NUTRIWAY™

Dengesiz beslenme vücudumuzun ihtiyacı olan temel besin elemanları açığına yol açabilir. Temel besin elemanları makro besleyiciler, mikro besleyiciler ve bitkisel besleyicilerdir. 

Bu besin elemanları evrenseldir ve bunlara yaşa ve yaşam tarzına bakılmaksızın herkesin ihtiyacı vardır. Beslenme açığının kapatılmasına yardım için NUTRIWAY™ ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

NUTRILITE / NUTRIWAY Dünya'nın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markasıdır.* Temel vitamin ve mineraller, antioksidanlar, bitkisel destek maddeleri, öğün ikamelerinin de dahil olduğu, tam kapsamlı bir beslenme ve zindelik ürünleri serisi sunan bir vitamin ve beslenme destek ürünleri markasıdır.

Şirketin kurucusu Dr. Carl Rehnborg ve onun Uzakdoğu'daki deneyimlerinden esinlenen NUTRILITE/NUTRIWAY 1934'ten beri bilimin gücüyle bitkilerin doğal faydalarını bir araya getirmektedir. Bitkilerde bulunan besin elemanları olan bitkisel besleyicilerin faydalı özelliklerini maksimize etmek için bilimi yenilikçi yönden kullanmamız o zamandan beri NUTRILITE/NUTRIWAY markasının temel özelliği olmuştur. Bugün gururla, dünyanın her yerinde insanların kendilerini iyi hissetmeleri ve aktif yaşamlar sürdürmeleri için onlara yardım ettiğimiz 80 yılı kutluyoruz.

* Kaynak: Euromonitor International Limited; 2019 dünya vitamin ve takviye edici gıda ürünleri perakende satış değerleri yüzde dağılımı.
 

Neden NUTRIWAY?

NUTRILITE/NUTRIWAY markası doğa ile bilimi mükemmel bir uyum içinde bir araya getiren tohumdan gıda takviyesine yaklaşımı üzerine kurulmuştur.

Yaklaşık 100 yıl önce Çin'de yaşarken Nutrilite kurucusu Carl Rehnborg bitki temelli beslenmenin önemini keşfetti. Bitki bazlı besin elemanları konusundaki gerçek yaşam deneyimi ve kapsamlı araştırmaları sonucunda NUTRILITE/NUTRIWAY marka gıda takviyeleri ortaya çıktı. 
1934'te Nutrilite ABD'de satılan ilk multivitamin/multimineral/fito-besleyici beslenme destek ürününü çıkardı. 
80 yıldan beri bilim ve araştırma ile desteklenen NUTRILITE™/NUTRIWAY™ Dünya'nın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markasıdır**

** Kaynak (Source): Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims.

Bilim:
• Nutrilite sektörün en büyük bilim personeli olarak 150'den fazla bilim insanı, araştırmacı ve eğitmene sahiptir. 
• Nutrilite / Nutriway her yıl bütün dünyada 15+ milyar vitamin ve mineral tableti ve kapsülü üretmektedir.
Doğa:
• NUTRILITE™/NUTRIWAY™ markası kendi sürdürülebilir çiftçilik uygulamalarını yürüten dünyanın önde gelen birkaç gıda takviye markasından biridir.
• Zararlı pestisitler (böcek ilaçları), herbisitler (yabancı ot öldürücüler) veya kimyasal gübrelere dayanmak yerine bu işleri doğanın yapmasını sağlıyoruz.
• Seksen yıldan beri devam eden sürdürülebilir tarım teknikleri NUTRILITE ürün geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçası olmuştur.
• Nutrilite takımı "tohumdan gıda takviyesine" uygulamasını geliştirerek NUTRILITE/NUTRIWAY ürünlerinin gücünü korur ve tutarlılığını, verimini ve güvenliğini maksimize eder.
• Farkı yaratan fito-besleyiciler, yani bitkisel besleyicilerdir.
• Bitkisel besleyiciler meyve ve sebzelere canlı renklerini veren bitki bazlı besin elemanlarıdır.
• Bitki bazlı gıda takviyeleri doğal bitki bileşikleri olan fito-besleyiciler içerir.
• Nutrilite personeli 150'den fazla bilim insanı, araştırmacı ve eğitmenle beraber NUTRILITE/NUTRIWAY ürünlerinin kalitesini iyileştirmek amacıyla devamlı çalışmaktadır.
• Nutrilite kaliteyi güvence altına almak için her ay 25.000 test ve her yıl 500.000'in üzerinde kalite değerlendirmesi yapmaktadır.

image/jpeg;;;Faming_new_image_240x180.jpg

Tarım Teknikleri

Washington State, Meksika ve Brezilya'daki 25 km2'nin üzerindeki çiftliklerimizde toprak kendi kendini yenilemekte, sentetik böcek ilaçları, tarım ilaçları ve gübreler kullanılmamaktadır. Çiftliklerimiz ayrıca, kendini toplumdan aldığını ona geri vermeye adamış, birer küresel iyi komşudur.

