• En iyi ben mi? Evet, yapabilirim?
    Şimdi deneyin
 
image/jpeg;;;logo-nutriway.jpg
bodykey by NUTRIWAY™ en başından itibaren sizi diğer herkesten farklı yapan şeye yani genlerinize odaklanan bir kilo kontrol programıdır. Vücudunuzun beslenme ve fiziksel aktiviteye nasıl karşılık vereceğini keşfetmek için genlerinizi analiz edecek ileri bilimsel metotlar uygulanmaktadır. Sonuçlar yiyecek ve egzersiz konularında sevdikleriniz ve sevmediklerinizle birlikte vücudunuza karşı değil vücudunuzla uyum içinde çalışacak Beslenme ve Egzersiz Planını kişiselleştirmek için kullanılmaktadır.
 
Programda beslenme seçenekleri sonsuzdur. Çünkü insanlar uzun bir süreden beri, alınan sonuçlar nedeniyle hayal kırıklığına uğramışlar ve bireysel yaşam tarzlarına uymayan programlarla karşı karşıya kalmışlardır. Beslenme programlarının çoğu, her insanın farklı olduğu gerçeğini göz ardı eden ‘bir beden herkese uyar’ ilkesiyle işlemektedir.
 
Bir süre önce Nutrilite Sağlık Enstitüsü (NHI) uzmanları başlattıkları yeni bir araştırmada DNA ile vücudun beslenme ve egzersize verdiği tepki arasında güçlü bir ilişki olduğunu keşfettiler. Bu bulgulardan hareketle NHI bütünsel NUTRIWAY yaklaşımına uygun olarak ve diğer saygın bilim insanları, beslenme uzmanları ve egzersiz uzmanlarıyla birlikte çalışarak vücudunuzla, sadece sizin vücudunuzla uyum içinde çalışan bir kilo kontrol programı geliştirdiler.

image/jpeg;;;Content_Page_Bodykey-016_TR.jpg


bodykey™ Kitiniz ile başlayın

bodykey Kilo Kontrol Programına başlamanın ve yeni bir size ulaşmanın ilk adımı bodykey Kiti. Genetik Test Seti ve ürünler gibi başlamanız için gerekli olan şeylerin dışında uzman desteği alacağınız Online Koçum'a da erişiminizin olacak.            

 

image/jpeg;;;body_group_v3.jpg

Afiyet olsun

Konu kilonun korunmasına geldiğinde tükettiğiniz gıda uzun vadeli başarınızda önemli bir rol oynar. Araştırmalar sağlıklı bir yaşam tarzı ve iyi beslenmenin optimum sağlığa kavuşmada iki önemli faktör olduğunu göstermiştir. Ancak, günlük yaşam tarzınızla sağlık, ve beslenme arasında bir denge kurmak çoğu zaman söylemesi kolay fakat yapılması güç bir şeydir. Bu nedenle bodykey™ programı size lezzetli, çok çeşitli anlık yemek alternatifleri, bitki çayı ve gıda takviyeler ile her zaman, her yerde ve kendi tercih ettiğiniz lezzetlerde sizin beslenme programınıza uymanızı sağlayacak bütünsel bir plan sunmaktadır.   

NUTRIWAY™ Glucomannan ile iştahınızı dizginleyin!

NUTRIWAY™ Glucomannan sizin kilo yönetimini kontrol altına almanıza ve aşırı yeme dürtüsüyle savaşmanıza yardım edebilir. Tüketildiği zaman Glucomannan su çeker ve jele dönüşür ve bu jel mideyi kısmen doldurur. Tokluk hissi duymanızı sağlar ve size porsiyon büyüklüğünü kontrol etme gücü verir. İşin sırrı doğal bileşen glucomannan’dadır. Bu doğal besinsel lif Konjac Kökünden çıkarılmıştır. Glucomannan her tip diyetle uyumludur ve bodykey by NUTRIWAY™ programını takip eden herkese önemle önerilir. Beslenme profilinize bağlı olarak Opuntia Fiber Complex veya Legume Complex ile birleştirin.

image/jpeg;;;1.jpg

bodykey Online Koçum –  online yardımcınız

 

Planımı Tasarla özelliği sizi herşeyiyle bir birey olarak anlamamıza yardım edecektir. Sevdiğiniz şeyleri ve sevmediğiniz şeyleri dikkate almak gerçekten kişiselleşmiş bir plan yaratılmasına yardım edecektir; yani sizin tarafınızdan, sizin için tasarlanmış bir plan!

Hangi kiloya ulaşmak istediğinize siz karar vereceksiniz, bizim işimiz sizin bu hedefe ulaşmanıza ve onu korumanıza yardım etmektir. Bu nedenle bodykey by NUTRIWAY™ programınızın özünde bodykey Online Koçum’a 1 yıl sınırsız erişim olanağı vardır. Burada bir grup kendini işine adamış NUTRIWAY™ bilim insanı, beslenme uzmanı ve egzersiz uzmanı size yolunuzda yardıma, rehberliğe ve teşvik etmeye hazırdır ve sizi beklemektedir. Harika tavsiyeler ve yardımcı interaktif araçlarla dolu bodykey Online Koçum başarı ve motivasyon için sürekli yol arkadaşınız olacaktır.

 

image/jpeg;;;2.jpg


Cevap genlerinizde

Bireysel DNA örneğiniz bize vücudunuzun yağ ve karbonhidratlara olduğu kadar çeşitli tipte fiziksel faaliyetlere en iyi nasıl karşılık verdiğini öğrenmek için gerekli bilgileri sağlayacaktır. İleri ve sofistike bir sistemle benzersiz DNA kodunuz size özel düzenlenen beslenme ve egzersiz programını tasarlamak için temel bilgiler elde etmemize yardım edecektir. Size ait bir DNA örneği almak güvenli ve kolay bir şeydir ve evinizin rahat ortamında tamamlanabilir. Lütfen Hızlı Başlangıç Rehberinde verilen adım adım uygulanacak basit talimatlara başvurun.    

Başarı Hikayeleri