Adet:

  Adet:

   Yaza özel güzellik çözümüyle güneşlenmeden önce, güneşlenirken ve güneşlendikten sonra cildinize özen gösterin ve şımartın. 


   Size Faydası Nedir?

   Cildiniz için tepeden tırnağa peeling, koruma ve nemlendirme bakımı sunan Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümü, hem güneşe çıkmadan önceki hazırlık sürecinde hem de "güneşin keyfini’ çıkardıktan sonraki cilt bakımı ihtiyaçlarınızı karşılar. 

   • Artistry Signature Select Vücut İçin Parlaklık Veren Peeling, kuru hücreleri tamamen uzaklaştırarak cildinizin pürüzsüz ve parlak olmasını sağlar ve cildinizi mükemmel bronzluğa hazırlar.
   • Güneşe çıkmadan önce ve güneşlenirken g&h UV Güneş Koruyucu SPF 50+ PA++++ ve Artistry Skin Nutrition Canlandırıcı Gündüz Kremi SPF 30 UVA/UVB PA++++ ürünlerini uygulayın. Bu ürünler birlikte kullanıldığında, hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı tepeden tırnağa tam faktörlü koruma sağlar ve cilt için optimum nem seviyelerinin korunmasına yardımcı olur.
   • Güneşlendikten sonra, g&h Refresh Vücut Sütü ile cildinizi nemlendirin. Bu ürün ferah, hafif ve hızlı emilen formülüyle cildinizin nem bariyerini korumaya ve onarmaya yardımcı olur.
   • İhtiyacınız olduğunda, Artistry Studio Tazeleyici ve Koruyucu Yüz Spreyi ile cildinizin nem seviyesini artırın ve cildinizi çevresel kirlilik ve stres kaynaklarına karşı koruyun. Ayrıca makyaj sabitleyici sprey olarak da kullanılır.
   • Yorgunluk ve halsizliği azaltmak için ise günlük magnezyum ihtiyacının karşılayan XS™ Magnesium Sticks* ürününü kullanın (stoklarının tükenmesini beklemeyin). 

   *Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümünü satın aldığınızda ücretsiz hediye olarak sunulur. Stoklar tükeninceye kadar geçerlidir.  

   Neden Seveceksiniz?

   Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümünü kullanın yaza hazır olun. 

   Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümü, güneşe çıkmadan önce, güneşlenirken ve sonrasında cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak hazırlanmıştır. Bu çözüm, cilt peelingi, koruma ve nemlendirme gibi tüm gereksinimleri karşılayarak güneşin tüm faydalarından yararlanmanızı sağlar. 

   Dünyanın 1 numaralı vitamin ve takviye edici gıda markası olan Nutriway tarafından yetiştirilen bitkisel besin ögeleri gibi doğal malzemeler içerir*. Bu Artistry ve g&h ürünleri koleksiyonuyla sağlıklı D vitamini üretiminin, hoş bir bronzluğun ve temiz içerikli, sağlıklı güzelliğin keyfini çıkarın.

   Güneşten korunmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

   * Kaynak: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Faydalı Bilgiler

   Temiz formüller
   Artistry ve g&h ürünlerinde kullanılan formüller, ürünlerin saf, güvenli ve etkili olmasını sağlayan, titiz bir şekilde belirlenmiş Artistry Temiz Güzellik ve g&h Temiz Kişisel Bakım standartlarına uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Bu neler sağlar: 

   • The Vegan Society tescillidir*
   • Mineral yağ, paraben, fitalat içermez 
   • Hayvansal kaynaklı bileşenler ve hayvanlar üzerinde yapılan testler söz konusu değildir. 

   Bitkisel içerik
   Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümü paketindeki tüm ürünler, kendi Nutriway çiftliklerimizde ya da NutriCert™ sertifikalı ortak çiftliklerimizde yetiştirilen, bir ya da daha fazla bitkisel besin ögesi içermektedir. Bu ürünlerimizin hem yüksek kaliteli olmasını hem de tohumdan cildinize ulaşana kadar geçirdikleri yolculukların güvenilir ve izlenebilir olmasını sağlar. 

   Güvenebileceğiniz markalar
   Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümü, Artistry markasının geniş kapsamlı cilt bilimi uzmanlığını, dünyanın 1 numaralı vitamin ve gıda takviyesi markası** olan Nutriway'in çiftliklerinde sürdürülebilir yöntemlerle yetiştirilen bitkilerden elde edilen bileşenlerle ve g&h ürünlerinin sunduğu zindelik ve sağlık özellikleriyle bir araya getirir. 

