SATINIQUE™ tüm saç tipleri ve ihtiyaçları için komple bir bakım rejimi sunan özel bir premium saç bakım markasıdır:

  •         Yeni Formül, ambalaj ve teknoloji
  •         Laboratuvarlarımızda kanıtlanmış performans sonuçları:

-       Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi saçı daha düzgün bırakır*

-       Boyalı Saçlar için Onarıcı Şampuan saçları güçlendirir**

-        ve saç boyasını uzun süre korur ***   

… ve daha fazlası

* Nemlendirici Koleksiyon için Sistem beyanı, **Boyalı Saçlar İçin Onarıcı Koleksiyon'a yönelik Sistem beyanı,  *** Boyalı Saçlar için Onarıcı Şampuan beyanı, **** Gece Onarım Bakımı beyanı

SATINIQUE ÖZGÜN TEKNOLOJİSİ

SATINIQUE'nin kalbi
ENERJUVE™'nin yaratılması. Doğal türevli bitkisellerle birleştirilmiştir. 

ENERJUVE™ Amway'e özgü patentli (ABD patenti) bir teknolojidir: pozitif elektrik yüklü güçlendirici lipitler, takviye edici kreatin ve düzleştirici 18-MEA kompleksi, saçın her üç seviyesinde çalışarak hasarlı saçlarda bulunan negatif elektrik yükünü düzeltir: bu amaçla saç gövdesinin ortasına girer, hasarlı bölgeleri özellikle seçerek bağlar ve zayıf noktaları kuvvetlendirerek içerden dışarıya saçın onarılmasına ve yeniden canlanmasına yardım eder. Akıllı bir kompleks olarak saçın hasarlı/zayıflamış bölgelerini kendisi bularak saçları onarır ve yeniden canlandırır.

ENERJUVE'nin bir parçası olan 18-MEA sağlıklı, parlak saçlardan sorumlu, saç yüzeyinin doğal ve fevkalade savunmasız bir bileşenidir. 

Önce / Sonra

Tek bir saç boyama işleminde bunun %80'i yitirilir ve doğal olarak yenilenemez.

ENERJUVE 18-MEA'nın yeniden geri kazanılmasına yardım ederek ipeksi ve taranması kolay saçların yaşamını sürdürür:

Bilim insanları saç hasarlandığında negatif elektrik yüklenmiş olduğunu keşfettiler. Bu hasar saçı zayıf, karışmış ve cansız yapmaktadır.

Amway'e özel ENERJUVE™ hasarlı saçta bulunan negatif yükü düzeltmek için çalışır.  ENERJUVE saç hasarının bir çok belirtisine karşılık verir ve saçı dönüştürmek üzere bir çok seviyede birden çalışır, saçları sağlıklı görünür ve hiç olmadığı kadar canlı bırakır.

TİTİZLİKLE SEÇİLMİŞ BİTKİSELLER VE BESİN ELEMANLARI KARIŞIMI


SATINIQUE™ bilim insanları besin ve güzellik alanlarındaki uzmanlıklarını birleştirerek titizlikle seçilmiş bitkiseller ve besin elemanları ile saç sağlığı için faydalı yenilikçi bileşenler ortaya çıkardılar. Titizlikle seçilen bitkiseller ve besin elemanları saçın spesifik ihtiyaçlarını onarır, yeniler ve tekrar canlandırır.  

 

KOKU

Her seviyede duyusal deneyim. Özel olarak geliştirilmiş parfümler.

Even Saç bakım müşterilerinin faydaya dayanan sonuçlar aramasına rağmen, parfüm önemli bir rol oynar: koku tüm genel deneyimi etkiler, bu nedenle kokular SATINIQUE™ koleksiyonu için özel olarak geliştirilmiştir.

Tüm SATINIQUE ürünleri kullanım deneyimini yükselten ve duyguları coşturan özenle seçilmiş meyve ve çiçek parfümleriyle zenginleştirilmiştir. SATINIQUE ürünleri üç imza parfüm içermektedir - her biri spesifik ürünler için özel olarak geliştirilmiştir.

CANLI, CESUR AMBALAJ VE RENK ÖYKÜSÜ

SATINIQUE™ koleksiyonu canlı ve cesur renklerle birbirinden ayrılmıştır, bu da sizin mükemmel ürünleri bulmanızı kolaylaştırmaktadır.

Renk öyküsü enerjik ve güçlüdür - bu saçların canlılığını ateşleyen SATINIQUE vaadinin bir yansımasıdır.

Nemlendirici Sistem
 

Ekstra Hacimlendirici
Sistem

Boyalı Saçlar için
Onarıcı Sistem

 2'si 1 Arada Şampuan
ve Saç Kremi

Saç Dökülmesine Karşı
Şampuan ve Saç Kremi

Kepeğe Karşı Etkili
Şampuan

Şekillendirici Sistem
 

Uygulama
 

KULLAN:

PERFORMANS

Her şey dışarıdan içeriye doğru başlar. Yeni SATINIQUE™ve ileri ENERJUVE™ Kompleksi saçınızı onarır ve tekrar enerji şarj eder. Böylece saçları pozitif, enerji kazanmış ve sağlıklı durumuna geri döndürür. Aktif bitkiseller ve besin elemanları sizi ve saçlarınızı her zaman olduğundan daha da güzel bırakır. 

BÜYÜLEN:

DENEYİM

Harika görünmenin zevkini tadın. İlginç formüller, SATINIQUE'in üç yeni özgün parfümüyle zenginleşerek saçlara ve duyulara çiçek açtırır. Aromatik meyveler ve taze çiçekler seveceğiniz çoklu duyusal bir deneyim sağlar.  

DEĞİŞİMİ YAŞA:

GÜÇ

SATINIQUE'in enerji ve canlılığı, saçlarınız zindeliğinizin esin verici bir yansıması haline geldiğinde, sizi içten dışa doğru pozitif bir şekilde dönüştürür. Kendinizi yeniden canlanmış, günü güvenle ve görkemle karşılamaya hazır, güzelliğinizi dünyaya yaymaya hazır durumda hissedersiniz.   


Tüm saç bakım ürünleri