image/png;;;foundation_2.png

İşimizin temeli

Kuruluşundan yarım yüzyıl sonra dünya çapında 3.000.000 Amway Serbest Girişimcisi sayısına ulaşılması ve şirketin giderek güçlenmesi, Amway Satış ve Pazarlama Planı'nın başarısının kanıtıdır.

  • image/jpeg;;;photo_-_3.2.jpgİlişkiler
  • image/jpeg;;;2.jpgKurumsal Sorumluluk
  • image/jpeg;;;3.jpgİş İmkanı
  • image/jpeg;;;4.jpgMarkalar Ailesi

İlişkiler

image/jpeg;;;photo_-_3.1.jpg

İlişkiler

Amway,  kurucuları arasındaki işbirliğinden başlayarak,  iyi ilişkiler konseptini temel alarak kurulmuş bir şirkettir. Kurucu aileler, çalışanlar ve Serbest Girişimciler arasındaki ilişkiler şirketin özünü teşkil eder. Güçlü ve güvenilir ilişkiler aynı zamanda Amway iş modelinin de temel unsurudur, zira müşterilerimiz için avantaj teşkil ederler:  en üst düzeyde ve kişisel iletişime dayalı mümkün olan en iyi müşteri hizmeti.  Derin ürün bilgisi ve müşterilerin ihtiyaçlarının algılanması sayesinde, Serbest Girişimcilerimiz, gerek ürünler, gerekse  Amway işi fırsatı  ile ilgili olsun,  her bir kişiyle tek tek ilgilenirler.

Kurumsal Sorumluluk

image/jpeg;;;www_7.jpg

Kurumsal Sorumluluk

Amway her şahsın kişisel değerini önemser ve  sosyal sorumluluklar üstlenir. Yaşadığımız ve iş yaptığımız toplumlarda kurumsal sorumluluk bilinci ile çalışırız. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız dünya çapında sosyal sorumluluk projelerine aktif katılımda bulunarak, bu anlamda fark yaratmamıza yardımcı olurlar.

Çocuklara yönelik AMWAY ONE BY ONE™ Kampanyası 2003'te başlatılmış ve o zamandan bu yana     10 milyon çocuğa ulaşılmış ve  tüm dünyada  190 milyon ABD Doları tutarında bağış toplanmıştır.  

İş İmkanı

image/png;;;TR.png

İş İmkanı

Amway,  özgürlük ve serbest girişimciliğin savunucusudur. Amway iş fırsatıı herkese kendi bağımsız profesyonel işini kurma ve kişisel çabaları oranında başarılı olma fırsatını sunmaktadır. Amway, serbest girişimcilerini adil bir satış ve pazarlama planı ile desteklenen iş fırsatı yanında  güçlü , yüksek performanslı kaliteli ürün gruplarıyla destekler. Amway Academy, e-Learning eğitimleri, Internet üzerinden sunumlar ve kişisel eğitimler sağlar. Amway Academy, 2010 yılında Avrupa çapında 3.000'den fazla sertifika dağıtmıştır.

Amway Serbest Girşimcisi olmak için tıklayınız

Markalar Ailesi

image/jpeg;;;logos-no-xs-nutriway.jpg

Markalar Ailesi

Ürün portföyümüz zinde yaşam, güzellik ve ev bakımı alanlarındaki yüksek kaliteli ürünlerimizden oluşur. NUTRIWAY™, ARTISTRY™, beautycycle™ ve AMWAY HOME™ gibi markalarımız tüketicilerin zinde yaşam ve zevklerine hitap eder ve Amway Serbest Girişimcileri işlerini bu markaları temel alarak kurarlar.

Markalarımız ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için tıklayınız