GÜLEN ORHAN

Amway Serbest Girişimcisi #957317

ASG sayfasını ziyaret ediyorsunuz: http://www.amway.com.tr/user/gulenorhan
Bir Amway Serbest Girişimcisine (ASG) ait özel bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Aşağıdaki tüm bilgiler bu ASG tarafından oluşturulmuştur. Amway’e ait resmi bilgileri görmek için aşağıdaki navigasyonu (yöngüdümü) kullanın.
 
Özellikle biz anneler çocuklarımızı çok sever onlar zarar görmesinler, doğru beslensinler diye elimizden geleni yapmaya çalışırız. Katkısız beslenmeleri için her anne ev yapımı ürünler tercih eder. Birinci önceliğimizdir evde taze meyve suyu sıkmak, kekler börekler hazırlamak, hatta evde yoğurt mayalamak.Sanıyorum bu konu da her anne aynı düşüncededir.
Peki hiç düşündünüz mü sevdiklerimizin cildine temas eden giysilerde, midesine giden yiyecekleri koyduğumuz tabaklarda, her gün kullandığımız wc ve banyoda, hangi ortamda hazırlandığını bilemediğimiz evimize ulaşan su da aynı özeni gösteriyor muyuz. . Yerleri bol kimyasallı deterjanlarla siliyor, tuvaletleri çamaşır suyuyla ovuyor, çaydanlıkları kireç çözücülerle yıkıyorduk.
Her zaman aklıma takılan sorudur günümüzde çok yaygın olan hastalıkların neden bu kadar arttığı. Çamaşırlarımı yıkadığımda hala giysilerimizde parçalanmamış deterjan artığına rastladığım anlar oluyor. Kızımla benim kullandığımız koltuk altı kozmetik ürünleri neden giysilerimizi bembeyaz ve sert yapıyordu. Düşünmeden edemiyorum en hassas yere uygulanan bu ürün giysiyi bu hale getiriyorsa bana zararı yok mudur? Arayışa girdim…Anneannemim kullandığı gibi kül suyu, el yapımı has zeytinyağı sabunu gibi zararı hiç olmayacak ama güzel kokusu olacak, güzel temizleyecek, ekonomik olacak, hijyen sağlayacak, kullanımı kolay olacak, en önemlisi çocuklarımıza gönül rahatlığıyla kullanabilecek güvenilirlikte olmalıydı.Sonunda ben buldum…
Çok yeniyim ama bir o kadar da eminim israrla da ÖNERİRİM. Karar sizin..


Fazla söze gerek yok; ürünlerinizi herhangi bir ALIŞVERİŞ MERKEZİ yerine, Amway internet Market'den almak için sağ taraftan "müsteri olarak kayıt" olun, ihtiyacınız olan ürünleri sepete atın ve sipariş edin. En kısa zamanda ürünler elinize ulaşacaktır.
***Ürünleri % 30 indirimli almak veya çok daha fazla kazanmak için
***sağ alttan "ASG kayıt formu" doldurun.
Aklınıza takılan her soru için beni aramaktan çekinmeyin.

Favorileri ürünlerim

Ev

Amway İşinizi benimle kurunuz

  •  Amway Serbest Girişimcisi olarak kaliteli Amway Ürünlerini özel fiyatlarla satın alabilir,
  • % 100 ürün tatmin garantisinden yararlanabilir,
  •  Perakende satışlardan ve Amway Satış ve Pazarlama Planı çerçevesinde kazanacağınız primlerden gelir elde edebilir,
  •  Satış Teşvik Programı'ndan yararlanabilirsiniz.

Benimle çevrimiçi /online alışveriş yapın

Benimle alışveriş yapınız ve :

  1.  Çevrimiçi (Online) sipariş verin ve Amway ürünlerini evinizde teslim alın.
  2.  Amway Serbest Girişimcinizden size özel ürün tavsiyeleri alın.
  3.  Ürün önerileri alın
  4.  Siparişlerinizle ilgili kişisel takip hizmeti alın.

Benimle iletişime geçin

e-posta:
Telefon:
+90 536 3413341

İnternet profilimi ziyaret edin

Ziyaretçiler

Toplantı talep et

Öneriye, sunuma ihtiyacınız varsa veya basılı katalog broşürünü incelemek istiyorsanız lütfen benimle temas kurunuz.

Doğrulama hataları formu

Adı:
Telefon:
e-posta:
Yorum:
Gönder
Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.