HAFTALIK YÜZ MASKELERİ GERÇEKTEN GEREKLİ MİDİR?

MICHELLE D’ALLAIRD, Cilt Sağlığı Baş Eğitmeni, CEVAP VERİYOR

Bugüne kadar maskeler insanların cilt bakım uygulamasını destekleyen unsurlardı. Cilde bazı faydalar sağlasa bile maskeler nadiren bir kadının günlük veya haftalık cilt bakım düzeninin "gerekli" bir parçası olarak düşünülüyordu. Pek çok kişi yüz maskelerini günlük uygulama ürünlerinden daha az faydalı buluyordu veya yüzlerini haftada bir kaç defa yirmi dakika destekleyecek zamanları yoktu!

Fakat durumlar değişti! Ve ARTISTRY™ her kadının - ve hatta her erkeğin - haftalık cilt bakım rejiminin bir gereği olacağı garanti olan harikulade bir yeni maske ile "değişim" trenine atladı. Yeni ARTISTRY HYDRA-V™ Nem Maskesini sunuyoruz. Bu nem içeriği yoğun bileşenlerle hazırlanan mikro lif doku maskesi cilt nemini, dolgunluğunu ve canlılığını maksimize eder.  

 

Müşterilerle doğrudan konuşma

Hareketli günler, yoğun programlar ve stresli yaşam tarzları cildimizin durumunda ve görünüşünde dramatik bir etki yaratır. Derin nemlendirme sağlıklı cildin anahtarıdır, sağlıklı ciltte genç görünen cildin anahtarıdır ve ARTISTRY HYDRA-V™ Nem Maskesi de derin nemlendirmenin anahtarıdır. Haftada üç kez maske uygulayarak ARTISTRY HYDRA-V cilt bakım düzeninin faydalarını artırın! 

 

Michelle’in Maske Önerileri

Bu harika önerileri müşterilerinize iletin veya bunları görüşmelerinizi başlatmak için kullanın. Örneğin, bir müşteri size çıkacağı bir seyahatten söz ederse onunla 1'inci ve 2'nci önerileri paylaşın.

1 - Seyahatte her gün maske uygulayın. Bu cildinizin ortam değişiklikleriyle başa çıkmasına yardım edeceği gibi stres ve yorgunluğa karşı da faydalıdır. Yorulmuş olabilirsiniz fakat cildiniz bunu göstermez!

2 - Uçaklarda cildinizi nemlendirin. Uzun bir uçuşta  gerekli olan nemlendirme için bir maske uygulayın.

3 - Maskeyi kapı açıcı olarak kullanın. Müşterileriniz ARTISTRY HYDRA-V™ Nem Maskesini tek bir defa kullandıktan sonra tüm seriyi denemek isteyecektir.

4 - Kışın tekrar nemlendirin. Kışın açık havada spor yaptıktan hemen sonra sıcak çayınızı yudumlarken bir maske uygulayarak soğuk havadan yıpranmış cildinizi hemen nemlendirin.
 
Son bir öneri: Poşette kalan sıvıyı boynunuzda, dekoltenizde ve ellerinizde kullanarak bu harika yeni üründen maksimum fayda sağlayabilirsiniz.