image/jpeg;;;foto2.jpg

SONBAHAR
      RENKLERİNİ SEÇİN

 

Ağaçlar yaz yeşillerini tanımlanması zor renklerle değiştirirken - altın, pas rengi, mor, kızıl ve bronz renkleri - bizler de bu değişimden esinlenerek görünümünüzü değiştirmeden durabilir miyiz? Sonbahar renklerinin hangi ruh hallerini uyardığını keşfedin ve makyaj paletinize yeni duygular getirin! 


Kırmızılar
Uçuk pembelerden koyu kızıla kadar uzanan kırmızı tutku, arzu ve aşk ile ilişkilendirilir. Ayrıca hasat zamanının sağlıklı, kırmızı yanaklı elmalarını da çağrıştırır. Daha yoğun kırmızılarınızı dudaklarınızda kullanın ve yanaklarda daha açık renklerle bu rengi tamamlayın.


Daring Red renginde ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Ruj saf, göz alıcı bir renkle beraber nemlendirme de sağlar.


Turuncular
Turuncular kırmızının enerjisiyle sarının mutluluğunu bir araya getirir. Ateşli ve parlak veya zarif altın olabilir. Her durumda turuncular gözlerde ve yanaklarda hafifçe kullanıldığında görünümünüze canlandırıcı bir sıcaklık katar.

Sonbahar güneşinin dokunduğu yanaklar için Sun Kissed rengi ARTISTRY Toz Allık deneyin. 

Morlar

Mor ayrıcalık, lüks ve asaleti simgeler. Açık renklerinde çok romantik ve kadınsı (feminen) olabilir. Erik ve şarap rengi gibi koyu renkler daha komplike, karamsar duyguları iletir ve dudaklarda ve gözlerde fevkalade çarpıcı vurgulamalar yaratabilir. 


Koyu bir menekşe rengi olan Eclipse Göz Farı ile gözlerde daha dramatik bir ifade deneyin. Kışkırtıcı bir görünüm yaratmak için Velvet rengi ARTISTRY SIGNATURE COLOR Ruj mor renk ile yoğun koyu şarap rengi olarak harikadır! Daring Red renginde ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Ruj saf, göz alıcı bir renkle beraber nemlendirme de sağlar.


Kahveler
Ten renkleri veya metalik altın ve bronzlar, topraksı kahve renkleri sonbahar paletiniz için esastır. Duygusal bir odaklama olarak kahve renkleri tüm ürün serisinde kullanılır. Bu renkler fondötenlerden başlayarak, göz farlarında görünür, renkleri karıştırmak önemlidir ve hatta bu durum daha koyu ruj renklerini de etkiler.

Seduction rengi ARTISTRY Oje tırnaklarda daha topraksı bir görünüm yaratır - veya Rich Cocoa ARTISTRY SIGNATURE COLOR Ruj dudaklarda sonbaharın daha koyu renklerini çağrıştırır. 

Artık sonbaharın sizin için gözde renklerini seçmek size kalıyor. En son ürün lansmanlarını takip etmek için düzenli olarak online web sitesini kontrol edin - örneğin yeni ARTISTRY EXACT FIT™ Toz Fondöten yakında geliyor! Bu doğal görünen, ipeksi düzgünlükte fondöten Tahiti İncileri ve Optik Prizmalarla yapılmış olduğundan ışığı yumuşakça yansıtır ve cilt üzerinde asla görünmez. 

Kişisel görünümünüzü yaratmak için ARTISTRY renkli kozmetik ürünlerini keşfedin 
Mağaza
 

Haber bültenleri arşivi ->