TR

Online Yeni ASG/ Müşteri Kaydı

Amway Serbest Girişimcisi olarak kayıt olmak istiyorsanız

Amway’e Kayıt Olun!

Amway’e Serbest Girişimci olarak kayıt olarak, kendi işinizi kurabilir, eşsiz ürünler satın alabilir ve Pazarlama Planımız ile gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.Aşağıda bulunan ve yeni Serbest Girişimcilerin kayıt olmadan önce incelemelerinde fayda gördüğümüz literatürü okuduktan ve sponsorunuzla görüştükten sonra Amway Serbest Girişimcisi olmaya karar verirseniz lütfen “Şimdi kayıt ol” düğmesini tıklayınız, bilgilerinizi forma giriniz ve onay için başvurunuz.

En İyi Uygulamalar, Amway İş Kuralları, Ödeme ve Prim Bilgileri Formu, Otomatik Ödeme Başvuru Formu, İlk Sipariş Broşürü,  Amway Tanıtım Broşürü,  Amway Ürün Kataloğu,  ASG Fiyat Listesi,    Sipariş Formu.

Kayıt talebiniz Amway'e gönderilecektir. Başvurunuz başarıyla tamamlandığı takdirde Amway Serbest Girişimci (ASG ) numaranızı ve pin kodunuzu (şifrenizi) içeren bir e-posta alacaksınız. Bu bilgilerle Amway web sitesine hesabınızı kaydettirecek ve Amway ürünlerini sipariş etmeye başlayabileceksiniz.Başlangıç Seti ( 45 TL) otomatik olarak ilk siparişinize eklenecektir.

Dikkat

Amway web sitesine hesabınızı kaydettirdikten sonra “Hesabım/ Kişisel ve İletişim bilgileri ” sayfasına gitmeniz ve doldurduğunuz kayıt formunu indirip, çıktısını alıp, imzalayarak, 30 gün içerisinde teslim olacak şekilde Amway Türkiye'ye posta veya kargo ile ulaştırmanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmamanız durumunda, Amway Türkiye'ye, Serbest Girişimci olarak kayıt olabilmeniz için farklı koşullar mevcuttur.Bu durumdaysanız, lütfen Amway Türkiye ile irtibata geçiniz..

İmzalı Amway Serbest Girişimci Sözleşmesi'nin orijinali (kayıt formu) 30 gün içerisinde Amway Türkiye tarafından teslim alınmaz ise, Serbest Girişimcilik kaydınız silinecektir.

Ayrıca eğer  ilk siparişinizi 10 gün içinde vermediğiniz taktirde de Serbest Girişimcilik kaydınız silinecektir.

Amway iş fırsatları konusunda ve Amway Ödeme Planının nasıl işlediği hakkında daha fazla şey öğrenmek için lütfen aşağıyı tıklayın. 

Daha fazla bilgi için >>>

Eğitici Videoyu izleyiniz >>>

Şimdi kayıt ol

Müşteri olarak ürün almak istiyorsanız

 

Kendi müşteri hesabınızı oluşturmanın tüm avantajlarını keşfedin!

1. Online mağazamıza komple erişim sağlayın

2. Siparişlerinizi takip edin

3. ASG’nizle direkt iletişim olanağından yararlanın.

4. ASG’nizden ürün önerileri alın.

Eğitici videolarımız izleyiniz 

Şimdi kayıt ol

Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.