AMWAY PLAZA ANKARA

  • Amway Plaza'ya hoşgeldiniz!
  • Büyük Toplantı Salonları
  • Küçük Toplantı Salonları
  • Güzellik
  • Zinde Yaşam
  • Cilt ve Vücut Analizi
  • Bizi nasıl bulabilirsiniz?

Amway Plaza'ya hoşgeldiniz!

 

Eylül 2014’de faaliyete geçen Amway Plaza Ankara, toplam 700 m2’lik alana sahip 3 katlı bir binada Amway Serbest Girişimcileri’ne hizmet vermektedir. Toplantı salonları, tüm ürünlerin sergilendiği ürün standları, cilt ve vücut analizi gibi imkanlara sahip Amway Plaza Ankara’da ayrıca giriş katında Amway Café bulunmaktadır. 

Çalışma saatleri: Salı - Pazar 12:00-21:00 (Pazartesi günleri ve resmi tatillerde kapalıdır.) 

 

Büyük Toplantı Salonları

Büyük Toplantı Salonları: Tam teknik donanıma sahip 2 adet 72 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Platin ve Üzeri Liderler rezervasyon yaptırarak kullanabilir.  

Rezervasyon saatleri: 12:30-14:30, 15:30-17:30 ve 18:30-20:30.

Küçük Toplantı Salonları

Küçük Toplantı Salonları: Tam teknik donanıma sahip 4 adet 8 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Tüm Amway Serbest Girişimcileri rezervasyon yaptırarak kullanabilir.  

Rezervasyon saatleri: Birer saatlik periyotlar halinde 12:30-19:30 arasında kullanılabilir. 

Güzellik

Güzellik katında, tüm ARTISTRY, beautycycle ve kişisel bakım ürünlerini sergilenmekte ve ARTISTRY ve beautycycle ürünlerini  deneme imkanı bulunmaktadır. 

Zinde Yaşam

Tüm NUTRIWAY ürünlerinin sergilendiği bölümde NUTRILITE çiftlikleri ve üretim prensipleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır. 

Cilt ve Vücut Analizi

Cilt Analizi: Amway Serbest Girişimcilerine Güzellik Danışmanı tarafından cilt analizi için uygulama yapılmaktadır. Uygulama günleri Salı - Pazar arası her gün saat 12:00-19:00 arasıdır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen Serbest Girişimcilerin rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. 

Vücut Analizi: Salı - Pazar arası her gün saat 12:00-19:00 arasında hizmet verilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen Serbest Girişimcilerin rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Bizi nasıl bulabilirsiniz?

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:13/A Çankaya - Ankara

Tel:+90 312 438 88 00