image/jpeg;;;3.jpg

DÜNYA SAHNESİNDE GÜZELLİK   

Adelaide, Avustralya'da 1986'da doğan Teresa Palmer kendi kasabasında bir 'komedyen' olarak tanınıyor ve kendisi hala Port Adelaide Futbol Kulübünün fanatik bir taraftarı ve takımın maçlarına abonman bileti var. Sinema kariyerine 2006'da "2:37" adlı dramla başladı, Avustralya Film Enstitüsünün En İyi Artist adayı oldu. Daha sonra 2007'de Daniel Radcliffe ile "December Boys (Aralık Çocukları)" ve 2008'de Adam Sandler ile "Bedtime Stories" (Gerçek Masallar) filmlerinde rol aldı. Geçtiğimiz yıl başka bir gişe hasılat başarısı olan "Warm Bodies" (Sıcak Kalpler) (2013) filminde oynadı, yıldızın kariyer çizgisi planlanan başka projelerle yükselmeye devam ediyor.

2013'de Teresa ARTISTRY™'nin küresel yüzü seçildi, ARTISTRY Renk Koleksiyonunun ve her cilt bakım koleksiyonunun tüm yeni görsel sunumlarında görünüyor. Dramatik yeteneği ARTISTRY YOUTH XTEND™ kampanyasını yaşama geçirdi ve yakında çıkacak ilginç bir yeni cilt bakım koleksiyonunda onu tamamen yeni bir görünümde tekrar izleyeceğiz. Teresa Palmer markanın sözcüsü ve bütün dünyada Amway Serbest Girişimcilerinin rol modeli olmaktan mutluluk duyuyor, ve şöyle diyor;

ARTISTRY kadınları gerçekten kucaklıyor ve destekliyor. Dünyanın her yerinde binlerce ve binlerce kadın bu ürünü tutkuyla beğeniyor. Şirkete bağlı olmak bana çok heyecan veriyor, bundan daha çok mutlu olamazdım.


Bu videoda video Teresa Palmer'i ARTISTRY'nin Global Yüzü rolünde seyredebilirsiniz.

GLOBAL BİR LİDER OLARAK ARTISTRY

Prestijli güzellik ürünleri alanında küresel bir lideriz! ARTISTRY dünyanın en çok satan ilk beş premium cilt bakım markası arasındadır.

* Cilt bilimi, araştırması ve ürün geliştirmesinde yüksek standartlar belirliyoruz ve güzellikle esenliğin sinerjisine bağlı kalıyoruz.

*Kaynak: Euromonitor International Limited; Güzellik ve Kişisel Bakım 2013, premium kozmetik ve premium cilt bakım kategorisi ve alt kategorisi; 2012 global değer bazında perakende satış verileri.