RENK KULLANIMI: YENİ ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Toz Far ve Allık Koleksiyonunu SATMANIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN 3 PROFESYONEL ÖNERİ

Kadınlar gözlerinde, dudaklarında ve yanaklarında farklı renklerden hoşlanır fakat pek çoğu bu renkleri albenili bir şekilde nasıl uygulayacağını pek bilemez.  ARTISTRY™ Global Makyaj Sanatçısı Rick DiCecca'nın yaptığı bu üç öneriyi özümserseniz potansiyel müşterilerinize hangi YENİ ARTISTRY SIGNATURE COLOR ürününü kullanmaları gerektiği konusunda tavsiyede bulunabilirsiniz. Renk kullanmanın eğlenceli ve kolay olduğunu hiç aklınızdan çıkarmayın!
 

 

1 Göz farı için renk paletlerinden şaşmayın YENİ ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dörtlü Toz Farı gibi önceden seçilen tonlar ile renkleri eşleştirmek için tahminler yürütmenize gerek kalmıyor. Bir müşteriyle görüşürken önce ihtiyaçlarını dinleyin, sonra cilt tonuna ve tercihlerine dayanarak bir iki uygun renk paleti önerin.  Göz farı uygulama önerileri için aşağıdaki rehbere başvurun! 

2 Göz kalemiyle eşleştirin Çünkü göz kalemi seçimi kolay olmayabilir, öncelikle müşteriye göz kalemi kullanıp kullanmadığını sorun. Sonra YENİ ARTISTRY SIGNATURE COLOR Uzun Süre Kalıcı Göz Kalemini tanıtın, kalemin yeni dörtlü toz farla ne kadar mükemmel eşleştiğinin altını çizin. Müşterinize iki uça sahip kalemi uygulayarak nasıl hem günlük hem de buğulu göz kapaklarını nasıl yaratabileceğini gösterin. Daha önce kendinizde veya bir aile üyesi üzerinde deneyerek deneyim kazanın!

3 Doğru allığı seçin  Hangi allığı önereceğinizden - özellikle cilt tonu sizinkinden farklı kadınlara - emin değil misiniz?  Her zaman doğru rengi seçmek için işte size bir ipucu. Müşterinizden bir kaç saniye yumruğunu sıkmasını isteyin, sonra ona elini açmasını ve allık renklerinin yanına koymasını söyleyin. En doğal görünen YENİ ARTISTRY SIGNATURE COLOR Allığı müşterinin yeni sıkılmış parmak uçları ve avuç rengine en yakın olan renktir.  

 

GÖZ FARININ UYGULANMASI

Müşterilere yapılan makyajın kendi yüzlerinde nasıl göründüğünü göstermek satış şansınızı artırır. Fakat göz farı uygulaması - özellikle deneyiminiz azsa - biraz zor olabilir. Rick DiCecca'nın YENİ ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dörtlü Toz Farlarını birlikte kullanma tavsiyesine uyarak müşterilerinizin göz alıcı gözler ve renk pırıltıları yaratmasını sağlayın. Her zaman en açıkla - RENK 1 - başlayın ve en koyu ile - RENK 4 - bitirin.

RENK 1 Vurgulama Rengi: Kirpik çizgisinden kaş altına kadar göz kapağının tamamına uygulayın.
RENK 2 Konturlama Rengi: Göz kapağı çizgisini ve gözün dış köşesini tanımlamak için kullanın.
RENK 3 Zenginleştirme Rengi: Göz kapağının ortasına uygulayın sonra dışarıya gözün köşesine doğru yayın. Daha fazla etki için kaş kemiği altında da kullanın. İsterseniz renk 2 veya 3'ü alt kirpik çizgisi boyunca da uygulayın.
RENK 4 Tanımlama Rengi: Çizip tanımlamak için üst kirpik çizgisi boyunca sürün. İsterseniz gözün köşesinden göz kapağı çizgisi içine kadar yayın. Şimdi iyice yayın.

Son bir öneri: Uygulamalı tanıtım sırasında yaptığınızı yüksek sesle paylaşın ve tamamlandığında ayna önünde yaptığınızı tekrarlayın. Müşteriniz göz farını kendisi uygulamayı tercih ediyorsa ona adımları açıklayarak yardım edin.