image/jpeg;;;image-1.jpg

TATİL SONRASI CİLT BAKIMI

 

Güzellik grubu müşterileriniz yaz tatili sezonundan dönerken bu ARTISTRY™ Cilt Sağlığı Baş Eğitmeni Michelle D'Allaird'ın uzman önerisini onlara iletmek için mükemmel bir zamandır.
 

Güneş ışığı, sıcak hava ve harikulade dış mekanlar vücutlarımız için çok iyidir... fakat cildimiz için pek o kadar değil! Yaz kaçamağının etkilerine karşı savaşın ve cildinize gençliğini geri kazandırın!
Yaz sonrası aylar için ARTISTRY YOUTH XTEND™ Power System ile ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Gelişmiş Cilt Tamamlayıcıyı eşleştirin. Bu kombinasyon cildin çoklu boyutları üzerine odaklanmaktadır.

Önce, direkt düzeltmeye odaklanmak için ARTISTRY YOUTH XTEND Power System cilt üzerindeki hasarı onarmak ve sağlıklı, genç cildin ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı fazla kir, yağ ve hücresel kalıntıları yok ederek 'yazın tıkanmış' gözenekleri temizlemeye odaklanır, gözenekleri sıkılaştırarak ve boyutlarını en aza indirerek pürüzsüz bir cilt hissi yaratmada yardımcı olur. Kendinizi genç ve sağlıklı görünen bir ciltle hayal edin!

Ve yaz cildine özen göstermek daha da basitleşir - bol bol su içmek! Tüm cilt tipleri için üst düzey nemlenme!