image/jpeg;;;l1.jpg

NUTRILITE™/NUTRIWAY™- AC Milan takımının Resmi Takviye Edici Gıda Ürünleri Markası

BAŞARILARI: EFSANE GİBİ
GIDA TAKVİYELERİ: NUTRILITE™/NUTRIWAY

AC Milan Avrupa'nın en iyi futbol takımlarından biridir. Şüphesiz başlıkları dünyasının arkasında mükemmel oyuncular ve antrenörler var. Başka bir şey daha bulacaksınız - NUTRILITE™/NUTRIWAY™ takviye edici gıda ürünleri markası. NUTRILITE™/NUTRIWAY™ 2008'den beri AC Milan'ın resmi Takviye Edici Gıda Ürünleri Tedarikçisidir ve sporcuların dünya klasında performans düzeyleri göstermelerine yardım eden gelişmiş beslenme sağlamaktadır. Birlikte sportif performansın sınırlarını zorluyoruz. 

OPTIMUM PERFORMANS

Dünyanın en başarılı futbol takımı ile beslenme alanında küresel liderin ittifakı tesadüf değildir. NUTRILITE™/NUTRIWAY™ markası ve AC Milan ortak bir felsefeyi paylaşıyor:

Optimum performans optimum beslenme gerektirir. 

NUTRILITE™/NUTRIWAY™ ürünleri doğadan daha fazlasını sunmalarıyla tanınmıştır, bu nedenle MilanLab laboratuvarının takviye edici gıda ürünlerimizin oyuncularına daha fazlasını vereceğine güvenmelerine şaşırmamak gerekir. 

image/jpeg;;;l2.jpg

MILAN LAB

2008'den bu yana NUTRILITE™ uzmanları MilanLab doktorları ve uzmanlarıyla işbirliği yaparak AC Milan oyuncularının bireysel ihtiyaçlarına bire bir uyan beslenme planları hazırlamaktadır. Micheline Vargas, Dr. PH, CNS, RCEP, oyuncuların beslenme, genetik ve yaşam tarzından sorumlu NUTRILITE™ bilim insanıdır. Bu bilgileri kullanarak Dr. Vargas AC Milan Takımı Doktoru Dr. Dolci ve MilanLab Biyokimya bölümü başkanı Dr. Avaldi ile birlikte çalışarak beslenme değişiklikleri ve spesifik NUTRILITE™/NUTRIWAY™ tavsiye edici gıda ürünleri konusundaki tavsiyeleri formüle etmektedir.

Dünya klasında sporcular beslenmelerinde hayati besin öğelerini kaçırabilirler. Dengeli bir besin temeli yaratarak ve NUTRILITE™/NUTRIWAY™ takviye edici gıda ürünleri ile besin açığını kapatarak uzmanlarımız AC Milan oyuncularının zindeliğini geliştirdi. 

image/jpeg;;;l3.jpg

BAŞARILAR

Milan takım üyelerinin %90'ı NUTRILITE™/NUTRIWAY™ beslenme programına uymaktadır ve en son laboratuvar testleri D vitamini düzeylerinde önemli gelişmeler göstermiştir. Kendini daha iyi hissetmeye ve daha fazla enerjiye sahip olmaya ek olarak oyuncular kas kramplarında ve yorgunlukta bir azalma olduğunu bildirmişlerdir. Bunun kanıtı optimum beslenmenin optimum performansa yakıt olmasıdır.

image/jpeg;;;blank.jpg

"Beslenmede bütünsel NUTRILITE™/NUTRIWAY™ yaklaşımı MilanLab felsefesine mükemmelce uymaktadır. NUTRILITE™ markasını beslenme biliminde önde gelen bir otorite kabul ediyoruz ve takviye edici gıda ürünlerinin sporcularımızı optimum performanslarına ulaştıracağına güveniyoruz.”

– Dr. Alberto Dolci,