Mükemmel parfümünüzü bulmak için AMWAY™'in Kadınlar ve Erkekler için büyüleyici parfüm koleksiyonunu keşfedin!  
KADIN PARFÜMLERİ

Romantik, Zarif, Yoğun ya da Ferahlatıcı: AMWAY Parfümleri kadınlar için her kişiliğe, ruh haline ve stile uygun parfümler, eau de toiletler ve vücut spreyleri içeren pek çok parfüm seçeneği sunar. Kadınlar için ANTICPATE™, ANCESTRY™ ve WISTFUL™ parfüm serilerinde feminen kokulardan narenciye aromalarına, tatlı kokulardan tutkululara, tensel kokulardan gizemli kokulara kadar değişen, çok çeşitli büyüleyici parfümler yer alır.   

 

 

 

 

Hızlı incele

ROMANTİK DİŞİLİĞİN RUHU

 
Siklamenin nazik ve tensel konsepti ve lişe duyuları yakalayarak yumuşacık bir hava yaratır. İnci çiçeğiyle birleşen ylang-ylang baştan çıkarıcı bir edayla kokunun kalbine doğru yol alır ve burada amber ve pudramsı miski kendine çeker. İşte dişiliğin ruhu: bu saf, çiçeksi romantizme karşı koymak imkansız!

 

 

Hızlı incele

TUTKULU TENSELLİĞİN RUHU.

 
Böğürtlen ve taze beyaz frezya ile birleşen, doğuya özgü bu zengin buketle ruhunuzun tutkulu yanını vurgulayarak, arzunun gizemli elementlerini ortaya çıkarın. Belli belirsiz hissedilen egzotik Arap yasemini ve orkide cezbedip baştan çıkarırken, sandal ağacı ve paçuli dokunuşları duyuları hipnotize ederek içinizdeki tutkuları uyandırır. Sıcak ve yoğun bir tensellik havası sizi sarıp sarmalar.

 

 

Hızlı incele

KLASİK ZARAFETİN İFADESİ.

 
Siyah frenk üzümü, limon ve bergamut, Mısır yasemini ve inci çiçeği notalarının dokunuşlarıyla uyum içinde, zamansız tensellik için ilham verir. Kokunun kalbindeki beyaz misk ve amber gerçek bir zarafet aurası yaratırken, bir yandan da karşı konulamaz ve sofistike bir duygu uyandırır. Kalıcı bir stilin özgün ifadesi.

 

 

Hızlı incele

ZARAFETİN SOFİSTİKE ANLATIMI

 
Deniz esintisi akorlarının kucakladığı taze çiçek buketi duygularınızı özgürleştirir. Geceleri açan yasemin notalarıyla iç içe geçen şeftali ve sümbülteber ile beyaz miskin inceliği gizemli bir zarafet aurası yaratır. Sofistike bir zarafet havası yaratarak, kendinizi tensellik ve hafiflikle çevreleyin. Cildiniz üzerinde uzun süre kalıcı duygusallık yaşamanız için çok konsantredir.

Hızlı incele

IŞILTILI, TAZELEYİCİ ZİNDELİK.

 
Limon ve nektarin füzyonu duyularınıza katıksız bir tazelik ışıltısıyla ulaşırken, frezya ve gül buketini sabitleyen pudramsı misk izleriyle tamamlanarak sizi keyif ve bakım dünyasına götürür. Bu görkemli, trendy aroma mistin içeriğindeki E vitamini ve yağlar cildinizi yumuşatır ve korur, baştan başa pırıltılı bir görünüm sağlar. Ferahlatıcı zindelik duygusunun tadını çıkarın ve WISTFUL AROMA ile ışıldayın.

 


 

ERKEK PARFÜMLERİ

Klas mı, Sportif mi yoksa Seçkin mi: Bugün nasıl olmak istediğinizi siz seçin! OPPORTUNE™ parfümleri erkekler için çeşitli içeriklerde ve notalarda kokular sunarak içinden kişiliğinize en uygun parfümü seçme özgürlüğü sunar.

 

 

 

Hızlı incele

BİRİNCİ SINIF VE ÇOK YÖNLÜ: SİZİN HAYATINIZ!

 

Sichuan biberinin sıcaklığı ve mandalina, yasemin ve JUNGLE ESSENCE™* ile yumuşatılır, yoğun sedir ve beyaz orman ruhu birleştirilir ve parfümün serinliği vurgulanırken, duygular karışır. Sıcak ve soğuğun ikilemini barındıran bu fougère son derece erkeksi, son derece çok yönlü ve kalitelidir.

* Markası: V. MANE FILS, Société anonyme.

Hızlı incele

HAREKET VE ENERJİ: SİZİN HAYATINIZ!

 
Taze narenciye notaları duyguları yakalarken, canlandırıcı, hafif baharatlı karabiber ve alıç kokusuyla karışarak enerji patlaması yaratır. Biberiye tünelinden geçerek, parfüme modern ve erkeksi bir hava katan amber ve sedir ağacı temeline ulaşırsınız. Tazelik ve enerjinin bileşimiyle canlandırıcı bir rahatlama duygusuna kavuşursunuz.
PARFÜM KULLANIM ŞEKLİ

Parfüm günde iki üç kez uygulanmalıdır. Tek bir uygulamanın gün boyu kalıcı olması beklenmemelidir. Parfümler, ciltte mümkün olduğu kadar uzun süre, değişmeden kalmalarını sağlamak üzere sabitleştirici maddeler içerirler.

Parfümü nabız noktalarına, bilek ve dirseklerinizin içi, dizlerin arkası, boynunuz, kulak memesinin altına (kulaklarınızın arkasına değil) uygulayabilirsiniz.

Cildiniz parfüme karşı hassas ise, bir mendilin üstüne sıkın ve mendili cebinize veya para çantanıza koyun.

Parfümü cildinizde ovuşturmayın, zira bu kokuyu zedeler ve değişmesine neden olur. Parfümü cildinize püskürtün ve üzerine dokunmadan kurumasını bekleyin.

Farklı ortamlar ve farklı ruh halleri için farklı parfümler kullanın. Bir parfümü gündüz, bir başkasını gece için kullanın.

Yazın serin, ferahlatıcı bir etki yaratmak için, parfümünüzü buzdolabında saklayın. Parfümleri daima serin ve kuru bir yerde saklayın.

 


 

DESTEKLEYİCİ MATERYALLER

 

AMWAY Parfümleri PPT Sunumu