image/jpeg;;;TR - artistry-highlights.jpg

GEÇMİŞ ARTISTRY™ HABERLERİNE BİR BAKIŞ

Güzellik için heyecanlı bir zaman! Son 15 ayda yeni ARTISTRY cilt bakım ürünleri lansmanlarının büyük bir başarıyla gerçekleştiğini gördük. Ve bu ürünler cilt bakım bilimine olağanüstü gelişmeler getirdi. Bazı ARTISTRY ürün bilgilerine bir göz atalım:

2013
Eylül: ARTISTRY YOUTH XTEND™ Koleksiyonu erken yaşlanma karşıtı teknoloji ile ince çizgileri ve kırışıkları azaltmakla kalmıyor, cildinizin geleceğini gerçekten yeniden programlayarak yaşlanma belirtilerini geciktiriyor.

Bu koleksiyon Forward Beauty kampanyası adını verdiğimiz yeni bir program başlattı. Forward Beauty (İleri Güzellik) güçlü sektör konumumuz üstünde kurulan misyonumuzdur. ARTISTRY dünyanın en çok satan ilk beş premimum cilt bakım markası arasındadır.1 Bu statüyü kazanmaya devam etmek için güzellik sınırlarını üç temel ilke üzerinde genişletmek istiyoruz.

  • Keşif: doğanın değerli bileşenlerinin ve en iyi saklanan sırlarının araştırılması

  • Hayal gücü: çığır açan bilim ve trend tahminleriyle güzelliğin geleceğini düşünmek

  • İcat: yarının teknolojilerinin bugünden icadı ve performansa öncelik verilmesi

2014
Mart: ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Ruj koleksiyonu çıkarıldı. Ustaca tasarlanmış yeni ambalaj, çarpıcı yeni renkler ve nemlendirici yeni formül bugüne kadar çıkardığımız rujlara ekstra değer katıyor.

Nisan: ARTISTRY IDEAL RADIANCE™™ Koleksiyonu piyasaya çıktı. Mat cildi tekrar canlandıran, eşit olmayan cilt tonunu düzgünleştiren ve koyu lekelere, yaşlanma lekelerine ve ciltte renk bozunmasına özel bakım uygulayan yeni güçlü teknolojiler içerir.

Eylül: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı piyasaya sunuldu. Profesyonel lazer uygulamaları ile karşılaştırılabilen cilt düzgünleştirici faydalar sunan ürün 2gözenekleri azaltır ve kadife yumuşaklığında bir cilt dokusu sağlar.

Ekim: ARTISTRY EXACT FIT™ ™Toz Fondöten doğal görünür ve cilde çok iyi yayılır. Cildinizi kadife yumuşaklığında tutar.

2015 yılında nelerle karşılaşacağız?
Gelecek yıl hem cilt bakımı hem makyajda bir çok yeni ürün gelecek! ARTISTRY kozmetiklerine Ocak'ta gelecek yeni ürünleri bekleyin - hepsini Beauty Talk bültenlerinde bulacaksınız.

Bu ayki Amagram Online'da daha fazla güzellik haberi ve tatil önerisi keşfedin!

Amagram'a git
 

Kaynak: Euromonitor International Limited; Güzellik ve Kişisel Bakım 2013 verileri, premium kozmetik ve premium cilt bakım kategorisi ve alt kategorisi global markalar sınıfındaki 2012 global perakende satış değerlerine göre.

Sonuçlar tıbbi/kozmetik prosedürlere eşdeğer değildir.