image/jpeg;;;6_13_Beauty-Talk-Content-pages_4.jpg

ARTISTRY SATIŞI

Potansiyel yeni müşterilere ARTISTRY ürünlerini tanıtırken başarılı bir satış görüşmesi yaparak şansınızı nasıl artırabileceğinizi biliyor musunuz? Amway mesajı ile insanlara ulaşmanın en etkili yöntemleri konusunda yapılan araştırmalara göre alt marka için doğru profilde bir kişiyi belirledikten sonra geri kalan şey sadece doğru dili kullanmaktır. Şu önerilere bir göz atın:

Başarılı bir görüşme için 3 adım:

•  Müşterinin problemini belirleyin (örn. ince çizgiler veya kuru cilt); o zaman onun ihtiyacını da öğrenmiş olacaksınız (örn. erken yaşlanma geciktirici ve nemlendirici ürünler).

•  ARTISTRY'yi ihtiyaçları için doğru çözüm olarak sunun.

•  Aşağıdaki anahtar kelimeleri kullanarak ARTISTRY'nin faydalarını anlatın.

     Bilimsel olarak ileri

     Özgün bileşenler

     Yüksek deneyim

     Sofistike imaj

Doğru dili kullanmaya karar verdikten sonra görüşmenizi tamamlamak için şu son detayları unutmayın.

•  Prova yapıyormuş gibi olmamalıdır.

•  Doğal olun.

•  Unutmayın: her müşteri farklıdır.

Doğru sözcükleri kullanmak başarılı satışta uzun bir yol almanızı sağlar fakat bunu profesyonel bir imajla desteklemeniz gerekir. Çünkü müşterinizde bırakacağınız ilk izlenimler siz daha ürünler hakkında konuşmak üzere oturmadan önce başlar. Güven yaratmanın ve ilgi çekmenin bir yolu da kendiniz ve temsil ettiğiniz ürünler hakkında Facebook gibi sosyal platformlarda açık mesajlar vermektir. Bugün ARTISTRY Facebook uygulamasını indirin ve kendi kişisel Facebook kapak fotoğrafınızı yaratın.

Bu noktaların güzellik işiniz için yardımcı olacağına inanıyoruz. Amway Academy'de her zaman 7/24 (7 gün 24 saat) kapsamlı ARTISTRY eğitimi bulabileceğinizi unutmayın. Danışmanlık Rehberi ve ürün deneme kartları gibi elinizde olması gereken satış yardımcıları için www.amway.com.tr üzerinde online ürün kataloğunu ziyaret edin.
 

Facebook kapak resimlerinizi yaratın
Facebook uygulamasını indirin

Sunulan ARTISTRY kurslarını keşfedin 
Amway Academy'ye gidin