Amway Home

AMWAY HOME™

AMWAY HOME serisi, çamaşır, yüzey ve bulaşığa yönelik ev temizlik ürünleri yüksek performanslı temizlik sağlar ve BIOQUEST FORMULA™ ile güçlendirilmişlerdir. Bu benzersiz formül sadece üstün temizlik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda çevreye karşı da duyarlı olan, doğal yollardan elde edilmiş bileşenleri bünyesinde toplar.

 

AMWAY HOME™ Ürün Grubu

image/png;;;powerfully_green.png

Daha Güvenli Bir Temizlik İçin Daha Çevreci

Dolayısıyla, AMWAY HOME ürünleri, siz ve aileniz için daha sağlıklı bir ev yaratmaya katkıda bulunan ve aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olan yüksek performanslı temizlik ürünlerinin geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan bilimsel uzmanlığımızdan faydalanılarak üretilmiştir.

Uzun yıllara dayanan performans ve güç mirasımız sayesinde, ürünlerimiz en zorlu ev temizlik işlerinin bile altından kolayca kalkabilmektedir. Başka hiçbir şirket istikrarlı ve güvenilir performans açısından bizim kadar itibara sahip değildir. Dolayısıyla, AMWAY HOME ürünleri, siz ve aileniz için daha sağlıklı bir ev yaratmaya katkıda bulunan ve aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olan yüksek performanslı temizlik ürünlerinin geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan bilimsel uzmanlığımızdan faydalanılarak üretilmiştir.

image/png;;;bioquest.png

BIOQUEST FORMULA™

AMWAY HOME ürünlerini diğerlerinden farklı kılan BIOQUEST FORMULA'dır ve bu bizim temel farklılaştırıcı argümanımızdır. Doğal kaynaklı, yüksek seviyede aktif bileşenler içeren formül çevreye zarar vermeden olağanüstü temizlik performansı sunmaktadır. Güçlü performans sağlayan ürünlerimiz konsantredirler, doğada kolayca çözünebilirler ve dermatologlarca test edilmişlerdir.*

DOĞADA KOLAYCA ÇÖZÜNEBİLİR - doğada kolayca çözünebildiği iddia edilen herhangi bir ürün doğal olarak, yani çevreyi kirletmeksizin, ayrışabilmelidir. AMWAY HOME™ ürün formüllerinin tamamı doğada kolayca çözünebilir özelliktedir.

KONSANTRE - Müşterilerimize daima verdikleri paranın karşılığından daha fazlasını vermeye inandığımız için, AMWAY HOME konsantre formülleri performans sağlar ve dolgu maddesi veya su yerine yüksek oranda aktif bileşenler içerir.

DERMATOLOGLARCA TEST EDİLMİŞTİR* - AMWAY HOME ürün formülleri, cilt için güvenli oldukları, allerji veya diğer tahrişlere neden olmadıkları garanti edilmek üzere dermatologlarca test edilmiştir. SA8™ Baby Konsantre Toz Çamaşır Deterjanında bir aşama daha ileri giderek, genç ve hassas cilde karşı nazik olmasını garanti etmek üzere formülün çocuk doktorları tarafından da test edilmesini sağladık.

* önerilen şekilde kullanıldığı taktirde

Akreditasyon

50 yılı aşkın bir süredir sizlere çevreye karşı da duyarlı olan ürünler sağlamaktayız. Yeni ürün serimizin, yüksek performans sağlamanın yanı sıra, talimatlara uygun olarak kullanıldığında güvenli ve çevreci olduğu garanti edilmekte olup, bunu kanıtlayan bağımsız sertifikalarımız bulunmaktadır.

Ürünlerimizin çevresel, sosyal ve ekonomik standartları yerine getirdiği belgelenmiştir. Ev bakım ürünleri endüstrisinin Avrupa’daki resmi temsilcisi olmaları itibariyle, bu derneğin onayı dünya üzerinde olumlu etki bırakan, yüksek performanslı temizlik ürünleri üretmeye yönelik olarak gösterdiğimiz gayretin mükemmel bir takdiridir.

Safer Choice​ -  (Daha Güvenli Seçim)  programı - ABD Çevre Koruma Kuruluşu EPA'nın  Daha Güvenli Seçim programıyla da ortak olduk. Bunun anlamı, sağlık ve çevre tayfının yeşil ucunda yer alan ürünlerimize Safer Choice logosunu da ekleyebileceğimizdir.

EPA/ Safer Choice kabulü bu ürünün onayını kapsamaz. Safer Choice etiketi, Amway’in EPA’ya açıkladığı şekilde, ürün formülünün aynı tipte klasik ürünlere göre daha pozitif insan sağlığı ve çevresel özellikler taşıyan bileşenler içerdiğini belirtmektedir. EPA/ Safer Choice ürün kompozisyonu, bileşenler ve özellikleri konusunda tamamen Amway’in dürüstlüğüne ve iyi niyetine güvenmektedir. EPA/ Safer Choice bağımsız olarak, yani kimyasal analiz yoluyla ürün formülü içindeki bileşenleri saptamamış veya Amway’in bileşenler dışındaki beyanlarını değerlendirmemiştir. EPA/ Safer Choice değerlendirmesini, Safer Choice Standardında belirtildiği şekilde ve elde edilen bilgilere ve bilimsel anlayışa dayanarak, sadece ürünün insan sağlığı ve çevresel özellikleri üzerinde yapmaktadır.

Safer Choice onaylı ürünler:

 

Özel Temizlik Ürünleri

Bazı temizlik işleri özel çözümler gerektirir; biz de bunlar için AMWAY HOME ürün grubunun geri kalanının sunduğu performansa eşdeğer bir özel temizlik ürünleri serisi yarattık.

Bu özel temizlik ürünleri tencereler ve mutfak gereçleri üzerinde biriken ağır yağ ve kir kalıntılarını gidermek, cam temizliğini mükemmel şekilde gerçekleştirmek ve evinizdeki havayı tazelemek üzere tasarlanmıştır.

Özel temizlik ürünleri  için hemen şimdi alışveriş yapın

Özel Ürünler - özel temizlik ürünleri