Artistry doğrudan satış sektöründe dünyanın bir numaralı premium güzellik markasıdır.

 

ARTISTRY™ Renkli Kozmetiklerle her kadın arzuladığı tam sofistike bir görünüm yaratabilir. Yüz, gözler, yanaklar ve dudaklar için komple bir makyaj serisi oluşturan markamızın her cilt tonuna uygun renkleri ve her yaş için güzelleştirici ürünleri var.

YÜZ

 

 

ARTISTRY Fondöten Renk Bulucu

   

GÖZLER

 

DUDAKLAR

 


Şimdi satın alın
ARTISTRY SIGNATURE COLOR™

   

TIRNAKLAR

 

GÖRÜNÜMLER

   
   

TERESA PALMER

Teresa Palmer ARTISTRY™ Cilt Bakım ve Renkli Kozmetik ürünlerinin Global Yüzüdür. Teresa Palmer "ARTISTRY hakkında, özellikle ürünlerle ilgili söyleyecek çok şeyim var. Ürünler fevkalade lüks, sofistike ve çok modern, ben gerçekten onlara güveniyorum." diyor. Klasik bir güzel olmasının yanında Teresa dinamik, genç bir kadın ve yetenekli bir artist. Bu özellikleriyle ARTISTRY markasının ruhunu kişiliğinde yansıtıyor.

 

RICK DICECCA

Sanata olan sevgisi ve renklere duyarlı gözü ARTISTRY Uluslararası Makyaj Sanatçısı Rick DiCecca’yı güzellik alanında bu kariyere taşımıştır. Rick “Sizin için neyin işe yaradığını keşfetmek, belli bir güven duygusu yaratıyor ve bir kadında güvenden daha çekici bir şey olamaz” diyor.

 

Hayranlık uyandıran bu fırsatı kaçırmayın! Özel olarak tasarlanmış ARTISTRY İlkbahar Renk Koleksiyonunu inceleyin

 

İLKBAHAR RENK KOLEKSİYONU

 

* "Kaynak Euromonitor International Limited. Güzellik ve Kişisel Bakım 2016, premium Güzellik ve Kişisel Bakım kategorisi,  perakende satış değerleri, UBN, 2015 verisi."