BASKAN

Amway Serbest Girişimcisi #2916933

ASG sayfasını ziyaret ediyorsunuz: http://www.amway.com.tr/user/obaskan
Bir Amway Serbest Girişimcisine (ASG) ait özel bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Aşağıdaki tüm bilgiler bu ASG tarafından oluşturulmuştur. Amway’e ait resmi bilgileri görmek için aşağıdaki navigasyonu (yöngüdümü) kullanın.
 
NUTRILITE/ NUTRIWAY Dünya'nın en çok satan vitamin ve beslenme destek ürünleri markasıdır.* Temel vitamin ve mineraller, antioksidanlar, bitkisel destek maddeleri, spor besinleri ve öğün ikamelerinin de dahil olduğu, tam kapsamlı bir beslenme ve zindelik ürünleri serisi sunan bir vitamin ve beslenme destek ürünleri markasıdır.

eSpring™ eSpring Su Arıtma Sistemi, içme suyundaki partikülleri ve 140'ın üzerindeki kirletici maddeyi gidermek üzere karbon bloklu bir filtre içerir. Ultraviyole lambası suyun içeriğindeki virüs ve mikro-organizmaları yok ederek, musluktan akan suyun daha temiz, daha berrak ve daha kaliteli olarak bize ulaşmasını sağlar.

bodykey by NUTRIWAY™ en başından itibaren sizi diğer herkesten farklı yapan şeye yani genlerinize odaklanan bir zayıflama programıdır. Vücudunuzun beslenme ve fiziksel aktiviteye nasıl karşılık vereceğini keşfetmek için genlerinizi değerlendirecek ileri bilimsel metotlar uygulanmaktadır. Sonuçlar yiyecek ve egzersiz konularında sevdikleriniz ve sevmediklerinizle birlikte vücudunuza karşı değil vücudunuzla uyum içinde çalışacak Beslenme ve Egzersiz Planını kişiselleştirmek için kullanılmaktadır.

Amway'in önerdiği indirimli ürünler

Ev

Bizimle online alışveriş yapınız

Benimle alışveriş yapınız ve :

  1.  Çevrimiçi (Online) sipariş verin ve Amway ürünlerini evinizde teslim alın.
  2.  Amway Serbest Girişimcinizden size özel ürün tavsiyeleri alın.
  3.  Ürün önerileri alın
  4.  Siparişlerinizle ilgili kişisel takip hizmeti alın.

Bizimle bir İş Kurmak

  •  Amway Serbest Girişimcisi olarak kaliteli Amway Ürünlerini özel fiyatlarla satın alabilir,
  • % 100 ürün tatmin garantisinden yararlanabilir,
  •  Perakende satışlardan ve Amway Satış ve Pazarlama Planı çerçevesinde kazanacağınız primlerden gelir elde edebilir,
  •  Satış Teşvik Programı'ndan yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçiler

Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.