   Güneş güvenliği hakkında bilgiler

   • Güneş koruma ürünleri kullanıyor olsanız bile güneşte çok uzun süre kalmayın. 
   • Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışığı altında tutmayın. 
   • Güneşe aşırı miktarda maruz kalmak ciddi sağlık tehdidi oluşturur.
   • Uygulanan güneş koruyucunun miktarının azaltılması koruma seviyesini de önemli ölçüde azaltır. 
   • Korumayı sürdürmek için yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra her zaman güneş koruyucu ürünlerini tekrar uygulayın.

   *Artistry Signature Select Vücut İçin Parlaklık Veren Peeling hariç.
   ** Kaynak: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Başlıca Özellikleri

   Hediye
   Her siparişte bir kutu  XS™ Magnesium Sticks* edinin. Bunlar, yorgunluk ve halsizlikle savaşmak ve sıcak, güneşli dönemlerde mineral depolarınızı yenilemek için mükemmel bir yoldur*.  

   Her çubuk 250 mg magnezyum içerir ve her zaman, her yerde ve "hareket halindeyken’ susuz tüketilebilir.

   * Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümünü satın aldığınızda ücretsiz hediye olarak sunulur. Stoklar tükeninceye kadar geçerlidir.  

   Kullanım Şekli

   Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümü ürünlerinin her biri, cildinizi güneş altında güvende tutan tepeden tırnağa çözümün bir parçasıdır ve birlikte kullanıldığında daha etkilidir. Bu yaz sağlıklı görünümlü bir cildin ve hoş bir bronzluğun keyfini çıkarmak için en sevdiğiniz Artistry veya g&h ürünleriyle (örneğin Artistry Skin Nutrition yüz temizleyicileri, tonikler veya serumlar) birlikte kullanın.

   Nasıl kullanacağınızı öğrenmek için lütfen her ürünün kendi kullanım talimatlarına bakın

   İçindekiler

   Güzellik uykusu bakım rutininizin temel bileşenleri  
   Artistry Yaza Özel Güzellik Çözümünde yer alan her ürün, aşağıdakiler gibi doğal ve etkili bitkisel bileşenler içerir:

   Nutriway™ kaynaklı Siyah Frenk Üzümü Ekstraktı 
   Bu ekstrakt, Çuha Çiçeği ve Perilla esansiyel yağları ile birlikte, cildinize yumuşaklık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Cildinizi, vücut bakımı rutininizin sonraki adımlarından en iyi şekilde faydalanmak üzere hazırlar. 
   Bulunduğu ürün: Artistry Signature Select Vücut İçin Parlaklık Veren Peeling

   Nutriway tarafından yetiştirilen Yeşil Çay Ekstraktı
   Antioksidan koruması sağlar.
   Bulunduğu ürün: g&h UV Güneş Koruyucu SPF 50+ PA++++

   Cica Kompleks Suyu
   Çiçekli bir bitkiden elde edilen bu bitkisel besin ögesi, cildi rahatlatır ve nemlendirir. 
   Bulunduğu ürün: g&h UV Güneş Koruyucu SPF 50+ PA++++

   Bitkisel besin öğesi destekli Repair Complex 
   Cildin gençlik yapısını %600 oranında yenileyerek genç, sağlıklı bir görünüm sağlayan, Nutriway tarafından yetiştirilmiş Ispanak, Zerdeçal ve Çay Zeytini Çiçeği karışımı. İçinde bulunduğu ürün: Artistry Skin Nutrition Canlandırıcı Gündüz Kremi SPF 30 UVA/UVB PA++++

   Nutriway tarafından yetiştirilen Nar 
   Cildinizi en önemli kirlilik türlerinin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. 
   Bulunduğu ürün: Artistry Skin Nutrition Canlandırıcı Gündüz Kremi SPF 30 UVA/UVB PA++++ ve Artistry Studio Tazeleyici ve Koruyucu Yüz Spreyi

   Bambu Kompleks Suyu
   Bambudan üretilen bitki temelli bir su ve bitkisel kaynaklı gliserin cildi nemlendirilmesine yardımcı olur. 
   Bulunduğu ürün: g&h Refresh Vücut Sütü 

   Zeytinyağından Elde Edilen Seramid
   Cildin nem bariyerini korumaya yardımcı olan özel bir lipit türüdür. 
   Bulunduğu ürün: g&h Refresh Vücut Sütü
    

   Bilimsel olarak geliştirilmiş formüllerin bir parçası olan bu bileşenler, bilimin ve doğanın en iyi ürünlerini cildinizle buluşturur.

   Her ürüne ait bileşenlerin tam listesi için lütfen ürün sayfalarını ziyaret edin: