Dil seçiniz:
TR
  • 1Kişisel Bilgiler
  • 2İletişim Bilgileri
  • 3Diğer Bilgiler
  • 4Onaylar

Amway Serbest Girişimcisi olarak KAYIT OLUN

Online başvuru formunuzda 4 basit adım bulunmaktadır ve bu adımları tamamlamak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Kişisel- iletişim bilgilerinizi ve sponsorunuzun numarası gibi sizden istenilen tüm bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Islak imzalı başvuru formunuzun çıktısını Kovid-19 salgını sebebi ile 30 gün yerine 60 gün içinde “infoTR@amway.com” adresine yine imzalı olarak e-posta ile göndermeniz gerekmektedir. Merkez Ofisimiz tam zamanlı çalışmaya başladığında orijinal ıslak imzalı çıktıların mutlaka kargo ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir..

Doğrulama hataları formu

ADINIZ (VARSA 2. ADINIZ) VE SOYADINIZI BÜYÜK HARF VE TÜRKÇE KARAKTER KULLANARAK GİRİNİZ

Adı: Soyadı: 
Cinsiyeti: Doğum tarihi: 
Doğum yeri (Ülke): 

www.amway.com.tr'ye Giriş Bilgileriniz.

Kullanıcı Adınız aynı zamanda oluşturacağınız Kişisel Sayfanızda da görüntülenecektir.
Şifre: 
Şifreniz: zayıfzayıfzayıfortaortagüçlüçok kuvvetli
Önerilen: en az altı karakter, bir büyük harf ve bir rakam.
Şifrenizi doğrulayınız: 
Kaydınız oluştuktan sonra e-posta adresinizi doğrulama fırsatınız olacaktır. E-posta adresiniz haberler ve başka diğer bilgileri sizlerle paylaşmak için kullanılacaktır.

Sponsor Bilgileri

Uluslararası sponsor

Uluslararası sponsor: Sponsor, BSİ ülkeleri dışında herhangi bir ülkede kayıtlı ise veya sizin asıl Amway İşiniz BSİ ülkeleri dışında başka bir ülkede ise lütfen işaretleyiniz.
Sponsor Numarası:*
Uluslararası Sponsorun Soyadı:*
Çoklu iş başvurusu mu yapıyorsunuz?:*Çoklu İş bir ASG'nin bir ülkede daha önce Amway işi ve ASG Kaydı varken başka bir ülkede ASG Kaydı ve Amway İşi olması demektir.
Herhangi bir başka Amway ülkesinde minimum platin yeterliğine sahip olmak kriterini yerine getiriyor musunuz?:*
Lütfen platin yeterliğine sahip olduğunuz ülkeyi ve ASG numaranizi yazinizASG numarası:*ASG Soyadı:
Bir başka ülkede Çoklu İş kurabilmek için, halihazırda herhangi bir Amway ülkesinde en az Platin Yeterliğine sahip olmanız gerekir. Yukarıda yazılı koşullardan en azından birini yerine getirmediğiniz için, başvurunuz başarıyla sonuçlandırılamıyor. Lütfen Amway ofisinizle iletişime geçiniz.

Güvenlik kontrolü

Aşağıdaki resimde gördüğünüz karekterleri giriniz.:
İptal etSonraki
 
Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.