HABER BÜLTENLERİ ARŞİVİ

image/jpeg;;;1707382.jpg

BEAUTY TALK 4/2015

Yazın stres altında kalan cildinizi canlandırın

Vücutlarımızı dışarıda güneş ve su altında tazelerken cildimize doğal olarak biraz ekstra çevresel stres eklenebilir. Endişelenmeyin! Bu normaldir ve evinize döner dönmez hedefe yönelik güzellik ürünlerinin doğru bileşimi ile bununla savaşılabilir. ARTISTRY Cilt Sağlığı Baş Eğitmeni Michelle D’Allaird'ın yaz sonu güzellik önerilerine bakın.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;teaser_2.jpg

BEAUTY TALK 4/2015

ARTISTRY markasını prestijli yapan nedir?

ARTISTRY'nin sürekli yenilikçi bileşenler ve modern teknolojiler arama taahhüdü sayesinde markamız yenilikçi, üstün teknoloji çözümleri ve yüksek kalite prestij cilt bakım ve makyaj ürünleri ile ün yapmıştır. Marka felsefesi ve marka mirası ile çok özel bazı bileşenler hakkındaki bilgilerinizi tazeleyin.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;Teaser_webpage-1-v2.jpg

BEAUTY TALK 3/2015

İpeksi yaz saçları

Sıcak yaz ikliminde muhteşem olabiliyor musunuz? Yoksa yazın saçlarınıza yapacağı etkiden endişeleniyor musunuz? Güneş hasarını unutun, saçın nemden kabarmasını unutun. Yaza ilişkin tüm saç sorunlarınızla başa çıkmak için ARTISTRY Takımınız SATINIQUE™ saç bakım ve şekillendirme ürünleri grubunu öneriyor.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;IMG_7752-v2.jpg

BEAUTY TALK 3/2015

İlham veren görünümler

Okurlarımıza bize ARTISTRY Renkli Kozmetik ürünlerini kullanarak yaz makyaj fikirlerini göndermelerini istemiştik - şimdi bunları paylaşma zamanı geldi! Birlikte eğlenceli bir gün yaşayan ve bize "Vintage Yazı" görünümlerini gönderen Carmen, Susanne ve Angie'ye kocaman bir teşekkür gönderiyoruz.
Özellikle bir kaç değişik fikir arıyorsanız bunu kaçırmayın!

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;forget-me-not-flowers.jpg

BEAUTY TALK 2/2015

İlkbahar görünümü

İlkbahara yeni bir görünümle merhaba deyin. En son ipuçlarımız ve fikirlerimiz sizi eğlenceye katsın. Yılın bu zamanının ışığını ve havadar duygusunu yansıtan,  muhteşem saç ve makyaj stillerini keşfedin. Ardından, kendi yaratıcılığınızı kullanın ve İlkbahar için görüntünüzü tazeleyin.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;webpage-2-teaser-newsletter.jpg

BEAUTY TALK 2/2015

ürünleri seçin

Mevsim değişiklikleri cildinize ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE 14 Gece Özel Onarım Programı ile destek vermek için ideal zamandır. Kış aylarından çıktığınızda, cildiniz bu güçlü  bakımın yenileyici gücüne şiddetle ihtiyaç duyar.

 

Size bu ürünü neden çok seveceğinizi ve neden hemen kullanmaya başlamanız gerektiğini anlatacağız!

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;cosmeticsthatcare_teaser.jpg

BEAUTY TALK 1/2015

ARTISTRY cildi sever

Cildinize özen göstermek üzere tasarlanmış renkli kozmetikleri keşfedin. Çoğu ARTISTRY Renkli Kozmetik ürününün güzel bir görüntü sunmanın yanı sıra cilt bakımı ile ilgili faydalar sunduğu bilinen bir gerçektir. En çok satan ürünlerimizin cildinize yaptığı pozitif etkileri öğrenince, güzellik gereksinimleriniz için ARTISTRY'yi seçmenizin ne kadar yerinde bir karar olduğunu görecekseniz.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;ARTISTRY_HIGHLIGHTS_teaser.jpg

