image/jpeg;;;1.jpg

YAŞLANMA GECİKTİRİCİ EFSANELERİN BALONU SÖNDÜRÜLÜYOR 

Konu yaşlanmayı geciktirme olunca neyin doğru neyin yanlış olduğunu ne derece biliyorsunuz? Şu çokça kabul gören üç efsaneye bir bakın ve kendinize cilt bakım rutininde her şeyin olması gerektiği gibi mi olduğunu sorun! 


EFSANE 1

Yaşlanma geciktirici cilt bakımına 40 yaşından sonra başlamalısınız. 

Doğru değil! Günümüzün en iyi ürünleri siz daha 20'li, 30'lu yaşlardayken bile bir fark yaratabilir. Ve önleyici tedbirler almak süreç başladıktan sonra olayı tersine çevirmeye çabalamaktan çok daha etkilidir. İnce çizgileri azaltan, cildinizi yeniden programlayan ve gelecek hasarlara karşı koruyan ileri bileşenler içeren ARTISTRY YOUTH XTEND™ Power System ile cildinizin erken yaşlanma geciktirici ihtiyaçlarına hitap etmeye başlayan mükemmel bir yöntemi öneriyoruz! 


EFSANE 2

IGüneşten uzak durur, sigara içmezseniz, bol bol su içer, sağlıklı bir yaşam sürdürürseniz yaşlanma geciktirici ürünlere ihtiyacınız olmaz.

Doğru değil! Bunların elbette faydası vardır ve bunlar cildin durumunu etkileyen ve bir ölçüde kontrol edebileceğiniz faktörlerdir. Bununla beraber kontrol edemeyeceğimiz başka faktörler vardır, normal güneşe maruz kalma, hormonlar, hava ve endüstriyel kirlilik bunlardan bir kaçıdır. Yani, bu hasar veren etkileri yenmek ve genç bir görünüşü sürdürmek için ileri cilt bakım teknolojilerinin yardımına (ve elbette yüksek SPF içeren güneşten korunmaya) ihtiyacımız vardır. EFSANE 3

İnce çizgileri ve kırışıkları azaltmak isterseniz gözle fark edilebilen gençleştirme sağlamanın tek yolu yüzünüze yapay hacim ekleyen foto-yüz veya enjekte edilebilen dolgu gibi profesyonel kürlerdir.

Doğru değil! ARTISTRY Intensive Skincare 14 Gece Özel Onarım Programı gibi ileri erken yaşlanma geciktirici kürlerle kendi evinizin rahat ortamında tıbbi işlemlere gerek kalmadan profesyonel bir kürün faydalarından yararlanabilirsiniz.

Günlük erken yaşlanma geciktirici cilt bakım programınızı optimize etmek ister misiniz? ARTISTRY YOUTH XTEND ve Intensive Skincare serileri hakkında daha fazla bilgiyi www.amway.com.tr üzerinden öğrenebilirsiniz.