Her bir bitki hasat edildikten itibaren birkaç saat içinde işlemleri tamamlanarak, değerli besin içerikleri mümkün olduğu kadar korunarak hazırlanır.

Bitkisel Besleyiciler

Vücudumuzun düzgün çalışması için makro ve mikro besleyicilere ihtiyacı vardır: vitaminler, mineraller ve bitkisel besin ögeleri.

Bitkisel besleyiciler nelerdir? Bitkisel besleyiciler doğal besin ögeleri ve bütün bitkilerin temel ögeleridir. Bitkiler, onlara renk vermeleri, kendi büyümelerini desteklemeleri ve hücresel hasar ve hastalıklardan kendilerini korumaları için bitkisel besleyiciler üretirler. Besleyiciler farklı renklerdeki meyve ve sebzelerde bulunur. Her farklı renk, zindeliğiniz için farklı faydalar sağlayan farklı bileşenleri temsil eder.

Zinde olmak için yaşamınızı renklendirin!

 

image/png;;;Nutrilite Science Science.png

NUTRIWAY Bilimi

Kurucumuz Carl Rehnborg yıllar önce belirli bitkilerin besleyici değerini analiz etmeye yönelik sofistike tekniklere öncülük etmiştir. Günümüzde, dünya çapındaki NUTRIWAY bilim insanları, ekinlerimizden maksimum faydayı elde etmeye ve ürünlerimiz için yeni bileşenleri değerlendirmeye yönelik yöntemleri geliştirmek üzere en son metod ve teknolojilerden faydalanmaktadır. Bilim insanlarımız, optimum besin içeriği elde etmek üzere bitki özütlerini maksimize etmek üzere yeni formülasyonlar ve yenilikçi işleme yöntemleri araştırmakta, yeni ve geliştirilmiş ürün ve bileşikler aramakta ve yüksek performanslı ve analitik ekipmanlar kullanmaktadırlar.

Her bir NUTRIWAY ürünü bilim insanları, mikrobiyologler, kimyagerler, eczacılar, beslenme uzmanları ve diğer teknik profesyoneller tarafından yürütülen geniş kapsamlı saha testleri ve laboratuvar analizlerinin sonucudur.

Zorunlu olmamakla birlikte, NUTRIWAY Ürünlerinin güvenli, gereğince tanımlanmış ve en yüksek kalitede olmalarını sağlamak üzere, bütün NUTRIWAY Beslenme Destek Ürünlerinde iyi üretim uygulamalarına uygun hareket etmeyi tercih ediyoruz. Her ay 25.000 kalite kontrol testi ve her yıl 400.000'in üzerinde ürün değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz. 

image/png;;;wellbeing.png

Zindelik

Optimum zindelik, mükemmel sağlık demek değildir. Optimum zindelik, bilinen irsi sağlık risklerinizi ve sürdürdüğünüz yaşam stilinizi, yaşamınızı mümkün olduğu ölçüde sağlıklı sürdürmeniz için gerekli kişisel seçimleri yapacak şekilde adapte etmek anlamına gelmektedir. İyi sağlığa ilişkin kişiselleştirilmiş bir yaklaşım için, kendiniz için en iyi beslenme, yaşam tarzı, dinlenme ve gevşeme alışkanlıklarını belirlemeli ve sonra da sağlıklı yaşamı desteklemeye yönelik beslenme destek ürünlerini seçmelisiniz. NUTRIWAY markasının merkezinde beslenme ve optimum zindelik arayışı yer alır.

image/jpeg;;;Power-of-5-Teaser.jpg

Power of 5  

NUTRIWAY Power of 5 Kampanyası sizleri çocukların sağlıklı beslenmesinde yardım etmeye davet ediyor. Tüm toplanan bağış Little Bits ürününün dağıtımını sağlayacak CARE ve insani yardım kuruluşlarına verilecektir. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız

Mevcut markalar