iCook

iCook™

iCook tencere setleri her defasında mükemmel ve sağlıklı pişirme sonuçları sağlamak üzere akıllıca tasarlanmış, harika bir işçilikle imal edlmiştir. iCook Paslanmaz Çelik birinci sınıf kaliteli pişirme kapları koleksiyonundan çok daha fazlasıdır. Her bir tencere, tava, kapak ve eklentinin diğerleriyle birlikte kullanıldığı bu titizlikle planlanmış sistem, daha az yağ kullanarak ve besinlerin içeriğini koruyarak enfes yemekler yaratmanıza yardımcı olur.

image/png;;;1.png

Üst üste istifleyerek yemek pişirmenin elverişliliği

Üst üste istifleyerek yemek pişirme, iCook Paslanmaz Çelik Tencere Setlerinin son derece elverişli bir özelliğidir. Küçük bir tencereyi, büyük tencerenin üzerine yerleştirerek, bir kerede daha fazla yemek pişirebilirsiniz. Tencere setiniz İstifleyerek Pişirme için gerekli eşit ısı dağılımını sağlamak üzere tasarlanmıştır. İstifleyerek Pişirme yer, enerji ve paradan tasarruf sağlar. Bütün yiyeceklerin aynı anda servise hazır durumda olabilmesi için pişirme süresini senkronize etmeniz gerekir.

image/png;;;2.png

VITALOK™ - yiyeceklerin tadını ve özünü hapseder

Bütün iCook tavalarında VITALOK™ pişirme yöntemi kullanılmaktadır. VITALOK pişirme yöntemi, yiyeceklerin kendi doğal yağ ve suları içerisinde pişmesini mümkün kıldığı için daha besleyici ve daha sağlıklı gıdalara kavuşursunuz. Bütün iCook Paslanmaz Çelik Tencerelerin ağır kapakları, kapak ile tencere arasında sızdırmazlık sağlanacak şekilde tamı tamına kapanır. Pişirmenin başlamasından itibaren, yiyeceklerdeki doğal nem sayesinde buhar üretimi başlar. Bu buhar suya dönüşür ve bir bariyer oluşturur - bu bariyer sayesinde pişirme esnasında sızdırmazlık sağlanır.

image/png;;;3.png

Yapışmaz tencere ve tavalar

iCook'un yapışmaz tencere ve tavaları son derece sağlamdır ve her türlü yemek için mükemmel performans sağlar. Esasen, iCook dünyanın en sağlam ve en uzun kullanım süreli tencere ve tavalarından bazılarını üretir. İki katlı kaplama tencere ve tavalara çiziğe karşı aşırı seviyede dirençli kılar; metal gereçler bile kullanabilirsiniz. Isıya dayanıklı, kırılmaz camdan yapılan kapaklar sayesinde, yiyecekler kapaklara veya tencerelere yapışmaz ve sıcaklık dışarı sızmaksızın pişmekte olan yemeği kontrol edebilirsiniz.

 

image/png;;;4.png

iCook bıçakları

iCook bıçakları ergonomik tasarıma ve dengeli ağırlık merkezine sahip olduklarından, maksimum hareket olanağı ve konfor sağlarlar. Kavraması son derece kolay olan bu bıçaklar, kesme işlemi sırasında her hareketi kontrol edebilme olanağı sağlar.

iCook bıçakları tamamen dövme çelik bıçak ağızlarına sahiptir; oysa diğer bıçakların çoğununkiler damgalıdır. Dövme konstrüksiyon sayesinde bıçaklar daha kalın uçludur, daha ağırdır ve daha sağlam altlıklara sahiptir. Bu da bıçakların kuvvetini ve ömrünü arttırır. Ergonomik tasarım, kullanım esnasında ağırlığın dengelenmesini sağlar.