image/png;;;Accessible.png

Kolay ulaşılır

Sizin başarınız, bizim başarımızdır! Amway daima sizi desteklemek ve olabileceğiniz en iyi noktaya gelmeniz için size yardım etmek üzere yeni yollar geliştirmektedir. İnternet ile Amway’in tüm kaynaklarını parmaklarınızın ucuna seriyoruz. 
Yeni Serbest Girişimci olarak, Amway web sitesine giriş yapabilir... ürünler, markalar, başarı için ipuçları ve daha pek çok şeyi bir arada bulabilirsiniz… Amway’in size özel bilgi zenginliği sizi bekliyor!

  • image/jpeg;;;1.jpgAmway mobil
  • image/jpeg;;;3.jpgAmway Academy
  • image/jpeg;;;4.jpgBaşlangıcı online eğitim ile yapın!
  • image/jpeg;;;5.jpgDeneyin, anlatın!
  • Profesyonel görünün!

Amway mobil

image/png;;;Amway App.png

Amway Uygulamaları!

Amway Serbest Girişimcisi olarak kendi Amway İşi’nizi, android cihazlar ve Apple ürünleriyle yönetebilirsiniz. Yani, anında güncel satış bilgilerinize ulaşabilir, kazancınızı hesaplayabilir, Amway ürünlerini keşfedebilir, satın alabilir ya da arama araçlarına erişebilirsiniz. Kumsalda, evde, ofiste ya da teknede! Artık, işinizi her yerde büyütebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz diğer mobil uygulamaları da kullanın:
  • Amway Gelir Simülatörü
Bu araç potansiyel kazanç örneklerini göstermek üzere tasarlanmıştır.
  • Amway Kiosk Uygulaması
Amway’in basılı materyallerinin dijital versiyonlarına erişiminizi sağlar. Bu dijital açıdan zengin ve ileri uygulama, Amway İş Fırsatı ve Amway markaları ve ürünlerinin mükemmel bir vitrinidir.
  •  Amway Augmenter Uygulaması
Bu uygulamada Artırılmış Gerçeklik teknolojisi kullanılmakta ve cihazınızın ekranına basılı materyallerin statik içeriği taşınmaktadır.

Amway Academy

image/png;;;academy.png

Amway Academy

2009 yılından beri, tam 26 dilde Serbest Girişimcilere eğitim veriyoruz. En esnek seçeneklerle kolay eğitim, online eğitim programlarımızda! İster kendi kendinize çalışıp öğrenin ister canlı bağlantı ile uzmanlarımız size eğitim versin.

Online eğitimler dışında farklı şehirlerde düzenlenen ürün eğitimlerimiz de mevcuttur. Amway Academy, 2009’dan beri ECLF – European Corporate Learning Forum’un (Avrupa Kurumsal Öğrenim Forumu) üyesidir.

Başlangıcı online eğitim ile yapın!

image/png;;;start.png

Başlangıcı online eğitim ile yapın

Amway eğitimlerine başlamanın en iyi yolu internet üzerinden alınan eğitimlerdir. www.amway.com.tr adresinde bilginizi geliştirecek eğitimler, sunumlar, interaktif oyunlar, rehberler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Üstelik bu eğitimlere ücretsiz olarak ve 7 gün, 24 saat erişim rahatlığı var. Online eğitim programları size etkili sunum yöntemlerini, müşterilerinizden olumlu cevap almanın sırlarını, kendi işinizi yönetebilmenin püf noktalarını ve daha birçok şeyi öğretecek.

Kendi işinizi kurmak için kayıt olduğunuzda, şifrenizi alacak ve online eğitime başlayabileceksiniz. Online eğitimlerden istediğinizi seçebilir tamamladığınız belirli eğitimler için eğitim sertifikanızı yazıcıdan bastırabilirsiniz.

Deneyin, anlatın!

image/png;;;333081.png

Deneyin, anlatın

Bizim için ürünlerimize inanmanız çok önemli.

Eğer siz dener ve inanırsanız, herkesi inandırabilirsiniz. Ürünleri anlatırken yararlanabileceğiniz “kullanım videoları”nı internetteki medya merkezimizde bulabilirsiniz.. http://amwaymedia.eu/tr/ adresini tıklamanız yeter.

Profesyonel görünün!

Profesyonel görünün

Bir dünya devi ile çalışıyorsunuz! Müşterilerinize karşı profesyonel görünmeniz için her türlü ayrıntıyı biz size sağlarız! Çeşitli ürün literatürü ve satış destek malzemeleri ile sizi destekliyoruz.

START NOW