TR

beautycycle

beautycycle™ Cilt Bakım ve Renkli Kozmetik ürünleri cildin sürekli değişen ihtiyaçlarına muhatap olmak üzere elementlerin engin yenileme gücünden yararlanır.

Elementlerden esinlenen besin öğeleri daha önce cildinizi hiç bu kadar derinlemesine ve verimli etkilemedi. Her beautycycle ürünü, maksimum etkinlik sağlamak üzere, her elementin temel bileşeninden oluşan dengeli bir karışım içeren ve cildinizin yapısını aynen taklit eden mikro küreciklerde sunulan özgün MICROQUAD™ Kompleksi içerir. 

 

 
 

beautycycle™ Tırnak Süsleme Folyosu

Benzersiz olun! beautycycle™ Tırnak Süsleme Folyoları ile çarpıcı tırnaklar yaratın!

 

Üç farklı tasarımda sunulan beautycycle Tırnak Süsleme Folyoları uygulanması çok kolay olduğu için her zaman kullanmak isteyeceksiniz. Işıltılı Crocodile deseni etrafınızdakilerin dikkatini çekecektir, parlak Damask deseni sizi kalabalıklarda ortaya çıkaracaktır ve göz alıcı Wind deseni gerçekten fark edilmenizi sağlayacaktır!

Yapıştırın! Törpüleyin! Beğenin! Her paket beautycycle Tırnak Süsleme Folyosu 16 süsleme folyosu içerir - yani yanlış yaptığınız takdirde yedek ürün vardır, ayrıca pratik bir tırnak törpüsü de sunulmaktadır.

Videoyu izlemek için burayı tıklayınız.

 

Cildinizin ihtiyaçlarına göre elementinizi seçin:

HAVA – cildinize yeni bir soluk getirin

beautycycle Hava Serisi cildin oksijen alımını destekleyen yoğurt probiyotikleriyle yaşlanma belirtilerini uçurup götürerek cildi daha sağlıklı ve daha genç tutar.

Seriyi benzersiz yapan nedir: doğal yoğurt probiyotikleri oksijen alımını destekleyerek cildin daha zinde ve daha genç görünmesini sağlar.

Hava serisi günlük cilt bakımı için 4 üründen oluşur: Erken Yaşlanmaya Karşı Temizleyici Süt, Tonik,  Gündüz ve Gece Kremleri.

SU – nem ihtiyacı olan cildi neme doyurur

beautycycle Su serisi cilt bakım ürünleri normal-kuru cildin susuzluğunu bol nem ile giderir. Bu ultra su desteği veren ürün serisi nem dolaşımına yardım ederek cildi susuzluğa (dehidrasyona) karşı korur.

Seriyi benzersiz yapan nedir: Hercai Menekşe özütü içten dışa, dıştan içe nemlendirmenin artmasına yardım ederek taze, nemlenmiş bir cilt için kurulukla savaşır.

Su serisi günlük cilt bakımı için 4 üründen oluşur: Nemlendirici ve Yenileyici Temizleyici, Tonik, Gündüz ve Gece Kremi. 

TOPRAK – cildi dengelenmiş duruma getirir

beautycycle Toprak ürünlerinde bulunan zengin temel mineraller karışımıyla normal-yağlı cilt, dengesini bulur. Toprak ürün serisi yağın azaltılmasına ve kontrol edilmesine ve gözeneklerin görünüşünün yok edilmesine yardım ederek cildi temiz ve duru tutar.

Seriyi benzersiz yapan nedir: özel işlem görmüş çinko, bakır, magnezyum, demir ve silikon cildin doğal yağlarını dengeler.

Yağ içermeyen Su serisi günlük cilt bakımı için 4 üründen oluşur: Onarıcı ve Dengeleyici Temizleyici, Tonik, Gündüz Losyonu ve Gece için Nemlendirici Jel.

ATEŞ – cildinize yeniden enerji verir

beautycycle Ateş serisi özel problem bölgelerine uygulanmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Hava, Toprak veya Su ürünleriyle eşgüdümlü çalışan Ateş serisi glükolosamin ve enerji veren bileşenlerle kendini düzeltmesi için cildi ateşler.

Seriyi benzersiz yapan nedir: glükosamin dahil enerji veren bileşenler cildin aydınlığını uyarır.

Ateş serisi 2 üründen oluşur: 3’ü bir arada Maske-Peeling-Aydınlatıcı ve Erken Yaşlanmaya Karşı Göz Kremi.     

RENKLİ KOZMETİKLER – güzelliğinizi aydınlatın

Renkli kozmetikler güzelliğinizi zenginleştiren elementlerin nefes kesici canlılığını yakalar. Her cilt tonuna uyan bir dizi renk sunan komple kozmetik serisiyle heyecan yaratın. Gerçek güzelliğinizi ortaya çıkarmak için klasik gündüz makyajından dramatik gece makyajına kadar çeşitli görünümler yaratın.

Seriyi benzersiz yapan nedir: cilt tonunuza uyan mineral pigment formülleri doğal aydınlanmış bir güzellik sunar.

beautycycle tarafından sunulan bütün renkli kozmetikleri inceleyin.


Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.