image/jpeg;;;6_13_Beauty-Talk-Content-pages_5.jpg

YAZ DÖNEMİ CİLT BAKIMININ OLMAZSA OLMAZLARI

Güneş parlıyor, denizden esintiler geliyor ve upuzun günler açık havada geçiriliyor.... bunlar yılın bu mevsiminde hep yapmaktan hoşlandığımız şeyler. Cildiniz için önlem almayı unutmayın fakat sıcak hava, soğuk klimalar ve saldırgan güneş ışınları gibi yaz koşulları da ciltte susuzluğa ve hasara neden olabilir. Fakat endişelenmeyin! Birkaç önemli, günlük eşyayı el veya plaj çantanıza atın ki cildiniz de sizin gibi sıcak ayların zevkini yaşasın. 

Nemlendirme tüm yıl boyunca cilt bakım düzeninin önemli bir parçasıdır, fakat yazın daha hafif, komedojenik olmayan nemlendiriciler seçmelisiniz. Sıcak havalar ve rutubet cildin yağlılığını artırırken bu ürünler gözenekleri tıkamaz. ARTISTRY grubunda pek çok yaz dostu seçenek vardır, örneğin:

ARTISTRY essentials Nemlendirici Losyon SPF 15
Zengin fakat hafif kremsi formül klasik cilt bakım rejiminin üçüncü adımı olarak cildi nemlendirir. 

ARTISTRY YOUTH XTEND™ Koruyucu Losyon

Hafif, antioksidan zengini gündüz losyonu ciltte UVA ve UVB hasarına karşı kalkan işlevi sunar ve ince çizgilerin ve kırışıkların görünüşünü önler.


ARTISTRY YOUTH XTEND Yoğun Besleyici Gece Losyonu

Doğal gençlik proteinini harekete geçirerek cildin daha uzun süre daha genç görünmesine yardım eden hafif fakat güçlü bir losyon.

Cildiniz güneşten fazlaca zarar gördüyse veya günlük klima etkisiyle kuruduysa acil bakım için daha zengin kremlere de yer var. 

ARTISTRY essentials Rahatlatıcı Krem

Stresli cildi rahatlatan, sakinleştiren ve nemlendiren bu ultra hafif kremle cildinizi stresten uzak tutun. 
ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Aydınlatıcı Yoğun Nemlendirici Krem

Gündüz ve gece çalışarak cildin eşit tonda gözükmesini sağlar, hiper pigmentasyonu düzeltir ve cildi ışıklı, parlak görünür tutar.

Ve işte ARTISTRY IDEAL RADIANCE kullanıcılarına özel bir ipucu: pigmentasyonu tetikleyen, cildi tahriş eden etkenlerden biri de güneşin UV ışınlarıdır. Elbette herkes her gün güneşten korunma faktörlü nemlendirici kullanırken ARTISTRY IDEAL RADIANCE kullanıcıları cilt tonunu dengede tutmak için özellikle UVA//UVB ışınlarından kaçınmak isteyeceklerdir. Bu ve sadece daha güçlü koruma isteyen kişiler için (örneğin çok açık renk cildiniz varsa) Multi Protect SPF 30 (Çok Amaçlı Koruyucu) öneriyoruz. 

Son olarak, nemlendiricinizi ve güneş koruyucunuzu çantanıza koyduktan sonra çantaya bir şişe su ile taze meyve veya sebze de ekleyin. O zaman içerden de nem almış olacaksınız.

ARTISTRY cilt bakım serisinin tamamını inceleyin
Hemen sipariş edin