image/png;;;amway2.png

 

"İnsanların doğrudan satış işine girmelerinin pek çok nedeni vardır. İnsanlar Amway İş Fırsatını keşfettiklerinde, diğer olasılıkları da görürler. Bu da onları hayal güçlerini zorlamaya teşvik eder."

Doug DeVos, Başkan

 • image/jpeg;;;1.jpgHayal Edin - Geleceğinizin kontrolünü ellerinize alın
 • image/jpeg;;;2.jpgİnanın - Kişisel desteğiniz
 • image/jpeg;;;3.jpgBüyüme - Şimdi Amway İşi’ne başladınız!
 • image/jpeg;;;4.jpgKeşif - Bunu yapabilirsiniz!
 • image/jpeg;;;5.jpgDeneyim - Büyük işler yapabilirsiniz
 • image/jpeg;;;6.jpgBaşarmak - Yüksek kazanç potansiyeli
 • image/jpeg;;;7.jpgBaşlayın - Geleceğiniz şimdi başlıyor

Hayal Edin - Geleceğinizin kontrolünü ellerinize alın

image/jpeg;;;333277.jpg

Tetyana, born 1986, Amway Business Owner, with Amway since 2009

Hayal Edin - Geleceğinizin kontrolünü ellerinize alın

Sizin kontrolünüzde olan bir gelecek düşünün. Kendi işinizi yürüterek kazandığınız ekstra parayla küçük veya büyük hayallerinizi gerçekleştirebileceğinizi düşünün. Sadece hedefinizi belirleyin ve sonra ona ulaşın. Her şey mümkündür.Titizlikle geliştirilmiş bir ürünler dünyası düşünün. Aşağıdaki kategorilerde harikulade markalar, titizlikle geliştirilmiş bir ürünler dünyası düşünün. 

 • ev teknolojisi
 • ev bakım
 • güzellik
 • zinde yaşam
 • kişisel bakım

Sizi gitmek istediğiniz yere kadar götürebilecek doğru, düşük riskli bir iş modeli düşünün.

Kendinizi bir Amway Serbest Girişimcisi olarak düşünün!

İnanın - Kişisel desteğiniz

image/png;;;Keerati.png

Keerati, born 1985, Thai Restaurant, Customer Service, with Amway since 2011

İnanın - Kişisel desteğiniz

Bir Amway Serbest Girişimcisi olarak hedeflerinizi gerçekleştirmek için, bu işi başarmış olan diğer ASG'lerin deneyiminden yararlanacaksınız. Kendiniz için bir iş fırsatının içindesiniz, fakat tek başınıza değilsiniz. Yolculuğunuz sizi Amway İşi ile tanıştıran ve ilk adımlarınızda size yol gösteren Amway Serbest Girişimcisi ile başlar. Bu kişi sizin işe başlamak ve işinizi büyütmek için her konuda danışacağınız kişidir.

Satış deneyiminiz olmasına gerek yoktur. Kim olursanız olun, geçmiş deneyimleriniz ne olursa olsun Amway ile kişisel başarı yolunuzu bulacaksınız. Eğer kararlıysanız, çok çalışırsanız ve kendinize inanırsanız başarılı olabilirsiniz.  

Bir Amway Serbest Girişimcisi olarak kendinize inanın!

Büyüme - Şimdi Amway İşi’ne başladınız!

image/jpeg;;;www_4.jpg

Markus, born 1973, Bank employee, with Amway since 1996

Büyüme - Şimdi Amway İşi’ne başladınız!

“İşimin ilk yılında ürünleri tanımaya ve bana yeniden sipariş verecek bir müşteri tabanı oluşturmaya odaklandım. Bunları rahatça yapmaya başladıktan sonra işimi daha fazla büyütmek istedim. Başlangıçta çok coşkuluydum. Online eğitim kurslarını aldım ve diğer Amway Serbest Girişimci'leriyle görüştüm. Yavaş yavaş başkalarını bu işle tanıştırmanın ortaya koyduğu potansiyeli anlamaya başladım. Şimdi bir grubum var, satış hacmim tek başına başarabileceğimden çok daha yüksek. İlerlediğim konusunda kafamda hiçbir şüphe yok.”

Bir Amway Serbest Girişimcisi olarak işinizi büyütün!

Keşif - Bunu yapabilirsiniz!

image/jpeg;;;327205.jpg

Anna, born 1973, Choral director, with Amway since 2006

Keşif - Bunu yapabilirsiniz!

