image/jpeg;;;beauty_talk.jpg

SAÇLAR İÇİN YAZ BAKIMI

Cilt güzelliğine yatırım yapan biri misiniz? O zaman saçlarınıza da, yüzünüz gibi bakımlı bir görünüm için aynı derecede özen göstermelisiniz - özellikle yaz aylarında.

Yazı çok seviyoruz ama saçlarınız için pek çok sorun içerdiğini de kabul etmeliyiz. Tropikal tatil yerinde plajda güneşin zararlı etkilerinden yüzme havuzunu kristal berraklığında tutan kimyasallara, nemin doğal dalgalı veya kıvırcık saçları dolanmış hale getirmesine kadar saçınız farklı türden stresler yaşayabilir. İşte bu nedenle yaz saç bakım düzenini saçlarınıza gerekli beslenme ve nemi sağlayacak şekilde sürdürmeniz önemlidir. Bunun için ARTISTRY™ Takımınız her saç tipi için mükemmel bir çözüm olan SATINIQUE™ Koleksiyonunu öneriyor. Nedenlerine gelince:

  • Amway'e özgü ENERJUVE™ kompleksi (bu videoda daha fazla bilgi alabilirsiniz) ile güçlendirilmiştir.

  • Bitkisellerin ve besin elemanlarının benzersiz karışımı saçların spesifik ihtiyaçlarını karşılamak için onarır, yeniler ve canlandırır.

  • SATINIQUE Koleksiyonu kullanım deneyimini yükselten ve duyguları çiçek gibi açan özel geliştirilmiş, üç imza parfüm içermektedir.

  • Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi saçı düzgünleştirir1

  • Boyalı Saçlar için Onarıcı Şampuan ve Saç Kremi saçı daha kuvvetli yapar2

Bütün bunlar güzel, sağlıklı görünen saçlarla yolunuza devam ederek yazın tadını çıkarabilirsiniz demektir. SATINIQUE Ürün Danışmanını(buradan indirin veya Amway uygulaması içinde dijital araç olarak bulun) ve dosyayı açarak (indirin buradan )ihtiyaçlarınız için mükemmel ürünü bulun.

SATINIQUE'i ilginç ve farklı bir şekilde keşfetmek için bağlantıyı takip edin.


SATINIQUE'i keşfedin 
 


SATINIQUE hakkında her şey
 

Şimdi satın alın

1 Nemlendirici Şampuan, Saç Kremi ve Düzleştirici Losyon şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında
2 Boyalı Saçlar İçin Onarıcı Şampuan, Saç Kremi, Canlandırıcı Maske ve Çift Etkili Koruyucu Sprey şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında.