image/jpeg;;;foto1.jpg

GÜÇLÜ
         KOMBİNASYONLAR

Herkes heyecanla profesyonel lazer uygulamalarıyla karşılaştırılabilen cildi düzgünleştirme faydaları sunan yeni ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Gelişmiş Cilt Tamamlayıcıyı denemek istiyor. Özgün optik ışık yayıcılar ve doğal fakat çok etkili bileşenler karışımı akıllıca çalışarak gözeneklerin görünüşünü hemen arındırır ve zaman içinde cildi yumuşatır ve düzgünleştirir. Hepsinden iyisi ürün hem tüm ARTISTRY cilt bakım düzenleriyle uyumludur hem de cilt dokunuzun etkinliğini gerçek anlamda geliştirerek size "HARİKA" görünümlü ve kadife hissi veren bir cilt sağlar. İşte size ürünün kolay kullanımı için adım adım ürün rehberi: 

Sabah ve akşam cilt bakım düzeninizle birleştirin.

1. Temizleme
2. Tonikleme
3. Göz nemlendirici
4. Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı
 

ARTISTRY YOUTH XTEND™ ile birleştirme

Temizleme, tonikleme ve göz nemlendiricisinden sonra her zamanki gibi uygulayın. Sonra gün içinde YOUTH XTEND Serum, Nemlendirici ve YOUTH XTEND Sıkılaştırıcı Pürüzsüzleştirici Fondöten uygulayın. 

Sonuçta gözle fark edilebilen gözeneklerde azalma ile daha sıkı, tamamen genç görünen, daha pürüzsüz bir cilt sağlar.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ ile birleştirme

Temizleme, tonikleme ve göz nemlendiricisinden sonra her zamanki gibi uygulayın. Sonra IDEAL RADIANCE Aydınlatıcı Öz, Lekeler için Aydınlatıcı, Aydınlatıcı Yoğun Nemlendirici Krem kullanın – ayrıca sabah ve gün içinde ARTISTRY Multi Protect SPF30 (Çok Amaçlı Koruyucunuzu) unutmayın. 

Bu uygulama cilt tonunda ve cilt görünüşünde fark edilebilir bir gelişme ve cilt dokusunda toptan bir gelişme sağlar. 


ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Yenileyici Peeling ile birlikte gelişmiş Cilt Tamamlayıcı ekstra düzeyde gözenek arıtılması ile artan cilt soyulması getirir! 

Cilt bakım düzeninizi planlarken dikkat etmeniz gereken önemli bir şey var. Cilt hassasiyetinde aşırı artıştan kaçınmak için Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı, ARTISTRY essentials Cilde Parlaklık Katan Arındırıcı Jel, Alfa Hidroksi Serum, INTENSIVE SKINCARE 14 Gece Özel Onarım Programı veya Anti-Wrinkle Firming Serum gibi diğer cilt soyucu ürünlerle birlikte kullanılmamalıdır.
 


Gelişmiş Cilt Tamamlayıcıyı kullanırken cilt soyma işlemleri sırasında bu önemli bilgiyi gözden kaçırmayın. 

PDF dosyasını indirin.

Komple INTENSIVE SKINCARE serisini keşfedin.

Göz atın

Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı videosunu seyredin.
Şimdi izleyin


Gelişmiş Cilt Tamamlayıcıyı içeren güncellenmiş ARTISTRY Danışmanlık Rehberini satın alın.
Online sipariş edin