Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

Amway Hediye Kuponu Nasıl Kullanılır?

05 Ekim 2021

Paylaşmak, değer vermek demektir!

Yenilenen Amway Hediye Kuponu Programımız, ASG’lerimize Amway’e bağlılıklarından dolayı teşekkür etmek ve onların satışlarını destekleyip, yeni müşterilere ve ASG’lere ulaşmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Alt grubunuzda yer alan ASG’lerinizi, hediye kuponu kazanmaları için teşvik edebilir ve avantajlarından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Her ay verdiğiniz 100 PD'lik siparişiniz için 50 TL tutarında 2 adet Hediye Kuponu kazanabileceksiniz. Her ay en fazla 6 adet kazanabileceğiniz Hediye Kuponlarını kendiniz için kullanabilir ya da kayıtlı müşterilerinize veya alt grubunuzdaki ASG’lerinize aktarabilirsiniz.

Hediye Kuponlarını kişisel siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu kuponları işinizi geliştirmeye yönelik bir iş destek aracı olarak da kullanabilirsiniz! Kayıtlı müşteriler, alt grubunuzdaki ASG'ler ve grubunuzdaki yeni ASG'ler ile paylaşabilirsiniz.

  • Kayıtlı müşteriler: Amway’e kayıtlı müşterilerinizi yaptıkları alışverişlerden dolayı ödüllendirebilir veya aktif olmayan müşterileri yeniden alışveriş için teşvik edebilirsiniz.
  • Alt Grubunuzdaki ASG’ler: ASG’lerin beğeneceklerini düşündüğünüz ürünleri denemelerini (ve müşterilerine anlatmalarını) kolaylaştırabilirsiniz. ASG’lerinize teşekkür etmek ya da ASG’yi Amway İşi'ne teşvik etme amaçlı kullanabilirsiniz.
  • Yeni ASG'ler: Hediye Kuponları, Yeni bir ASG'nin Amway yolculuğuna başlamak için ihtiyacı olan teşvik olabilir.

Faydalı Bilgiler:

  • Her ayın ilk günü kazanmaya başlayabileceğiniz Hediye Kuponları, bir sonraki ayın 28’ine kadar kullanılmalıdır.
  • Kayıtlı müşteriler Hediye Kuponlarını en az 500 TL tutarındaki alışverişlerde kullanılabilir.
  • Bir kişiye en fazla 2 Hediye Kuponu aktarılabilir.
  • Hediye Kuponları kayıtlı olduğunuz ülkede kullanılır.*
  • Yenilenen Hediye Kuponu Programı,1 Kasım 2021 itibarıyla başlayacaktır. Yenilenen Hediye Kuponu Programı için Ekim ayı boyunca hak edilen kuponlar Kasım ayı itibarıyla kullanılabilecektir.

*Kazandığınız Hediye Kuponlarını yalnızca bulunduğunuz ülkede (yaşadığınız veya sipariş verdiğiniz yer neresi olursa olsun kayıtlı olduğunuz yerde) kullanabilirsiniz. Bu kuponları kendiniz için ürün satın alırken veya alt grubunuzdaki ASG'lere ya da kayıtlı müşterilerinize hediye olarak aktarmak üzere kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki butonda yer alan dokümandan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Hediye Kuponu programımıza ait Sıkça Sorulan Sorular dokümanı, Amway Online Kütüphane bölümünde yer almaktadır.

Amway Hediye Kuponu Nasıl Kullanılır?

Sorularınız olduğu takdirde, Amway Türkiye Müşteri Hizmetleri Departmanı'na ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz.