image/png;;;first-order-953.png

İlk sipariş indirimi ve Hediye Kuponu

* Hızlı Başlangıç! İndirimi teklifi sadece kayıt tarihinden itibaren ilk 10 gün için geçerlidir.
* Hızlı Başlangıç! Indirimi : 100 PD – 200 PD arasındaki ürün siparişlerine %10 indirim uygulanacaktır. Yeni ASG’lerin İlk Siparişlerinin 200 PD’nin üzerinde olması durumunda, siparişin sadece 200 PD’lik kısmına %10’luk İlk Sipariş İndirimi uygulanacaktır. 
* İlk siparişinizi ay boyunca, yani ayın 1'i ile 31' i arasında www.amway.com.tr üzerinden verirseniz, bir sonraki ayın 1'i ile 25'i arasında internet üzerinden tek seferde vereceğiniz en az 100 PD'lik (50 + 50 PD’lik) siparişinizde kullanabileceğiniz Online Hediye Kuponu kazanacaksınız. Her siparişinizde 50 TL'ye kadar Online Hediye Kuponu kazanabilir, bu kuponu/kuponları bir sonraki ay, ayın 1'i ile 25'i arasında www.amway.com.tr'den tek seferde vereceğiniz 100 PD ve üstündeki kişisel siparişinizde kullanabilirsiniz.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Tatmin Garantisi
* Ürünlerimizin kalitesinden eminiz. Bu nedenle ürünlerimizde %100 müşteri tatmin garantisi sunuyoruz. Eğer müşteriniz satın aldığı üründen memnun kalmadı ve ürünü makul miktarda kullandıysa, iade ederek parasını geri alabilir.

image/png;;;logos-95.png

Amway Markaları
* Kaynak: Euromonitor International Limited; Vitaminler ve Takviye Edici Gıda Ürünleri, Dünya, GBN, Perakende Satış Değeri üzerinden, % dökümü, 2014.
* Kaynak: Euromonitor International Limited; Güzellik ve Kişisel Bakım 2015, premium kozmetik ve premium cilt bakımı kategorisi ve alt kategorisi; 2014 global değer bazında perakende satış verileri.

image/png;;;products-95.png

Ürünlerin satılması
* Sadece, Amway İşlerini bulundukarı ülkenin kanunlarına ve vergi yükümlülüklerine uygun olarak yürütenler prim alabilir ve satıştan kaynaklanan gelirlere sahip olabilirler.