YILBAŞI DÖNEMİNDE SABAHLARA DAHA CANLI BAŞLAYIN

Hepimiz yaşamışızdır. Ofis partisinden en son ayrılan olmak harika bir duygu gibi görünse de, ertesi sabah şişkin gözlerle ve hayalet gibi bembeyaz bir ciltle uyanmak pek neşeli bir şey değil. Bu yıl partide geç saatlere kadar kalabilir ve sabah da ışıl ışıl görünebilirsiniz! Gereken tek şey birkaç temel ürün ve birkaç akıllı tekniktir.
 

Öneri #1: gece boyunca botanik canlanma

Dışarıda geçirilen bir geceden sonra yatağa mutlu bir şekilde atlamadan önce cildinizi ARTISTRY YOUTH XTEND™ Yoğun Besleyici Gece Kremi gibi muhteşem bir krem ile besleyin. Cildin doğal protein üretimini artıran Akdeniz Mersin yaprağından çıkarılan bitkisel bir öz olan LifeSirt'in canlandırıcı gücünü deneyin! Ayrıca, şişkin gözlere ARTISTRY YOUTH XTEND Yoğun Besleyici Göz Kremi ile ekstra bir destek verin. İhtiyacınız olan tek şey birkaç dakikadır.

 

Öneri #2: güne süper bir başlangıç

Yeteri kadar dinlenmediyseniz cildiniz hızla susuz kalabilir. Bu cildin tazeliğini kaybetmesine ve genel anlamda mat görünmesine neden olur. Kimsenin yorgun olduğunuzu anlamasına izin vermeyin! Sabahları ekstra yardıma ihtiyaç duyduğunuzda güçlü kahraman ürünümüz ARTISTRY HYDRA- V Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu ile anında hayranlık uyandıran etkiye kavuşun. Hemen ferahlatıcı bir his yaratan Norveç Fiyort Suyu, cilde besin öğeleri sağlayan besleyici elemanlar zengini Himalaya Pembe Kaya Mineralleri ve nem bariyerini geliştiren nem tutucu Hawaii Açaisini deneyerek yenilikçi bileşenlerin olağanüstü etkilerini yaşayın!

 

Son olarak, bir partiden sonra sabah uyandığınızda, favori ARTISTRY™ fondötenleri ve EXACT FIT ürünleriyle cilt renginizi dengeleyerek cildinizin görünüşünü desteklemeyi unutmayın. Tüm cilt tiplerine uygun, yüksek kalitede ürün çeşitlerimiz, bir gece önce ne kadar geç yatmış olursanız olun, cilde muhteşem bir canlılık verecek, cildi pürüzsüz ve parlak durumda tutacaktır.

Bugün sipariş verin ve sezona olabileceğiniz en iyi görünümle girmeye hazır olun.

ARTISTRY YOUTH XTEND Yoğun Besleyici Gece Kremi
ARTISTRY HYDRA-V Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu
ARTISTRY EXACT FIT™ Toz Fondöten SPF 20 PA+++ UVB/UVA
ARTISTRY YOUTH XTEND™ Sıkılaştırıcı Pürüzsüzleştirici Fondöten
ARTISTRY EXACT FIT™ Mükemmelleştirici Toz Pudra
ARTISTRY EXACT FIT Makyaj Öncesi Baz (BB Krem) SPF 35 UVA/ UVB PA+++