image/jpeg;;;skincare-tips.jpg

UZMANDAN CİLT BAKIM ÖNERİLERİ

Sorularınız cevap buluyor! Temmuz ayında sizden ARTISTRY cilt bakımı hakkında kişisel sorular sormanızı istedik ve bunları uluslararası üne sahip estetisyen ve Cilt Sağlığı Baş Eğitmeni Michelle D'Allaird'a ilettik. Gelen sorulardan dört tanesini seçerek bunları detaylı olarak cevapladı. İşte cevaplar:

İzmir'den Ayşe Sevgi'nin sorusu: Cilt bakım sistemleri içinde hangisi en hızlı sonucu verir? Michelle D'Allaird'ın cevabı: ARTISTRY YOUTH XTEND™ … kesinlikle!

İSTANBUL'dan CANAN KILIÇ'ın sorusu: 2 aydan beri ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ ürünlerini kullanıyorum ve yüzümdeki çiller kaybolmadı. Lütfen yardım edebilir misiniz? (Çiller doğumdan değil daha sonra oldu)

Michelle D'Allaird'ın cevabı: Devam edin, çiller bir gecede oluşmadı ki! Ve bilmeniz için söylüyorum çiller KAYBOLMAYACAK, sadece hafifleyecektir.

Tekirdağ'dan Hatice Sevhan Akçakaya'nın sorusu: 4 tip göz kremimiz var. Bunları hangi durumlarda nasıl önermeliyiz?

Michelle D'Allaird'ın cevabı: ARTISTRY Essentials serisinin sunduğu temel ve inanılmaz göz ürünü hassas göz bölgesinin görünümünü ve durumunu optimize eder. ARTISTRY YOUTH XTEND Yoğun Besleyici Göz Kremi erken yaşlanma belirtileri ve ince çizgiler için mükemmeldir. Creme LuXury Göz Kremi yaşlanma karşıtı göz bakımı için son çözümdür!

İzmir'den Özlem Çağın DEMİRCİ'nin sorusu: Göz bölgemde - kazayağı olarak bilinen - çizgiler var. 33 yaşındayım ve bu çizgiler daha önce de vardır. Yalnız bu çizgiler için değil fakat tüm cilt bakımı için hangi Amway ürününü kullanmalıyım? Cildimde çiller de var.

Michelle D'Allaird'ın cevabı: Sizi gerçekten görmeden bu soruya cevap vermek zor. ARTISTRY ürünleri konusundaki bilginizi kullanın. Eminim ki iyi bir karar vereceksiniz. ARTISTRY YOUTH XTEND erken yaşlanma belirtileri ve önlenmesi ve özellikle göz çevresindeki ince çizgiler için mükemmel bir çözümdür. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Anti Wrinkle Firming Serum da kazayağı bölgesi için müthiş bir özel bakım uygulamasıdır. Çiller konusunda bunların size "ait" mi yoksa güneşe maruz kalma nedeniyle mi oluştuğunu bilmeden bir tespit yapamam. Güneşe maruz kalma sonucu oluşmuşsa ARTISTRY IDEAL RADIANCE Lekeler için Aydınlatıcı kesinlikle görünüşlerini hafifletebilir.

Michelle D'Allaird'a uzman tavsiyeleri için büyük bir teşekkür! Bu soru ve cevapların bilginizi genişlettiğini ve kendi cilt bakım düzeninizi için size ilham verdiğini ümit ederiz.