image/png;;;Responsible_2_sm.png

Sorumluluk

Sosyal sorumluluk yarım yüzyılı aşkın geçmişinde Amway’in vizyonunda her zaman önemli bir yer tutmuştur. İnsanlara daha iyi yaşamlar sürdürmeleri için yardım etmek. Bu sorumluluk Kurucuların Temel İlkeleri olarak korunmaktadır: aile, özgürlük, umut ve ödül. 

image/png;;;foto3_v2.png

Amway Vizyonu

Vizyonumuz oldukça basit - insanların daha iyi bir hayat yaşaması için her gün çok çalışıyoruz. Geleceğe yönelik ürünler ve olanaklar sunmak ve küresel toplumla cömert paylaşımlarda bulunmak suretiyle, bütün dünyadaki insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olarak, vizyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

İşimizdeki mükemmeliyet taahhüdümüz, insanlar ve yaşadıkları toplumlara gösterdiğimiz önem ve çevreye yönelik duyarlılığımızla gurur duyuyoruz;  biz "hangisi iş yapacaksa, onu yapmak" yerine, doğru olanı yapmayı taahhüt ediyoruz.

image/jpeg;;;323845.jpg

Kurucuların temel ilkeleri

Şirketin kurucuları, Jay Van Andel ve Rich DeVos, gerek şirkete, gerekse Serbest Girişimcilerine faaliyetlerinde rehberlik edecek etik ve operasyonel standartları belirlemişlerdir. Kurucuların İlkeleri,  Özgürlük, Aile, Umut ve Ödül, şirketimizin Dünya Genel Merkezi'nin girişinde yazılıdır.
 Amway, insanların kendi geleceklerini belirleme ÖZGÜRLÜĞÜ ilkesini daima destekleyecek, AİLELERİNİ korumaya ve onları korumaya yönelik zaman ve kaynakları sağlayacaktır. Amway, bunlara ek olarak kişilere daima UMUT ve gösterdikleri çabaya orantılı olarak ÖDÜL alma olanağını sunacaktır.