image/jpeg;;;box-2.jpg

BAKIM YAPAN KOZMETİKLER

ARTISTRY™ kendini güzelliğin sınırlarını zorlamaya adamıştır. Bu, hem cilt bakımındaki bilimsel gelişmelerin, hem de renkli kozmetikteki trend modanın en tepesinde yer almak demektir. Bu iki alandaki uzmanlığı cilde mümkün olan her fırsatta bakım yapma görevi üzerinde birleştirmek mantıklı bir yaklaşımdır. İşte bu nedenle birçok ARTISTRY Renkli Kozmetik ürünü sadece sıra dışı güzellik sunmakla kalmaz, aynı zamanda doğal bileşenlerle desteklenmiş yenilikçi cilt bakım teknolojileri içerir.


ARTISTRY YOUTH XTEND™ Lifting Smoothing Fondöten

ARTISTRY'nin bu güne kadarki en gelişmiş erken yaşlanma karşıtı fondöteni. Bu ürün zaman içinde cildi kaldırmak, pürüzsüzleştirmek ve sıkılaştırmak için en son cilt bakım teknolojisini kullanır.

ARTISTRY Dengeleyici Fondöten SPF 20

ARTISTRY’ye özel Üç Denge kompleksi ve özel olarak hazırlanmış formülün bir parçası olarak doğal Micro-Sponge teknolojisini içerir. Bu fondöten nem ve yağın gelişmesine ve dengelenmesine yardımcı olur.

ARTISTRY EXACT FIT™ Toz Fondöten

Nadir bulunan Amazon mineralleri ile yağı kontrol ederek, harika bir mat görünüm yaratmaktadır. Bu mükemmel dengeli, SPF 20 korumalı fondöten, egzotik Tahiti İncileri ve Optik Prizmalar'ın karışımıyla gerçek bir cilt görünümü deneyiminin elde edilmesine yardımcı olur.

ARTISTRY Signature Color™ Ruj

Bu rujların içinde gizli olan şey, antioksidan A, C ve E vitaminleri ve dudakları nemlendiren, iyileştiren, koruyan ve ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı olan aloe ile zenginleştirilmiş yoğun nemlendiricili formüldür.

ARTISTRY nemlendirici Fondöten SPF 20

Cildinizi, cildinizin nem seviyesini optimize eden, ve ‘Aura of Protection’ ile serbest radikallere karşı koruyan özel Nourish 3 Kompleksi ile nemli tutun.

ARTISTRY Toz Allık ve ARTISTRY Göz Farı

Yanaklarınıza ve gözlerinize renklendiren allıklarımız ve farlarımız, aynı zamanda cildinize faydalı olduğu bilinen A ve E vitaminlerini de içerir.
 

Şimdi sipariş verin

*Stoklarla sınırlı.