image/jpeg;;;photo_-_nr_1.jpg

Ödülleriniz

İşiniz büyüdükçe bir çok yeterlik düzeyinden geçerek yukarılara doğru ilerleme fırsatınız olacak ve her adımda özel primler, ödüller ve takdirler kazanacaksınız.

  • image/jpeg;;;1.jpgAmway çok çalışmanın ödüllendirilmesi gerektiğine inanır
  • image/jpeg;;;2.jpgDaha fazlası için çaba gösterin
  • image/jpeg;;;photo_-_nr_2.2.jpgÖmür boyu sürecek bir serüven
  • image/jpeg;;;4.jpgİşimizin temeli

Amway çok çalışmanın ödüllendirilmesi gerektiğine inanır

image/png;;;believes.png

Amway çok çalışmanın ödüllendirilmesi gerektiğine inanır.

Amway Satış ve Pazarlama Planı, sizi ürün satışlarınızdan ve sponsor olduğunuz Serbest Girişimcilere Amway İşlerini kurarken onları geliştirirken ve ürün satarken sizin yardımcı olmanızdan ötürü ödüllendirir. 3 farklı şekilde gelir elde edebilirsiniz: 

  •  Aylık çalışmanıza bağlı olarak, iş hacminizin %3'ü ila %21'i arasında değişen oranlarda aylık performans primleri.
  •  Aylık ve yıllık liderlik primleri, diğer nakit ödülleri ve grup performansına dayalı iş teşvikleri.
  •  Müşterilerinize ürünleri satarken önerilen satış  fiyatı üzerinden 30% civarı perakende kâr marjı. 

Başarı hikayeleri okumak için tıklayınız

Daha fazlası için çaba gösterin

image/png;;;strive2.png

Daha fazlası için çaba gösterin

Amway, hedeflerinize ulaşmanıza önem verir ve sizi bunun için cesaretlendirir -- başarı sizin için kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir. Hedefleriniz tamamen size bağlıdır.

Halihazırda 3 milyonun üzerinde insana başarıya giden yolda yardım ettik. Bu kişilere cazip gelen olanaklar, eşsiz fırsatlar, yarım yüzyılı aşkın bir süreye dayanan deneyim ve tutkuya sahip bir kuruluşun desteği, destek sağlamaya hazır küresel bir topluluk ve birinci sınıf bir Satış ve Pazarlama planıdır.

ŞİMDİ BAŞLAYIN

Ömür boyu sürecek bir serüven

image/jpeg;;;photo_-_nr_2.jpg

Ömür boyu sürecek bir serüven

Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz. Bu kişiler fırsatı kabul ettikleri için ne kadar memnun olduklarını, kendileri ve aileleri için iyi bir şey yaptıklarını söylüyorlar.

Amway İşi gelirinizi artırıp kendinize olan güveninizi pekiştirirken sizin için doğru olan bir çalışma özel yaşam dengesi yaratacak bir fırsattır. Temsilcisi olduğunuz yüksek kalitede ev bakım, güzellik ve zinde yaşam ürünleri yenilikçidir, faydalıdır ve 50 yılı aşkın bir süreden beri müşterilerin hayranlığını kazanmıştır.

Sizin bir Amway Serbest Girişimcisi olma nedenlerinizden bazıları da bunlar olabilir. Aynı şekilde başkalarını da Amway İşi ile tanıştırdığınızda yine aynı nedenlerle onlar da Amway İşi'ne katılmak isteyebilirler. Bu zor bir şey değildir. Bunun için özel beceri veya bilgi gerekmemektedir. Bu işin gizli sırları yoktur. Amway herkese açık bir iş fırsatıdır. Bizim biraz yol göstermemize, sizin büyük coşku ve çabanızı ekleyerek başarılı olabilirsiniz.

Şüphesiz başarıyı yakalamanız için çalışmanız gerekir.

Nereye kadar gideceğiniz, sizin bu iş için ne kadar çaba harcayacağınıza bağlıdır. Milyonlarca insan Amway İşi'nin sunduğu başarıya tanıklık etmiştir. Umarız bundan siz de bizim kadar hoşlanırsınız.

ŞİMDİ BAŞLAYIN

İşimizin temeli

image/png;;;Understanding.png

İşimizin temeli.

Amway Satış ve Pazarlama Planı Amway'in kurucuları Rich DeVos ve Jay Van Andel'in 1959'da geliştirdikleri, günümüzde de devam eden iş kavramını yansıtmaktadır.

Bu plan çok katlı bir pazarlama yapısına ve Amway Serbest Girişimcileri'ni gösterdikleri performansa karşılık primlerle ödüllendiren bir sisteme dayanmaktadır.

Bunu bilmek çok önemlidir!

Gelirinizi kendi performansınız belirler – konumunuz değil. Amway ürünleri satmak ve sponsor olmak için sizi Amway İşi'yle tanıştıran Amway Serbest Girişimcisi'nden daha fazla zaman ve çaba harcarsanız maddi ödülünüz de daha fazla olabilir.

Amway Satış ve Pazarlama Planı sıradan insanlara, özel becerilere, bilgiye veya büyük miktarlarda yatırım sermayesine gerek kalmadan kendi işlerini başlatma yolu sunmaktadır.

Kuruluşundan 50 yıl sonra dünya çapında 3.000.000 Amway Serbest Girişimcisi sayısına ulaşılması ve şirketin giderek güçlenmesi, Amway Satış ve Pazarlama Planı'nın başarısının kanıtıdır.

ŞİMDİ BAŞLAYIN