BEAUTY TALK 5/2014 

GEÇMİŞ ARTISTRY™ HABERLERİNE BİR BAKIŞ

 

Güzellik için heyecanlı bir zaman! Son 15 ayda yeni ARTISTRY cilt bakım ürünleri lansmanlarının büyük bir başarıyla gerçekleştiğini gördük. Ve bu ürünler cilt bakım bilimine olağanüstü gelişmeler getirdi. Bazı ARTISTRY ürün bilgilerine bir göz atalım:

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;SKINCARE_TIPS_teaser.jpg
 

BEAUTY TALK 5/2014 

UZMANDAN CİLT BAKIM ÖNERİLERİ

 

Sorularınız cevap buluyor! Temmuz ayında sizden ARTISTRY cilt bakımı hakkında kişisel sorular sormanızı istedik ve bunları uluslararası üne sahip estetisyen ve Cilt Sağlığı Baş Eğitmeni Michelle D'Allaird'a ilettik. Gelen sorulardan dört tanesini seçerek bunları detaylı olarak cevapladı. İşte cevaplar:

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;Powerful_Combinations_teaser_image.jpg

BEAUTY TALK 4/2014 

KADİFE GİBİ BİR CİLT İÇİN

Kadife yumuşaklığında bir cilt isteyen herkes için tasarlanmış yeni INTENSIVE SKINCARE Gelişmiş Cilt Tamamlayıcının olağanüstü sonuçlarını deneyimleyin! Daha da iyisi bu günlük uygulama ARTISTRY essentials, erken yaşlanma geciktirici YOUTH XTEND veya aydınlatıcı IDEAL RADIANCE dahil tüm ARTISTRY cilt bakım serileriyle etkili bir ortaktır.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;Choose_Fall_Colours_teaser_image.jpg

BEAUTY TALK 4/2014 

RENK MEVSİMİ

Hüzünlü leylak. Koyu turuncu. Sıcak bronz. Sonbahar renkleri gizem ve yoğunluk duyguları çağrıştırır. Bu mevsim makyaj için hangi renklerin gözde olduğunu öğrenin ve trende uygun yeni bir görünüm yaratın. Ayrıca çok yakında satışa sunulacak, heyecan verici, yeni ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondötene ilk elden bakın. 

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;SUMMER_SKINCARE_picture_teaser.jpg

BEAUTY TALK 3/2014 

YAZ DÖNEMİ CİLT BAKIMININ OLMAZSA OLMAZLARI 

 

Güneş parlarken ve sen keyfine bakarken, görünüşünle büyülemek çok uzun sürmez.     

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;SELLING-ARTISTRY_picture_teaser.jpgBEAUTY TALK 3/2014

ARTISTRY SATIŞI 

 

Satış tekniklerinizi müşterilerinizin ilgisini nasıl çekeceğiniz ile ilgili bir kaç ipucuyla yenileyin. 

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;be_luminous.jpg

 

BEAUTY TALK 2/2014 

IŞILTILI OLUN

 

Cilt yüzeyinin derinliklerinden cilt hiperpigmentasyonunu azaltmak için çalışan ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ serisini keşfedin.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;new_business_opportunity.jpgBEAUTY TALK 2/2014

YENİ İŞ FIRSATI 

 

Cilt yüzeyinin derinliklerinden cilt hiperpigmentasyonunu azaltmak için çalışan ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ serisini keşfedin.

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;MCP_Anti_Ageing.jpg

 

BEAUTY TALK 1/2014 

YAŞLANMA GECİKTİRİCİ EFSANELERİN BALONU SÖNDÜRÜLÜYOR 

 

Konu yaşlanma geciktirici cilt bakımı olunca orada gerçeklerle birlikte bir sürü masal da anlatılıyor. Gelin bu efsanelerin bir kaçının balonunu söndürelim. 

daha fazla bilgi

image/jpeg;;;MCP_2.jpgBEAUTY TALK 1/2014

DÜNYA SAHNESİNDE GÜZELLİK 

 

Avustralyalı artist Teresa Palmer ideal ARTISTRY elçisidir.

Daha fazla bilgi