image/png;;;327849.png

Başarı Seviyeleri

Amway rozet seviyelerinden herhangi birine ulaşan Amway Serbest Girişimcilerinin isimleri her ay Amway Online'da yayınlanmaktadır. 
Hedeflerinize ulaşmanız halinde sizin de isminiz Amagram Online'da yayınlanacaktır!

  • image/jpeg;;;Z_H_K.jpgZekiye ve Halil Kavaklıpınar
  • image/jpeg;;;T_I_B.jpgTürkan ve İlhami Bozkurt
  • image/jpeg;;;F_T.jpgFerihan ve Ali Fethi Temel
  • image/jpeg;;;H_A_Zor.jpgHülya ve Adil Zor

Zekiye ve Halil Kavaklıpınar

image/jpeg;;;Z_H_K_large.jpg

Zekiye ve Halil Kavaklıpınar

 

Kozmetik ve renkli kozmetik ürünleri hayatımda önemli bir noktaya sahipti. Amway İşi de anlatılınca ''Evet, bu tam benim işim'' dedim. Amway'in zamanın her aralığında bana büyük bir kolaylık sağlıyor oluşu çok cazipti. Bu sayede işimden arta kalan zamanlarda bir ipin ucundan tutarak bu işe başladım. İpin ucundan tutup biraz çekiştirmeye başladığımda kendimden emin bir şekilde ''Bunu başarabilirsin'' diye kendimi telkin ettim. Sponsorlarımın destekleri ve vizyonları sayesinde her geçen gün kendimi geliştirerek işe daha sıkı sarıldım. Tertipli ve düzenli çalışmalarımın sonucunda başardım. Başarının bana verdiği his tarif edilemeyecek kadar muhteşemdi. Daha büyük hedeflere ulaşmak için elimden gelen her şeyi yapmaya çalıştım ve halen de çalışıyorum. Amway ailesinin bir parçası olmak büyük bir mutluluk veriyor bana. Bana destek veren sponsorlarıma ve Amway ailesine sonsuz teşekkür ediyorum.

Türkan ve İlhami Bozkurt

image/jpeg;;;T_I_B_large.jpg

Türkan ve İlhami Bozkurt

 

Kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek ve kendini geliştirebilmek fırsatıdır; Amway. İlk işe başladığım zamanlar çok değişik kaygılarım vardı. Bu kaygılarımı yok eden şey sponsorlarımın desteği ve Amway’de yıllar içinde gelişen güç ve büyük birikimidir. Zaman geçtikçe kaygılarım yok oldu. Aksine daha çok hırslandım ve Amway’deki takım çalışmasının desteği ile başarı hedeflerimi daha da büyüttüm, geliştirdim.

Benim için başarı bir an önce değil; yavaş yavaş, adım adım, kendimden emin bir şekilde basamakları çıkmaktır. Bu başarı basamaklarını çıkarken yanımda ailem, arkadaşlarım ve çevremin de tanıklık etmesi başka bir mutluluk vesilesidir.

Umutlu insanlara destek vermek, onları girişimci yapmak göz ardı edilmemesi gereken bir husus. İnsanların yalnız olmadıklarını, başarılı bir iş insanı olabileceklerini ve başarılarının paylaştıkça çoğalacağını gösterebilmek adına, sponsorlarıma, takım arkadaşlarıma ve Amway’e sonsuz teşekkürler...

Ferihan ve Ali Fethi Temel

image/jpeg;;;F_T_large.jpg

Ferihan ve Ali Fethi Temel

 

 

İki çocuklu çekirdek bir aileyiz. Çocuklarımız büyümeye başladıktan sonra gelecek ile ilgili kaygılarımız artarken, bir arayış içine girdik. Bu sırada Amway İşi ile karşılaştık.

Amway'in insana ve insan sağlığına vermiş olduğu değeri ve bu mükemmel sistemi öğrendikten sonra hayal kurmaya, hayallerimizi de gerçekleştirmeye başladık. Bu güzel ürünleri ve sistemi; başkalarına da sunabileceğimiz bir iş olarak gördük.

Sabırla, inançla, azimle, güvenle çıktığımız bu yolda, takım oyunu da oynayarak başarının gelebileceğine inandık. Bu ilkemiz; ailemize sağlık, özgürlük, güzel dostluklar ve kaliteli bir yaşam getirdi.

İlk günden beri yanımızda olan, bize bu vizyonu gösteren sponsorlarımıza başarı sözü verdik ve başardık. Başarmaya da devam edeceğiz.

Hülya ve Adil Zor

image/jpeg;;;H_A_Zor_large.jpg

Hülya ve Adil Zor

 

 

Günümüzde bilinçli tüketimin önemi hızla yayılırken; sağlıklı, kaliteli malzemeler ön plana çıkıyor. Amway ürünlerini güvenerek, keyifle tüketmeye başladık ve hepsi ailemizden tam puan aldı. 19 yaşında çalışma hayatına başladım. 2 üniversite mezunuyum. Eşim ve ben iyi gelirlere sahiptik. Ancak yoğun tempoda geçen zamanımda kızıma yeterince vakit ayıramıyordum. Ürünlerin kalitesi, Amway İş Fırsatının da kalitesini düşündürdü. Çalışmakta olduğum görevimden istifa ettim. Her anlamda özgürlük yakalayabileceğimiz inancıyla, bilinçli sponsorlarımız eşliğinde, işi öğrenmeye karar verdik.

Ailemizin özgürlük kapısını sonuna kadar açtık. Kızıma daha faydalı bir anneyim. Bildiğimiz ne varsa birileriyle paylaşmak, onların da hayatına dokunmak başka hiçbir yerde tadamayacağımız duygular yaşattı. Gelişimimize katkıda bulunan tüm sponsorluk hattımıza sonsuz minnet duyuyoruz. Takım arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.