image/png;;;360189.png

İlham kaynağı

Amway İşinde hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Sponsorunuzdan alacağınız desteğin yanı sıra, Amway size birinci sınıf eğitim, pazarlama, ürün ve müşteri desteği sağlar.

  • image/jpeg;;;1.jpgİşinizi kendi başınıza yürütürsünüz, ama asla yalnız olmazsınız
  • image/jpeg;;;2-TR.jpgSatışa odaklanın
  • image/jpeg;;;3.jpgHedeflerinizi ve hızınızı siz belirlersiniz. Bizler başarılı olmanız için daima yanınızda bulunuruz
  • image/jpeg;;;4.jpgHerşey sizin elinizde!

İşinizi kendi başınıza yürütürsünüz, ama asla yalnız olmazsınız

İşinizi kendi başınıza yürütürsünüz, ama asla yalnız olmazsınız

Dahası, ürünlerimizin her biri % 100 Müşteri Tatmin Garantisi kapsamındadır. Siz veya müşterileriniz herhangi bir üründen makul bir kullanım sonrasında tam olarak memnun olmadığınız takdirde, ürünü iade edebilir ve ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz. Amway Serbest Girişimcisi (ASG) olduğunuzda, 80 ülke ve bölgedeki 3 milyonun üzerinde ASG arasına katılacaksınız. Aynı zamanda, sizi destekleyecek, cesaretlendirecek ve size tavsiyelerde bulunabilecek ASG'lerden oluşan bir grubun da parçası olacaksınız. Bu ekibin ayrılmaz parçalarından biri de, İşe başlamanızda size yardımcı olacak ve işiniz süresince sizi eğitecek olan sponsorunuzdur.

Amway Sponsorunuzu bulmak için haritayı tıklayınız.
 

Satışa odaklanın

Satışa odaklanın - Amway yanınızda olduğu sürece, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz!

Müşteri Hizmetleri: Herhangi bir konuda (örneğin, kayıt, iş veya ürün bilgileri gibi) sorunuz olduğunda, Müşteri Hizmetleri departmanımız size yardımcı olacaktır.

Pazarlama: Satış girişimlerinizi DVD'ler, Internet siteleri, dergiler ve broşürlerle destekler ve İşinizi büyütmenize yardımcı oluruz.

Sipariş İşlemleri: Siz ürünlerin satışını yapın, gerisini bize bırakın.

Eğitim: Bağımsız İşinizi başarıyla büyütebilmeniz için gereken bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Ücretsiz ve kullanımı kolay çevrimiçi (online), video ve eğitmenler yönetimindeki eğitimlerimiz.

Hedeflerinizi ve hızınızı siz belirlersiniz. Bizler başarılı olmanız için daima yanınızda bulunuruz

Hedeflerinizi ve hızınızı siz belirlersiniz. Bizler başarılı olmanız için daima yanınızda bulunuruz

Başarı sizin için kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, daha yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir; hedefleriniz tamamen size bağlıdır.

İş sizin işiniz - kontrol de size ait

Amway web sitesindeki kendi kişiselleştirilmiş iş yönetim merkezinizden işinizi yönetebilir, satış miktarlarınızı kontrol edebilir, ürün siparişi verebilir ve İşinizi yenileyebilirsiniz.

Herşey sizin elinizde!

Herşey sizin elinizde!

Biz, size işinizin patronu olabilmeniz için her türlü desteği sağlarız. Amway dünyasının tüm zenginliği Serbest Girişimcilerimizin hizmetinde! Online eğitimler ya da ürün eğitimleri, satış stratejileri, ürün uygulamaları, anlaşmalı mağazalar ve daha birçok kolaylık! İstediğiniz başarıya artık çok daha yakınsınız. Tüm bunların ötesinde, sizi Amway ile tanıştıran sponsorunuz size kendi işinizi kurmak için gerekli tüm bilgi donanımını vermeye hazır.

Şimdi, arkanıza yaslanın ve kendi işinize sahip olmanın keyfi ni çıkarın! Merak etmeyin, arkanızda size inanan 3 milyonu aşkın kişi var!