Yeteri kadar su içiyor musunuz?

 

 
  Su insan vücudunun işlevleri için vazgeçilmez bir gereksinimdir.Normal fiziksel ve zihinsel işlevlere katkı yapar ve vücut ısısının normal düzenlenmesinde rol oynar. Ortalama insan vücudunun en az %66'sı sudur. Yeterli su almak için yetişkin bir insan her gün yaklaşık 2 litre su içmelidir. Fakat bir kişinin içmesi gereken su miktarı birkaç faktöre dayanır.  

 
  Bu faktörler nelerdir?


Kilonuz ve vücut büyüklüğünüz


Fiziksel aktivite


İklim

 
İçme suyunuz güvenli mi?
 

 

Evinize ulaşıncaya kadar su uzun bir yol kat eder ve bu sırada kirlenebilir.

 

eSpring™'i Sunuyoruz
Yaşama Katkı Yapan 9 Fayda

* Filtrenin ömrü su kalitesine ve kullanıma bağlıdır.

Çağdaş teknoloji
 

 

 


 


4 Temel Teknoloji

 

eCoupled™ Kablosuz Güç Kaynağı

Akıllı Çip Teknolojisi

İleri Karbon Blok Filtre

Ultraviyole Teknolojisi

 

1. UV Lambası

Suyun kalitesini ve güvenliğini iyileştirmek üzere hastalıklara neden olan mikroorganizmaları büyük oranda elimine eder.

2. Karbon Filtre

ABD patentli bu çok aşamalı karbon blok, klor kokusunu ve tadını, zararlı partikülleri ve 140 potansiyel sağlığı etkileyen kirleticiler dahil 160'tan fazla suyunuzu kirleten maddeyi yok eder.

3. LED'li Gösterge paneli

Kalan filtre ömrünü ve sistemin durumunu gösteren, anlaşılması kolay simgeler kullanılmıştır.

4. Kendi elektronik modülünü barındırır

UV lambasıyla ünite arasında kullanılan kablosuz (endüktif elektronik) teknoloji UV ampulünü güç kaynağından tamamen ayırmaktadır.

5. Ayarlanabilir boru

Boru uzunluğu ayarlanabilir ve montaj gereksinimine uyması için kesilebilir.

6. Kompakt Su İletme Valfı

Kompakt su iletme valf ünitesi çoğu musluğa kolayca takılır.

Gelişmiş Estetik
 

  

Yedek Musluk Takımı

eSpring musluk takımı en son mutfak trendlerini yansıtır. Hem genç hem de yaşlı eller için ideal dayanıklı bir musluk koluyla gelişmiş ergonomi. eSpring tezgah altında bile olsa yine de kol üzerinde eSpring logosu görülebilir. Krom kaplama dış gövde ve gözyaşı damlası şeklindeki kol ergonomik uyumla açma / kapama işlemini kolaylaştırarak eSpring'de modern tasarımla yüksek ergonomiye birleştirir.

 
Sertifikalar
 

 

eSpring, NSF/ANSI Standartları 42, 53, 55 ve 401 itibariyle NSF International tarafından sertifikalandırılmış ilk su arıtma sistemidir.

 

     

42

Tadı, kokuyu, görünümü geliştirmek için

 

53

Kurşun, uçucu organik bileşikler gibi kirleticiler

 

55

Dezenfekte edilmiş şehir içme suyunda ikincil bakteri arıtması için standart (B Sınıfı)

 

401

İçme suyunda iz miktarlarda bulunan bazı reçeteli/reçetesiz ilaçlar, yeni tip herbisitler (ot ilaçları) vb. dahil yeni kirleticiler

 

Beş kriter dizisinin tüm üstün standartlarını karşılamıştır:

 

 
       
Sudaki kirletici maddeleri giderme özelliği, NSF International tarafından kendi laboratuvarlarında yapılacak testlerle kanıtlanmalıdır.   Sistem suya herhangi bir zararlı madde katmamalı ve suya temas eden maddeler yönünden zorlu ekstraksiyon testlerinden geçmelidir.   Sistemin yapısı sağlam olmalı ve sıhhi tesisat şartlarını ve basınç dalgalanmaları gibi sorunları karşılayacak şekilde tasarlanmalıdır.   Reklamlarda, kitapçıklarda ve etiketlerinde hiçbir yanlış veya yanıltıcı ifade yer almamalıdır.   Malzeme ve imalat süreci tutarlı ve yıllık incelemelere tâbi olmalıdır.
 
Montaj
     
   


Tezgah üstü


Montajı kolay eSpring™ Musluk Takımı dış eSpring ünitesi için tasarlanmıştır. Mevcut musluğunuza aynı üstün kaliteli performans için takın
 


Tezgah altı


Mevcut evye ünitesine Yedek Musluk Takımı takılırken eSpring su arıtma ünitesi tezgah altına yerleştirilir

 


Duvara montaj


Müşterilerin eSpring ünitelerini kuru duvar (harçsız duvar), ağaç veya betona takarak tezgah üstlerinde ekstra yer kazanmalarını sağlar ve üniteye temiz ve profesyonel bir görünüm verir


 

   
 
Setinizi Tamamlayın

Yedek Kartuş

eSpring™ Sürahi

 

Verilen Garanti

 

eSpring'in güvenli kullanılmasından faydalanın! eSpring gelişmiş bir garanti teklifi sunuyor. Satın alma tarihinden itibaren 90 günlük bir Tatmin Garantisi ile korunuyor. Tamamen memnun kalmadıysanız bu süre içinde gereci iade edebilirsiniz. Buna ek olarak, eSpring tam 2 yıllık bir Standart Garanti kapsamındadır.  

     

Hızlı incele

 

Hızlı incele

 

Mevcut Musluk için Yöneltici Setli eSpring Su Arıtma Sistemi ünitesi, 3 yıl Genişletilmiş Garantili (tezgah üstü montaj)

 

eSpring Yedek Musluklu Su Arıtma Sistemi, 3 yıl Genişletilmiş Garantili (tezgah altı montaj)