image/jpeg;;;BE-LUMINOUS.jpg

IŞILTILI OLUN

Çok az kadının doğal parlaklıkta bir cildi vardır. Fakat bilim insanları şimdi güneş, hormonlar, cilt tahrişi etkilerine karşı duracak ve ışıltılı, eşit cilt tonuna engel olan diğer faktörlere karşı koyacak güçlü bir teknoloji geliştirdi. Cilt yüzeyinin içinde çalışarak ciltte aşırı pigmentasyonu kalıcı olarak azaltan ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ serisini keşfedin. Çünkü gerçek değişim içeriden gelir. 

Bu yeni cilt bakım serisi en çok kimi heyecanlandıracak? Cildi yatıştırıp nemlendirirken aynı zamanda sönük cildi canlandırmak, dengesiz cilt tonunu düzgünleştirmek, koyu lekeleri, noktaları ve erken yaşlanma lekelerini tedavi etmek isteyen herkes. Bu bir sihirbazlık numarası gibi görünebilir fakat aslında bu saf, modern bilimdir. Her IDEAL RADIANCE ürününde bulunan bu modern bileşenlere bir göz atın:

• MultiFlora Karışımı (Çok Bitkili Karışım) dünyanın dört bir tarafından derlenen çiçeklerden elde edilen bu karışım tahrişe karşı korur, yatıştırır ve nemlendirir. 
• İnci Protein koyu lekeleri azaltır ve nem düzeylerini geliştirir 
• 3D Teknolojisi cilt yüzeyinin en derin katmanını hedefleyerek melanin seviyelerini önemli derecede azaltır ve dengeli cilt rengi sağlayarak hem İnci Protein hem MultiFlora Karışımı temin eder. 

IDEAL RADIANCE deneyimine hangi ürünlerle başlamanız gerektiğini merak ediyor musunuz? Size önerimiz komple IDEAL RADIANCE Power System ile güçlü bir başlangıç yapmanızdır (Ürün Kodu. 256551). Bu güçlü ürün triosu IDEAL RADIANCE Aydınlatıcı Öz, IDEAL RADIANCE Lekeler için Aydınlatıcı ve IDEAL RADIANCE Aydınlatıcı Yoğun Nemlendirici Kremden oluşmaktadır. Bunların birlikte kullanılması üç basit adımda maksimum aydınlık düzeyi sağlar; bu sistemi tüm ARTISTRY™ ürünleriyle birlikte kullanarak günlük cilt bakım düzeninizle kolayca birleştirebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, sonuçları sadece 7 günde görmeye başlayacaksınız! 

Power System'i bugün sipariş edin ve kendi parlak cildinizi keşfedin! 
Şimdi sipariş veriniz

IDEAL RADIANCE Koleksiyonu hakkında bilgi edinin.
Detaylar