Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Salvia Hispanica Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil