image/jpeg;;;BEAUTY_TALK.jpg

İLKBAHAR TRENDLERİ

İlkbahar, kıştan sonra güzelliğin yeniden doğmasıdır. Bu ilkbahar aylarında, sizlere esinlenmeniz için bazı yeni güzellik trendlerini tanıtmak istiyoruz. Günler daha aydınlık ve uzun olmaya başlarken, kendinizi yepyeni bir kadın olarak hissetmeniz için yeni bir saç stili veya sezonun favori rengi maviyi içeren bir renk paleti ihtiyacınız olan tek şey olabilir. İşte size kendi yeniden canlanmış ilkbahar görünümünüzü keşfetmeniz için bazı fikirler.

Bu ilkbahar saç trendleri kendi halinde ve feminen görünümlü saçlar. Saçlarınızın serbestçe uçuşmasına izin verirken, bu görünümü yüzünüzü çerçeveleyen serbest, gelişigüzel örgülerle tamamlayabilirsiniz. İkili örgü ile (klasik üçlü örgüye göre daha düz ve karışık görünümdedir) dağınık romantizmi yakalayın. Burada önemli olan, örgülerin ucunda ‘dağınık' bir hale bırakmaktır . Harika ve parlak görünümlü bir saçı ön plana çıkartmak için güzel bir fırsat. Yazın güneş ışığında buklelerinizi korumanız için ARTISTRY TAKIMI özel UV korumalı SATINIQUE™ Çift Etkili Koruyucu Sprey’i önermektedir.

Makyajda da, renk trendlerinin aynı hafif ve havadar yaklaşımı desteklediğini görüyoruz. Cildinizi ‘yeni yıkanmış’, saf, ve mükemmel bir görünüme getirin - baharın yeniliğini yansıtın. Gözlere minimal renk dokunuşları, soluk bir ruj ve hafif allık, fondöteniniz de makyajın ortasında yer alacak. Bunu doğru bir şekilde uygulayabilmeniz için, ARTISTRY EXACT FIT™ Toz Fondöten gibi bir performansa sahip fondötene ihtiyacınız var. Bu görünümü gündüzden akşama taşımak için, gün ışığı koybolmaya başlarken çarpıcı bir ruju devreye sokun. Örneğin, gündüz için ARTISTRY SIGNATURE COLOR™- Ballet Pink'i kullanın, gece ise bir davete gitmeden önce rujunuzu Daring Red ile değiştirin.

Bu ilkbahar modasında denim kumaşının tekrar ortaya çıkışını tamamlamak için, makyaj sanatçıları göz renklerinde çok fazla mavi kullanıyorlar. ARTISTRY Göz Farı, Glacier ve Capri’yi denerken, mavi göz makyajının mavi dışında başka renkler de kullanarak yapıldığını göz önünde bulundurun. Örneğin, kaş kemiğinin üst kısmında doğal gölgelerin kullanılması, göz kapağındaki daha parlak bir mavinin etkisizleştirilmesi için iyi bir seçenektir. Ancak renklerinizi karıştırın ve birbirine uydurun, ARTISTRY™ Length & Definition Maskara gibi bir hacimlendirici siyah maskara ile makyajınıza her zaman güvenli bir görünüm verebilirsiniz.

Şimdi yaratıcılığınızı ön plana çıkartmanın ve ilkbaharın getirdiklerine hazır, muhteşem bir görüntü yaratmanın zamanı.

Yazı beklerken de ilham alıyor musunuz? Son Beauty Talk sayımızda sizlerin ARTISTRY Ürünleri ile yarattığınız yaz görünümlerini görmek istediğimizi belirtmiştik. Gönderilen görünümleri bir sonraki Güzellik Bülteni’nde paylaşacağız! O yüzden sizinkini göndermeyi unutmayın!
Fotoğraf ve ipuçlarınızı: beauty-talk@amway.com adresine gönderin.

Tüm ARTISTRY Renkli Kozmetik Ürünlerini görün ve kendi mükemmel ilkbahar makyaj setinizi hazırlayın.

Beni oraya götür