image/jpeg;;;BEAUTY_TALK_2.jpg

SİZİN İÇİN YOĞUN BAKIM ZAMANI

Bunu dört gözle bekliyorduk. Art arda 14 gece boyunca, gece cilt bakımı rutinimiz için küçük bir şişe. Her gece bir şişe, cilde genç bir görünüm sağlar, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur, cildin net görünümünü ve dokusunu geliştirir ve günlük çevresel faktörlerin cildimize etkilerini azaltır. Elbette ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE 14 Gece Özel Onarım Programı’ndan bahsediyoruz.

UV ışınlarına maruz kalma, hayat tarzı alışkanlıkları gibi faktörler nedeniyle ciltte oluşan hasarı onarmak için şansımız kısıtlı olduğundan, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE 14 Gece Özel Onarım Programı’nın her 3 - 4 ayda bir kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Kışın çevresel etkilerinden sonra cildiniz şimdi tekrar yenileyici bir bakıma hazır. İşte bunu dört gözle beklememizin bazı sebepleri:

1.    Profesyonel cilt kürü ile karşılaştırılabilecek faydaları ile, bu ürünü kullanmak bir dermotoloğun ofisini kendi evinize getirmek gibidir.

2.    Bilimadamları cilt hücrelerinin geceleri gündüze oranla 30 kat daha hızlı yenilendiğini bilmektedir. Cildiniz siz uykudayken yenilenmeye daha müsaittir ve uyguladığınız bir ürünü çok daha derin emer. Konsantre bir gece bakım uygulaması olarak bu ürün, doğal yenilenme sürecinden maksimum seviyede yararlanır.

3.    Deep Night Action 7 Complex'in gelişmiş formülü, 14 gün içinde yedi seviyede yenileme sağlayan yenileyici enzim Ultrasomes™ içerir.

Eğer bu ürünü daha önce kullandıysanız, bu inanılmaz faydaları zaten biliyorsunuz. Eğer henüz denemediyseniz, şimdi denemeniz için en uygun zaman.14 Gece Özel Onarım Programı’nı sipariş verin.