“Amway İşi’ne başlamak için karar verdiğim zaman gelirimi artıracak bir yol arıyordum. Bir anne olarak bir çocuğa kendisini özel hissettirecek ufak tefek eğlenceli şeyler alabilmeyi istiyordum. Beni Amway’e çeken şey geleceğiniz konusunda sahip olduğunuz özgürlük ve kontrol oldu. Beni işe tanıştıran kişinin sadece ekstra para kazanmadığını ayrıca yaptığı işten hoşlandığını da gördüm. Şöyle düşündüm: Bunu ben de yapabilirim. Ve doğru – ben yapabiliyorum! Hayatıma ve hedeflerime uyan bir düzenim var ve yaptığım işten gurur duyuyorum.”

Bir Amway Serbest Girişimcisi olarak Amway dünyasını keşfedin!

Deneyim - Büyük işler yapabilirsiniz

image/jpeg;;;www_5.jpg

Martin, born 1974, Entrepreneur, with Amway since 1994

Deneyim - Büyük işler yapabilirsiniz

“İşe ilk girdiğimde çok fazla satış deneyimim yoktu. Fakat  kendi işimin patronu olmak istediğimi biliyordum ve Amway  Satış ve Pazarlama Planı’nın nasıl işlediğini okuduğum  zaman zirveye çıkmaya karar verdim.

Çok sıkı çalışma ve fedakarlık gerekti fakat şimdi  çabalarımın karşılığını alıyorum ve kendim için çalışma hayalimi bizzat yaşıyorum. İyi bir gelir elde ediyorum  ve dünyanın egzotik yerlerine iş gezileri gibi çok özel ödüller  kazanıyorum.

Bir Amway Serbest Girişimcisi olarak Amway İşi'ni deneyimleyin!

Başarmak - Yüksek kazanç potansiyeli

image/jpeg;;;327219.jpg

Katarzyna, born 1978, Veterinarian, Tomasz, born 1977, Sales executive,
both with Amway since 2004

Başarmak - Yüksek kazanç potansiyeli

Harekete geçmek insana kendini iyi hissettiriyor. Bir süreden beri hayatınızda bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız (daha fazla mali özgürlük, iş ve kişisel zamanı dengelemekte daha fazla esneklik, daha fazla bağımsızlık) o zaman belki de Amway’e başlamaya hazırsınız demektir.
Amway düşük riskle kendinize ait bir işe başlama yolu sunuyor. Klasik işler gibi ürün stokları için sermaye ve perakende satış için yer yatırımı yapmanıza gerek yok ve her ürün %100 müşteri tatmin garantisine sahip.

Öğrenmek, uygulamak ve bir müşteri tabanı geliştirmek için kendinize biraz zaman ayırın ve daha sonra nereye kadar gitmek istediğinize kendiniz karar verin. Potansiyel size bağlı – ve ilk müşteriden ilk priminize kadar yolunuzun her adımında Amway sizin için orada olacaktır.

Bir Amway Serbest Girişimcisi olarak hedeflerinize ulaşın!

Başlayın - Geleceğiniz şimdi başlıyor

image/jpeg;;;www_6.jpg

Pietro, born 1959, Amway Business Owner, Antonella, born 1960, Amway Business Owner,
both with Amway since 1987

Başlayın - Geleceğiniz şimdi başlıyor

Bu web sitesi ile Amway’in felsefesini, ürünlerini ve her Amway Serbest Girişimcisine verilen desteği öğreneceksiniz. Sizi işe davet eden Amway Serbest Girişimcisi ile konuşarakta bu bilgileri öğrenebilirsiniz. O sizin işe kaydınıza ve ilk siparişinizi vermenize yardım edecektir. Bu ürünleri kendiniz denedikten sonra sizi işe kaydeden Amway Serbest Girişimcisi ürünleri ilk potansiyel müşterilerinize nasıl tanıtacağınızı göstermek üzere size yardımcı olacaktır.


Yeni bir serüvenin başlangıcına hoş geldiniz. Bundan sonrası size bağlı! İhtiyacınız olan şey heyecan, enerji ve arzudur. Gerisini Amway sağlayacaktır.

Sizi işe davet eden Amway Serbest Girişimcisi ile konuşarak 

ŞİMDİ BAŞLAYIN!