ТЕТЯНА БІЛОЗЕРСЬКА

Amway Business Owner #5946125

You are visiting ABO page: http://www.amway.com.tr/en/user/tatyana_diamond2014/ua
You are visiting a private page of an Amway Business Owner. All information below have been created by this ABO. In order to see official information from Amway, use navigation above.
 
Dear friends!

Due to unique possibility, that a corporation Amway, gives us we have the opportunity to have general business of Ukraine with Turkey and other countries of Europe. We invite you in our command! We with you can not only unite general business, but also we will learn to build Dreams, to convert them into Aims .

I invite you in our command - command to fly together with the eagles of Dekster Yeger!

I invite you to join to Amway ! A corporation gives access to the large assortment of exclusive products of Beauty and good Health! People, that has a good health is invincible Nation!

Soviet I will be to the commonunication!


Temmuz Temmuz 1994’de faaliyete geçen Amway Türkiye, bugün Türkiye’nin önde gelen doğrudan satış firmalarından biridir.
Amway Corporation’ın dünyadaki 55 bağlı şirketinden biridir. Amway Türkiye, tüm ülkeye Serbest Girişimcileri ile 500’den fazla ürünü %100 müşteri tatmin garantisi ile tüketicilere sunmaktadır.
Amway Türkiye Merkez Ofisi İzmir’dedir. Amway Türkiye’nin yine İzmir’de, Türkiye genelinde tüm siparişlerin dağıtımının gerçekleştirildiği 2 bin 400 metrekarelik bir Dağıtım Merkezi bulunmaktadır.
Ayrıca, İstanbul ve Ankara'da faaliyet gösteren Amway Plazalar'da bütün Amway ürünleri teşhir edilmektedir ve internetten sipariş verme, eğitim toplantıları düzenleme ve Amway işini müşterilerine tanıtmak amacıyla Serbest Girişimcilerin ve Üyelerin kullanımına sunulmuştur.
Amway Türkiye Doğrudan Satış Derneği'nin aktif üyesidir. Amway Türkiye 1995 yılında Türkiye'de bir Doğrudan Satış Derneği'nin (DSD) kurulmasına öncülük etmiştir. O zamandan beri, Amway Türkiye DSD'nin Tüketici Hakları ve Doğrudan Satış Yönetmeliği’nin işleyişine katkıda bulunan şirketlerin önde gelenlerinden biri olmuştur.
Amway Türkiye her biri birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerin satışını yapmaktadır: Ev Bakımı ve Temizlik Ürünleri (çamaşır temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri ve mutfak bakım ürünleri); Ev Teknolojisi Ürünleri (eSpring su arıtma sistemleri, iCook Tencere ve Bıçak Setleri), Kişisel Bakım Ürünleri (Vücut, Saç, Ağız Bakım Ürünleri, Güneş Ürünleri); ARTISTRY™ ve beautycycle™ Cilt Bakım ve Renkli Kozmetik , Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri (NUTRIWAY™)
Amway kendisini, bağlı şirketlerinin faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplumlara yakın hissetmekte, sosyal, kültürel ve topluma yararlı aktivitelere sponsorluk yapmaktadır.
Amway Türkiye kuruluşundan bugüne kadar Amway Serbest Girişimcileri’nin de katılımıyla tonlarca çöp ve geri dönüştürülebilir katı atığın toplanmasını sağlayan bir çok faaliyet ile Türkiye’nin değişik bölgelerinde ağaçlandırma projeleri gerçekleştirmiştir. Amway Türkiye, son 12 senedir UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile işbirliği içerisinde olup, Serbest Girişimcileri’nin de katılımı ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türkiye’de yürüttüğü programlarının gelişmesine katkıda bulunmuştur. Amway Türkiye bu programlar çerçevesinde Gaziantep’de Köksalan İlköğretim Okulu yapımını üstlenmiştir. Amway Türkiye, bunun yanında Amway Avrupa bağlı şirketlerinin katkılarıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve Unicef ortaklığında gerçekleştirilen “Anaokulu Ekliyoruz” kampanyası kapsamında Van’da 2 anaokulu açmıştır ve T.C Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesine destek vermiştir
Ayrıca, Türkiye’de okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNIOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı) programının ülkemizde uygulanmasına öncülük etmektedir.
Amway Türkiye Mayıs 2013 itibari ile Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takımlar Tedarik Sponsoru olarak Türkiye’de Voleybol sporuna olan desteğini sürdürmektedir.


Build a business with me

  •  Buying high-quality Amway products at special prices for registered ABOs; 
  •  100% satisfaction guarantee;
  •  Receiving income from retail markup and in accordance with Amway Sales and Marketing Plan ;
  •  Participating in incentive programs.

Contact me

E-mail:

Visit my Internet profile

Ask for a meeting

If you need advice, presentation or want to browse printed catalogue brochure, please contact me.

Form validation errors

Name:
Phone:
E-mail:
Comment:
Send

Visitors

Ajax error

There was a problem communicating with the server. Did you loose network connectivity for some reason? Please try reloading the page or repeating your action once again.